Sortering:

Startliste Kneskjælven BOS 7. november 2020

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Klasse

Starttid

200

301

Håvard W. Pettersen

BOS

H50

201

82

Bjørn Wessel

BOS

H50

202

3818945

Reidar Madsen

Glassverket IF

H35-49

203

100

Lene Bjørneberg Ulstein

Kniveåsen Rønners

D35-49

204

39

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

D35-49

205

1361

Thomas Larsen Sola

Kniveåsen Rønners

H35-49

206

66

Kjetil Høntorp

H35-49

207

53

Kjersti Engløk

Svelvik IF

D60

208

340

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

H35-49

209

25

Ella Høylie

D17-34

210

50

Pål Høylie

H50

212

62

Eivind-Andre Næss-Solberg

BOS

H35-49

213

97

Knut Erik Østengen

Thales BIL

H60

214

1356

Thor Bjørnstad

BOS

H60

215

308

Edvin Øvre Heier

H17-34

216

63

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

H60

217

328

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

D60

218

1359

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

D35-49

219

96

Maren Lier Jensen

D17-34

220

51

Kristin Lier Jensen

D60

221

350

Sverre Magnus Holen

Structure Wines

H35-49

224

54

Merethe Holen

Structure Wines

D35-49

225

1375

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

H60

226

4095543

Tove Heimdal

Konnerud IL

D50

227

348

Siri Sando

Team Pippi

D35-49

228

83

Silje Maurtveten

D35-49

229

89

Carolin Sandström

D35-49

230

312

Gunhild Eide

D60

231

90

Petter Kongsli

H60

233

60

Johannes Skår Bjørnstad

BOS

H17-34

234

34

Helle Hundseid

Tyrving IL

D50

235

68

Atle Solheim

BOS

H60

236

1354

Unni Veie Vestgarden

D50

237

1367

Thomas Glede Allum

Team Pippi

H35-49

238

323

Hanne Steffensen

Team Pippi

D35-49

239

69

Arne Steinbakk

Eltek BIL

H60

240

35

Jonas Nelson

Honda Racing

H35-49

241

71

Anders W. Pettersen

Honda Racing

H35-49

242

1351

Vivian Moen

Lardal O-Lag

D35-49

243

44

Mari Engelhardt Pettersen

D17-34

244

3978327

Kirsten Gjermstad

BOS

D35-49

101

3

Jan Morten Andersen

IF Sturla

H60

09:30:00

102

331

Rune Nebell

Arsenal FC

H35-49

09:30:00

103

1

Knut Pettersen

BOS

H60

09:30:00

104

342

Sven Myhre

Team Lassen

H50

09:30:00

105

72

Kristine Grønlund

Ringerike OL

D17-34

09:30:00

106

317

Johanne Berven Agard

Berger IL

D16

09:30:00

107

86

Kenneth Sevland

H50

09:30:00

108

93

Lene Ebbestad

Berger IL

D35-49

09:30:00

109

3981040

Lars Baklid

Konnerud IL

H50

09:30:00

110

4112157

Tom Gretteberg

Botne SK

H50

09:30:00

111

21

Maj Helene Myhre

Team Lassen

D17-34

09:30:00

112

3885522

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

H35-49

09:30:00

113

74

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

H50

09:30:00

114

311

Jan Sigurd Otterlei

H60

09:30:00

115

73

Kjersti Nelson

VeryFastRunnersClub

D35-49

09:30:00

116

1365

Thomas Brun-Pedersen

Berger IL

H17-34

09:30:00

117

3775830

Anders Natås

Gassecure BIL

H35-49

09:30:00

118

29

Christian Bøhmer

BOS

H35-49

09:30:00

119

320

Knut Arild Renstrøm

H50

09:30:00

120

3983491

Martine Gjermstad Pettersen

BOS

D16

09:30:00

121

81

Lasse Syvertsen

Team Lassen

H35-49

09:30:00

122

337

Aage Kristoffer Østern

Arsenal FC

H35-49

09:30:00

123

4055687

Ine Instanes

IF Sturla

D17-34

09:30:00

124

346

Egil Andreassen

BOS

H50

09:30:00

125

314

Haakon Nikolai Olsen

NTG

H17-34

09:30:00

126

56

Petter F. Johannessen

IF Sturla

H60

09:30:00

127

79

Brage Rødal

Konnerud IL

H17-34

09:30:00

128

84

Johan Fredriksen

Glassverket IF

H35-49

09:30:00

129

85

Ola Bragstad

Kniveåstoppen Rønners

H35-49

09:30:00

130

32

Glenn Andre Strømsheim

Svelvik Treningssenter

H35-49

09:30:00

131

17

Kaja Kampenhaug

D17-34

09:30:00

132

1373

Tor Engløk

Svelvik IF

H60

09:30:00

133

30

Jan Trygve Jensen

Jensen Madrasser

H60

09:30:00

134

343

