Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P22/ABIK R7 3. september 2020

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

47:22

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

41:00

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

50:19

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:48:14

+57:55

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Leira Asprusten

FFI BIL

2:14:46

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:03:15

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

43:28

+0:00

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

46:30

+0:00

101 104 110 111 119 120 122 123 90

2.

Frode Johansen

Equinor BIL

49:14

+2:44

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

AHS

38:12

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

39:30

+1:18

3.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

46:32

+8:20

4.

Paal W Hanssen

BDO

48:25

+10:13

104

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:06:40

+28:28

DSQ

Terje Mathisen

OpenIT

33:12

101 mangler, dette er disk: Jeg var faktisk på fei...

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

37:02

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

44:09

+7:07

3.

Per Nermo

COWI BIL

53:17

+16:15

106 115

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:56

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

45:39

+16:43

3.

Per Haugen

NEDERMAN

1:06:07

+37:11

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

38:07

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:16

+4:09

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:06:02

+27:55

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

54:31

102

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:57

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:03:48

+5:51

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Fritzner

KongsBERG

41:07

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hultgren

GEOFORM

1:04:25

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

1:05:53

+1:28

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Engevik

PRIVAT

47:11

+0:00

101 103 104 106 107 110 111 113 180 181 182 117 11...

2.

Tor Brenna

NIttedal O-lag

51:17

+4:06

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Haakestad

NIttedal O-lag

44:56

+0:00

Klasse: CÅ(C-nivå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

29:37

+0:00

2.

Greger Johansson

FFI BIL

54:45

+25:08

Klasse: Kontrollør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Barstad

FFI BIL

1:27:05

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2020, 07:12:22

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36