Startliste eksport iofxml 3.0

Ås by Night & Fog Cup 2011/12

Klasse: H17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Anders NordbergVaajakosken Terä5000510001000100010001000+00:000
2Håvard LucasenÅs-UMB Orientering476568988849921000870991+01:1878
3Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering32255562649947572495+09:52592
4Ola Marius PedersenOppsal IF Orientering30015653195788641724+11:06666
5Sigurd HynneÅs-UMB Orientering23414446816559520+14:46886
6Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering22184485319723691+15:27927
7Torbjørn SagbergIL Tyrving20433615750678+16:26986
8Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering19503448628874+16:571017
9Anders TiltnesIL Tyrving17902852938+17:501070
10Jon PedersenHalden SK171121000711+18:161096
11Magnus Skauge OliversenTrøsken IL15723428455689+19:031143
12Thomas SchiveBækkelagets SK15043349594561+19:251165
13Christian HolmboeIL Tyrving13272587740+20:241224
14Sindre GodagerGjø-Vard OL10242346678+22:051325
15Sigve VågsnesNydalens SK8701870+22:571377
16Simo MartomaaKalevan rasti8361836+23:081388
17Hans TrøanNydalens SK7851785+23:251405
18Øystein SørensenNydalens SK7581758+23:341414
19Jostein AndersenKristiansand OK7191719+23:471427
20Tue LassenBækkelagets SK7021702+23:531433
21Dag AalvikNydalens SK6771677+24:011441
22Geir HoffIL Tyrving6762306370+24:011441
23Jostein MoeKristiansand OK6701670+24:031443
24Mathias NipenIL Tyrving6311631+24:161456
25Gustav FiskumIL Tyrving6041604+24:251465
26Thor MellaØstmarka OK5611561+24:401480
27Øystein PettersenNydalens SK5451545+24:451485
28Adrian OpheimMåren OK5441544+24:451485
29Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL5061506+24:581498
30Jonas Madslien BakkenNydalens SK4601460+25:131513
31Tore BjørnerødOK Moss4481448+25:171517
32Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK4411441+25:201520
33Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL4171417+25:281528
34Ivar HaugenKristiansand OK4031403+25:321532
35Thomas RuudÅs-UMB Orientering3681368+25:441544
36Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving3251325+25:581558
37Sebastian TorgersenBækkelagets SK2761276+26:151575
38Håvard TveiteÅs-UMB Orientering224285139+26:321592
Klasse: D17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering297753249571000696+00:000
2Malin EijsinkÅs-UMB Orientering2511351110001000+02:35155
3Marianne AndersenKonnerud IL100011000+10:59659
3Ine HoviÅs-UMB Orientering100011000+10:59659
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering9781978+11:06666
6Wendy FjellstadÅs-UMB Orientering9612961+11:12672
7Linda HanssenØstmarka OK2081208+15:23923
8Line Drange RuudAsker Skiklubb1401140+15:46946
9Siri Sjødin DrangeAskøy OL79179+16:06966
Klasse: H17K
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Jan Tore HenriksenNydalens SK4853597110008961000986+00:000
2Ivar MaalenÅs-UMB Orientering433558429111000722860+02:53173
3Jan BjerketvedtOK Moss37435915887961980+06:10370
4Karl Aasmund ErøyOK Moss36997213677196786896583757+06:25385
5Svein NygårdLillomarka OL366941000906993770+06:35395
6Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering34344825891771947+07:53473
7Terje MathisenStatoil Oslo BIL340249261000679797+08:04484
8Gunnar TengeÅs-UMB Orientering30634792934690647+09:57597
9Christopher SchiveOK Moss3061738156463268023804+09:57597
10Dag HauglandØstmarka OK28865202694661548781+10:56656
11Kjetil KarlsenOK Moss265937798801000+12:11731
12Terje GudbrandsenHamar OK22923728694870+14:14854
13Øyvind LøkenOK Moss17733812961+17:071027
14Jon Ivar JuvikVålerengens IF15382749789+18:251105
15Stein BlomsethVålerengens IF13473628719+19:291169
16Arve OpheimMåren OK12982557741+19:451185
17Ove MartinsenHauketo IF12903626664+19:481188
18Dag AmundsenKolbotn og Skimt OL12612639622+19:571197
19Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering100011000+21:241284
20Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering9691969+21:351295
21Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL9501950+21:411301
22Thomas SchiveOK Moss9361936+21:461306
23Adrian OpheimMåren OK9221922+21:501310
24Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering8731873+22:071327
25Olav EideOslostudentenes IK8341834+22:201340
26Eirik SandbækOK Moss8201820+22:241344
27Rein Ole JørgensenØstmarka OK7771777+22:391359
28Tormod StrandMåren OK7721772+22:401360
29Idar BrekkeBækkelagets SK7691769+22:411361
30Bjørn Håvard EvjenÅs-UMB Orientering7291729+22:551375
31Arne TorgersenBækkelagets SK7161716+22:591379
32Stefan KernstockOslostudentenes IK5461546+23:561436
33Trond LundAsker Skiklubb5091509+24:081448
34Jon FredriksenHauketo IF5044390114+24:101450
35Øystein KildahlØstmarka OK4381438+24:321472
36Tibor VáriIF Sturla3691369+24:551495
37Bjørn BendiktsenKonnerud IL1681168+26:021562
Klasse: 13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Tuva BjerketvedtOK Moss3718472510001000993+00:000
2Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering30003100010001000+03:59239
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss299139939981000+04:02242
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering9291929+15:30930
5Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering7231723+16:38998
6Ingunn Egeberg VáriIF Sturla6691669+16:561016
Klasse: ÅPEN B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Øyvind ThømtIndre Østfold OK48946833912100010001000982+00:000
2May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering195921000959+16:18978
3Marit-Elin IdenOK Moss15862752834+18:231103
4Sille WinsnesÅs-UMB Orientering100011000+21:381298
4Karoline AndersenAsker Skiklubb100011000+21:381298
6Mads LillevoldÅs-UMB Orientering7072707+23:161396
7Einar HelleÅs-UMB Orientering4151415+24:531493


Antall tellende løp: 5

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.