Simen Lier Jensen

Jensen Madrasser

H17-34

09:30:00

135

305

Elizabeth Strømsheim

Svelvik Treningssenter

D35-49

09:30:00

136

338

Pavao Ugrin

H17-34

09:30:00

137

99

Lars Andreas Vik

Team Lassen

H17-34

09:30:00

138

4117503

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

D50

09:30:00

139

22

Eirik Borge Langrind

Berger IL

H17-34

09:30:00

140

47

Lars Gunnar Otterlei

ADAX

H50

09:30:00

141

20

Inge Wergeland

Svelvik SK

H50

09:30:00

142

10

Erling Friedmann

H60

09:30:00

143

335

Eline Ekroll

Berger IL

D16

09:30:00

144

345

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

H50

09:30:00

145

339

Anders Johnsen

Svelvik IF

H17-34

09:30:00

146

52

Ragnar Skaug

Forsvarsmateriell

H50

09:30:00

147

330

Svein Olav Vik

Team Lassen

H50

09:30:00

148

327

Johnny Årnes

H60

09:30:00

149

59

Christian Brun- Pedersen

Svelvik IF

H17-34

09:30:00

150

4047882

Mikkel Berglund

Ringerike OL

H17-34

09:30:00

151

4130555

Lars Berglund

Ringerike OL

H35-49

09:30:00

152

1360

Trine Kihle

Ringerike OL

D17-34

09:30:00

153

91

Beate Berger

Team Nonstop

D50

09:30:00

155

3673621

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

D17-34

09:30:00

156

3768009

Tiril Holen

Konnerud IL

D17-34

09:30:00

157

347

Margrethe Havre

Berger IL

D50

09:30:00

159

344

Martin Dammen

Leeds United

H35-49

09:30:00

160

303

Stian Sylling

Svelvik SK

H35-49

09:30:00

161

3983368

Terje W. Pettersen

BOS

H50

09:30:00

162

3984119

Ola Gjermstad Pettersen

BOS

H16

09:30:00

163

57

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

H17-34

09:30:00

165

313

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

H50

09:30:00

166

4133476

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

H50

09:30:00

167

4125779

Synnøve Nybø

Konnerud IL

D35-49

09:30:00

168

76

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

H50

09:30:00

169

16

Håkon Galleberg

Sande Sportsklubb

H16

09:30:00

170

3947934

Britta Fismen

Gassecure BIL

D35-49

09:30:00

171

33

Herman Ekle Lund

Kommunestyret

H17-34

09:30:00

172

4047916

Adrian Buczek

Ringerike OL

H17-34

09:30:00

174

309

Anders Prytz

H35-49

09:30:00

175

19

Kristian Kihle

Ringerike OL

H50

09:30:00

176

64

Hedda Kjeldsen

IF Sturla

D17-34

09:30:00

177

3945292

Dag Wang

Lillomarka O-Lag

H50

09:30:00

178

334

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

H50

09:30:00

179

3999125

Jonatan Herman Lyseheden-Vogt

Konnerud IL

H16

09:30:00

181

1374

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

D17-34

09:30:00

182

43

Steffen Martinsen

Svelvik IF

H17-34

09:30:00

183

324

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

D17-34

09:30:00

184

15

Fridtjof Aaserud

Joggerne

H17-34

09:30:00

185

95

Jonas Rusten Wang

Old Bulldogs hockey

H35-49

09:30:00

186

92

Kjetil Vange

Kniveåstoppen Runners

H17-34

09:30:00

187

1376

Tonje Årnes

D35-49

09:30:00

188

23

Kjell Magnus Bjørløw

Team Løslisse

H35-49

09:30:00

189

4

Anders Liang

Svelvik Skli og Skalle

H35-49

09:30:00

190

3945987

Thor Christian Hobæk

Gassecure BIL

H17-34

09:30:00

198

27

Anton Bø

Nesbygda IF

H50

09:30:00

199

1355

Trygve Ygre Fjeld

Nesbygda IF

H35-49

09:30:00

3

3832847

Mathias Skourup Rognebakke

BOS Elite

H17-34

10:00:00

4

304

Gabriel Slinger

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

5

326

Sivert Ekroll

Berger IL

H16

10:00:00

6

80

Martin Lind Haug

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

8

4104154

Torbjørn Blom Hagen

Team Halaas

H35-49

10:00:00

9

2

Hans Marius Nelson

BOS

H35-49

10:00:00

10

75

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

H35-49

10:00:00

11

42

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

H50

10:00:00

12

3855517

Svein Nygård

Norges Bank BIL

H50

10:00:00

13

24

Egil Furua

