Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020 29. august 2020

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

29:23

+0:00

5:59

2.

Rune Nygaard

IL Gular

33:49

+4:26

6:54

3.

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

39:47

+10:24

8:07

4.

Magne Knudsen

Gneist, IL

40:52

+11:29

8:20

5.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

42:02

+12:39

8:34

6.

Knut Utne

Fana IL

1:01:36

+32:13

12:34

DSQ

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

52:11

39 37 41 42

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Nysæter

Bergens TF

42:59

+0:00

8:46

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

35:04

+0:00

8:33

2.

Mariann Schei

TIF Viking

35:25

+0:21

8:38

3.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

35:31

+0:27

8:39

4.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

37:10

+2:06

9:03

5.

Helen Martinsen

IL Gular

41:06

+6:02

10:01

6.

Elise Rognsvåg

Umeå OK

55:07

+20:03

13:26

DSQ

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

4:31

48 44 43 41 54 53 45 77 67 117 175

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

39:47

+0:00

9:42

2.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

43:23

+3:36

10:34

3.

Sondre Batalden

Fana IL

45:37

+5:50

11:07

DSQ

Birk Bell Lysaker

Fana IL

55:43

43 41 54 53 45 77 67

DNS

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigleif Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

30:11

+0:00

7:21

2.

Jan Kocbach

Fana IL

31:02

+0:51

7:34

3.

Christian Frøyd

Sogndal IL

31:12

+1:01

7:36

4.

Kim Richter

Sandnes IL (Rogaland)

33:48

+3:37

8:14

5.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

34:12

+4:01

8:20

6.

Geir Heksem

Fana IL

39:48

+9:37

9:42

7.

Trond Døskeland

Fana IL

40:01

+9:50

9:45

8.

Tor Gunnar Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

42:03

+11:52

10:15

9.

Bård Hekland

IL Gular

43:41

+13:30

10:39

10.

Sturla Stokkeland

Ålgård Orientering

43:56

+13:45

10:42

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

30:05

+0:00

8:07

2.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

31:49

+1:44

8:35

3.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

34:56

+4:51

9:26

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

44:15

+0:00

11:57

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

48:13

+3:58

13:01

3.

Margrete Solvik

Gneist, IL

1:06:14

+21:59

17:54

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

23:31

+0:00

6:21

2.

Markus Richter

Sandnes IL (Rogaland)

25:05

+1:34

6:46

3.

Edvin Aakre

Egersund OK

27:58

+4:27

7:33

4.

Kalle Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

28:17

+4:46

7:38

5.

Håkon Grønli

Førde IL

29:02

+5:31

7:50

6.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

29:25

+5:54

7:57

7.

Stian Haugvaldstad

Sandnes IL (Rogaland)

29:34

+6:03

7:59

8.

Samuel A Stokkeland

Ålgård Orientering

32:19

+8:48

8:44

9.

Ola Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

42:11

+18:40

11:24

10.

Simon Fjermestad Helgesen

Sandnes IL (Rogaland)

49:10

+25:39

13:17

DSQ

Øyvind Lamark

Ganddal IL

30:21

78

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Schei

TIF Viking

26:54

+0:00

7:16

2.

Bjørn Hølleland

Fana IL

26:58

+0:04

7:17

3.

Tore Juvik

IL Gular

31:40

+4:46

8:33

4.

Jan Steineger

Gneist, IL

33:04

+6:10

8:56

5.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

34:22

+7:28

9:17

6.

Atle Austrheim

Kvernbit IL

34:39

+7:45

9:21

7.

Arne Johannesen

IL Gular

35:39

+8:45

9:38

8.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

35:45

+8:51

9:39

9.

Kjetil Damm

TIF Viking

35:59

+9:05

9:43

10.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

36:25

+9:31

9:50

11.

Rolf Atle Rolfsnes

Fitjar IL

36:36

+9:42

9:53

12.

Ketil Døskeland

Fana IL

36:37

+9:43

9:53

13.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

39:15

+12:21

10:36

14.

Dag Aksnes

IL Gular

44:12

+17:18

11:56

15.

Ørjan Totland

TIF Viking

50:53

+23:59

13:45

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Rakner

52:58

+0:00

14:18

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Taksdal

Ganddal IL

26:06

+0:00

8:25

2.

Selma Lothine Fridheim Torp

Sandnes IL (Rogaland)

29:21

+3:15

9:28

3.

Anja Hole

Førde IL

30:49

+4:43

9:56

4.

Judit M. Møller

Fana IL

31:32

+5:26

10:10

5.

Julie Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

32:57

+6:51

10:37

6.

Helene Nysæter

Bergens TF

43:31

+17:25

14:02

7.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

56:53

+30:47

18:20

DNS

Selma Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

30:31

+0:00

9:50

2.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

38:41

+8:10

12:28

3.

Lise Christensen

TIF Viking

39:01

+8:30

12:35

4.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

41:20

+10:49

13:20

5.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

41:57

+11:26

13:31

6.

Kirsti Lysaker

Fana IL

44:21

+13:50

14:18

7.

Mai Helen Linga

IL Gular

57:44

+27:13

18:37

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Greve

Bergens TF

34:44

+0:00

11:12

2.

Nina Soligard

Bergens TF

38:29

+3:45

12:24

3.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

44:17

+9:33

14:17

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Linga

IL Gular

29:18

+0:00

9:27

2.

Norvald Ospehaug

IL Tambarskjelvar

30:33

+1:15

9:51

3.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

32:46

+3:28

10:34

4.

