Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Treningsløp Ås-NMBU 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp #6 (Verdens O-dag) 11. mai 2016

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

20:40

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

20:37

Nicola Warsinska

Ås-NMBU Orientering

20:38

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

21:33

Astrid Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

18:09

Johanne Helene Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

24:19

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

24:14

Alva Bredal-Andersen

Ås NMBU-Orientering

15:49

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

15:17

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

12:37

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

24:09

Inga Smith

Ås-NMBU Orientering

24:09

Tor Kvåle

Ås-NMBU Orientering

17:27

Martin Gjuvsland

Ås-NMBU Orientering

36:21

Even Gjuvsland

Ås-NMBU Orientering

35:50

Akvile Petrakova

Ås-NMBU Orientering

17:25

Armantas Belousovas

16:43

Mari Sundli Tveit

14:00

Mikkel og Emil

Ås-NMBU Orientering

11:28

36

Isak Methi

1:29:54

36

Bendik, Bin, Tobias og Felix

27:58

Lina, Oscar og Ask

15:01

35

Noor Hamouni

38:42

35

Sistana Rigi

39:15

35

Oscar Lubeck

10:05

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

19:33

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

19:30

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

17:36

Klasse: A/B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Aaen

Ås-NMBU Orientering

17:29

+0:00

2.

Simen Olafsen

Ås-NMBU Orientering

18:38

+1:09

3.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

18:41

+1:12

4.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

19:23

+1:54

5.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

20:02

+2:33

6.

Bjørn Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

21:13

+3:44

7.

Råmund Løver Hovden

Stord IL

21:29

+4:00

8.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

22:22

+4:53

9.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

25:45

+8:16

10.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

25:46

+8:17

11.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

25:52

+8:23

12.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

27:14

+9:45

13.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

32:32

+15:03

DSQ

Daniel Mania

Ås-NMBU Orientering

27:41

33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2016, 22:29:41

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43