BOS

H50

10:00:00

14

4142410

Per Øyvind Stene

Nydalens SK / Team Halaas

H35-49

10:00:00

16

1363

William Alexander Haug

Svelvik SK

H16

10:00:00

17

18

Fredrik Andre Haug

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

18

11

Ole Christian Haug

Svelvik SK

H16

10:00:00

19

49

Steffen Vedal

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

20

310

Sondre Vedal

Svelvik SK

H35-49

10:00:00

22

3770575

Joar Gjerdahl

BOS Elite

H17-34

10:00:00

23

1358

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

H35-49

10:00:00

24

318

Martin Nymoen

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

25

4117834

Stig Melling

Ringerike OL

H50

10:00:00

26

341

Magnus Larsen

H17-34

10:00:00

27

7

Even Myhre

H17-34

10:00:00

31

6

Jarle Mogensen

Berger IL

H35-49

10:00:00

32

41

Stian Kristiansen

H35-49

10:00:00

34

315

David Ekroll

Berger IL

H35-49

10:00:00

35

87

Carl Simen Bakken

H17-34

10:00:00

36

306

Daniel Hjelseth Høyer

Konnerud IL

H17-34

10:00:00

37

12

Lars Petter Stormo

H35-49

10:00:00

38

14

Jesper Wergeland

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

39

40

Luca Nilssen

IL Sandvin

H16

10:00:00

40

1362

Øyvind Vibe-Rheymer Nilssen

IL Sandvin

H35-49

10:00:00

41

333

Charles Halaas

Team Halaas

H35-49

10:00:00

42

8

Frode Nebell

BOS

H35-49

10:00:00

45

5

Pål Tore Svendsen

Team Halaas

H35-49

10:00:00

46

307

Nichlas Øveraasen

SoonCK

H16

10:00:00

47

31

Johan Kristian Undeland

BOS Elite

H17-34

10:00:00

48

3981461

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI Orientering

H17-34

10:00:00

51

3410735

Vebjørn Blom-Hagen

Team Halaas

H17-34

10:00:00

52

3830825

Magnus Skourup Rognebakke

IF Sturla

H16

10:00:00

53

1353

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

H35-49

10:00:00

54

88

Ole Bjørn Mather

H35-49

10:00:00

55

48

Petter Justad

Lier Skiløberforening

H17-34

10:00:00

56

332

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

H35-49

10:00:00

58

4097119

Øystein Rognebakke

IF Sturla

H35-49

10:00:00

59

322

Espen Hoff

Konnerud IL

H50

10:00:00

61

46

Martin Saue Winther

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

62

4055257

Stig Instanes

IF Sturla

H35-49

10:00:00

63

3645009

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

H17-34

10:00:00

64

3595295

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

H17-34

10:00:00

65

316

Ivar Marthinusen

Digitread AS

H17-34

10:00:00

66

302

Peter Joachim Gogstad

H35-49

10:00:00

67

3776093

Eirik Kamstrup Hovind

H17-34

10:00:00

68

319

Jo Friedmann

H17-34

10:00:00

69

4130613

Samuel Schiess

Ringerike OL

H17-34

10:00:00

70

4116125

Lukas Klausen

IF Sturla

H17-34

10:00:00

71

28

Ketil Horn

Nortek Gasellene

H50

10:00:00

72

1364

Trond Lislerud

Åskollen løpegruppe

H50

10:00:00

73

94

Kristoffer Hagen

H17-34

10:00:00

75

37

Kjetil Ebbestad

H35-49

10:00:00

76

3979879

Håvard Hågård

Konnerud IL

H50

10:00:00

77

78

Martin Frantzen

Joggerne

H17-34

10:00:00

78

77

Nils Martin Langestrand

Joggerne

H35-49

10:00:00

79

45

Per-Harald Hagerup

Berger IL

H35-49

10:00:00

80

329

Gunnar Luther

Berger IL Ski

H35-49

10:00:00

81

321

Isac Luther

Berger IL Ski

H16

10:00:00

82

98

Magnus Mangseth Eriksen

Svelvik Rockets

H17-34

10:00:00

83

3813326

Mats Breda

Sande Sportsklubb

H17-34

10:00:00

84

26

Jarl Homme

IF Sturla

H35-49

10:00:00

85

349

Leo Skjellaug Gundersen

Geilo IL

H16

10:00:00

86

3780350

Bjørn Grinde

Geoform

H60

10:00:00

87

325

Anders Risnes

Team Cityboyz

H17-34

10:00:00

88

3725116

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

H16

10:00:00

99

4151908

Anders Gustafsson

IF Sturla

H50

10:00:00



Sist oppdatert:

6 november 2020, 07:53:09

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

201