Stein Ove Dyngeland

Fana IL

36:53

+7:35

11:53

5.

John Olav Alvsvåg

Fana IL

36:58

+7:40

11:55

6.

Knut J Nerhus

IL Strand-Ulv

47:15

+17:57

15:14

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

29:30

+0:00

9:30

2.

Sigvald Robberstad

Stord Orientering

33:39

+4:09

10:51

3.

Helge Schei

Førde IL

37:26

+7:56

12:04

4.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

37:29

+7:59

12:05

5.

Per Vold

Fana IL

39:22

+9:52

12:41

6.

Kurt Grønli

Førde IL

39:48

+10:18

12:50

7.

Magne Raadal

Fana IL

49:38

+20:08

16:00

8.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

52:55

+23:25

17:04

9.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

53:40

+24:10

17:18

DSQ

Per Vikane

Fana IL

55:32

50

DNS

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcel Niederhauser

Askøy OL

31:46

+0:00

10:14

2.

Jan Haugland

Årstad IL

31:52

+0:06

10:16

3.

Magnus Erdal

Samnanger IL

33:51

+2:05

10:55

4.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

34:01

+2:15

10:58

5.

Rune Erdal

Samnanger IL

38:27

+6:41

12:24

6.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

43:11

+11:25

13:55

7.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

47:14

+15:28

15:14

DSQ

Odin Linga

IL Gular

35:38

46 78 117 175

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Mydland Helland

Egersund OK

32:49

+0:00

11:43

2.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

33:22

+0:33

11:55

3.

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

34:21

+1:32

12:16

4.

Ada C Stokkeland

Ålgård Orientering

35:13

+2:24

12:34

5.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

35:46

+2:57

12:46

6.

Alva Christiansen

Sandnes IL (Rogaland)

39:27

+6:38

14:05

7.

Miriam Sveen

Haugesund IL Orientering

41:29

+8:40

14:48

DNS

Idun Hekland

IL Gular

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

38:01

+0:00

13:34

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

42:01

+4:00

15:00

3.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

45:02

+7:01

16:05

4.

Edel Slettemark

Stord Orientering

47:15

+9:14

16:52

5.

Kari Secher

Bergens TF

58:32

+20:31

20:54

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

21:59

+0:00

7:51

2.

Jonas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

22:01

+0:02

7:51

3.

Peter Sæbbø

Sandnes IL (Rogaland)

25:09

+3:10

8:58

4.

Jone Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

28:30

+6:31

10:10

5.

Idar Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

35:30

+13:31

12:40

6.

William Tønnesen Lundberg

Sandnes IL (Rogaland)

35:32

+13:33

12:41

7.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

47:13

+25:14

16:51

DSQ

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

46:14

36

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugland

Årstad IL

45:36

+0:00

16:17

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Sofie Nærheim

IL Gular

1:12:38

25:56

Synne Marie Sandviknes

Bergens TF

47:23

16:55

DSQ

Vegard Aksnes

IL Gular

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Dyrhovden

Samnanger IL

30:01

+0:00

10:43

2.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

34:48

+4:47

12:25

3.

Tore Lid

Varegg Fleridrett

34:56

+4:55

12:28

4.

Ingelinn Molvik

Gneist, IL

37:54

+7:53

13:32

5.

Bjørn Batalden

Fana IL

44:22

+14:21

15:50

6.

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

45:52

+15:51

16:22

7.

Anita E. Hole

Førde IL

1:01:24

+31:23

21:55

8.

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:19:26

+49:25

28:22

DNS

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

19:38

+0:00

9:49

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

24:44

+5:06

12:22

3.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

26:14

+6:36

13:07

4.

Triana K Nerhus

IL Strand-Ulv

37:36

+17:58

18:48

5.

Emilie Solvik

Gneist, IL

39:37

+19:59

19:48

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Skumlien Myrland

Sandnes IL (Rogaland)

14:53

+0:00

7:26

2.

Magnus Haug

Sandnes IL (Rogaland)

16:29

+1:36

8:14

3.

Thomas Duncan

Sandnes IL (Rogaland)

16:32

+1:39

8:16

4.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

17:23

+2:30

8:41

5.

Emil Heksem

Fana IL

18:25

+3:32

9:12

6.

Martin Holdhus

Samnanger IL

20:29

+5:36

10:14

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Hellevang

Gneist, IL

39:40

19:50

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

22:06

11:03

Eirik Helleve Haugland

Gneist, IL

24:58

12:29

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

23:35

+0:00

11:47

2.

May-Lill Damm

TIF Viking

25:58

+2:23

12:59

3.

Siren Hopland

Gneist, IL

30:54

+7:19

15:27

4.

Bodil Håheim

IL Gular

47:42

+24:07

23:51

DSQ

Ingunn Eikeland

Bergens TF

40:38

100

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

16:40

11:54

Josefine Blomquist

Bergens TF

19:29

13:55

Marie Kjærgård

Gneist, IL

24:32

17:31

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Solvik

Gneist, IL

13:41

9:46

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Samuel Elias Nærheim

IL Gular

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sturle Nordeide

Gneist, IL

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fredrik Blomquist

Bergens TF

12:57

Sanna Brattbakk

Fana IL

17:10

Benjamin Barsnes Frøyd

Sogndal IL

11:40

Casper Barsnes Frøyd

Sogndal IL

25:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2020, 18:51:23

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

169

Antall startet:

162