Startliste eksport iofxml 3.0

Treningsløp Ås-NMBU 2016

Klasse: N OG C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpT1T2T3T4T5T6T7T8T9T10T11T12T13T14
1Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering13131111111111111
1Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering13131111111111111
3Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering111211111111111
4Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering10101111111111
5Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering99111111111
5Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering99111111111
5Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering99111111111
8Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering8811111111
8Johanne MoenÅs-NMBU Orientering8811111111
10Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering771111111
10Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering771111111
10Nicola WarsinskaÅs-NMBU Orientering771111111
10Martin GjuvslandÅs-NMBU Orientering771111111
10Johanne Helene Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering771111111
10Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering771111111
10Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering771111111
17Thor KvåleÅs-NMBU Orientering5511111
17Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering5511111
17Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering5511111
20Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering441111
20Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering441111
20Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering441111
20Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering441111
20Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering441111
20Astrid Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering441111
20Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering441111
27Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering33111
27Tor-Heike OrreÅs-NMBU Orientering33111
27Pål MoenÅs-NMBU Orientering33111
27Benjamin FelderÅs-NMBU Orientering33111
27Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering33111
32Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering2211
32Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering2311
32Erlend MeenÅs-NMBU Orientering2211
32Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering2211
32Dyre MeenÅs-NMBU Orientering2211
37Øystein ThorshovÅs-NMBU Orientering111
37Åse HyttebornÅs-NMBU Orientering111
37WasimÅs-NMBU Orientering111
37WalidÅs-NMBU Orientering111
37Trym TveitnesÅs-NMBU Orientering111
37Torbjørn LillehammerÅs-NMBU Orientering121
37Tor KvåleÅs-NMBU Orientering111
37Tor Heike OrreÅs-NMBU Orientering121
37Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering131
37Sofia CortesÅs-NMBU Orientering111
37Sistana Rigi111
37Simon NordstrandÅs-NMBU Orientering111
37Oscar Lubeck111
37Noor Hamouni111
37Mikkel og EmilÅs-NMBU Orientering111
37Mari Sundli Tveit111
37Lina, Oscar og Ask111
37Isak Methi111
37Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering111
37Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering111
37Inga SmithÅs-NMBU Orientering111
37Hans Ole ØrkaÅs-NMBU Orientering111
37Gaute FimreiteÅs-NMBU Orientering111
37Even GjuvslandÅs-NMBU Orientering111
37Endre AaenÅs-NMBU Orientering111
37Emil BjärlesjöÅs-NMBU Orientering111
37Dyre, Aksel, ErlendÅs-NMBU Orientering111
37Christine KureÅs-NMBU Orientering131
37Bendik, Bin, Tobias og Felix111
37Armantas Belousovas111
37Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering111
37Alva Bredal-AndersenÅs NMBU-Orientering111
37Aksel BjelesjøÅs-NMBU Orientering111
37Achmed SÅs-NMBU Orientering111
37Achmed I.Ås-NMBU Orientering111
Klasse: A/B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpT1T2T3T4T5T6T7T8T9T10T11T12T13T14
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering107081299210001000961969959100083710001000990
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering956710984963969977946825977991989946
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering646688137851000900819500824825
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering59767885896900826805828836
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering53476940852894934912815
6Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering49696879725907937623898
7Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering43167894898838811875
8Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering42646488717941774764580
9Daniel ManiaÅs-NMBU Orientering39059677566522503732430475
10Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering375048339911000926
11Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering36335951944790948
12Råmund Løver HovdenStord IL34944839794952909
13Robert BanfiÅs-NMBU Orientering34684851877888852
14Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering33495780996776797
15Erland SkatterÅs-NMBU Orientering32784743908848779
16May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering31516756883772740
17Simen OlafsenÅs-NMBU Orientering2986310009861000
18Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering29057634865536870
19Øystein SørensenNydalens SK285139491000902
20Endre AaenÅs-NMBU Orientering272231000739983
21Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering243168385931000
22Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering23464814750782
23Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering23153726899690
24Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering22604838764658
25Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering20753785524766
26Malin SørensenNydalens SK192621000926
27Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering17833798985
28Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering17584614527617
29Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering17262891835
30Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering16792916763
31Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering15173752765
32Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering14833999484
33Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering100011000
33Henrik EijsinkNydalens SK100011000
35Peder Gjølstad RøhnebækÅs-NMBU Orientering9931993
36Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering9901990
37Øystein ThorshovÅs-NMBU Orientering9831983
38Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering9601960
39Bjørn Erik PedersenÅs-NMBU Orientering9551955
40Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering9321932
41Hans Ole ØrkaÅs-NMBU Orientering8881888
42Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering8191819
43Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering7911791
44Christine BlixÅs-NMBU Orientering7882489299
45Tove Vaaje-KostadÅs-NMBU Orientering7841784
46Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering7641764
47Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering7631763
48Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering7621762
49Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering7561756
50Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering7261726
51Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL7242724
52Christine KureÅs-NMBU Orientering5701570


Antall tellende løp: Alle

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.