Startliste eksport iofxml 3.0

Foll-O-karusellen 2012

Klasse: D-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL341111
Noor DirroMåren OK2211
Synne Gåseidnes ThorsenKolbotn og Skimt OL111
Naja NordahlKolbotn og Skimt OL111
Christine KureÅs-UMB Orientering341111
Julie Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering3511111
Andrea Treider FrøystadÅs-UMB Orientering341111
Karoline Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering3511111
Isabel HandstangerKolbotn & Skimt OL3511111
Tuva Sundt MagnussenKolbotn & Skimt OL33111
Sanne OlsbyMåren OK33111
Hanna HegstadÅs-UMB Orientering341111
Marthe LundqvistÅs-UMB Orientering341111
Selma FærdenKolbotn & Skimt OL2211
Andrea SævareidKolbotn & Skimt OL341111
Tuva SævareidKolbotn & Skimt OL111
Andrea EmanuelsenMåren OK33111
Tuva MagnussenKolbotn & Skimt OL111
Sigrid MøretrøKolbotn & Skimt OL111
Ida Margrethe UlvestadMåren OK2211
MargreteMåren OK111
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Kjersti LundqvistÅs-UMB Orientering3003100100100
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL2915100918488100
3Carmen DirroMåren OK255480948176
4Ida Karine HetlandKolbotn & Skimt OL13927663
5Marthe LundqvistÅs-UMB Orientering52152
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering3005100100100100100
2Johanne ØderudBækkelagets SK47147
Klasse: D 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering30059910010099100
2Malin EijsinkÅs-UMB Orientering29541008995100
3Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering26058476579086
4Kine BøhlerengenØstmarka OK2453768287
5Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL2073656676
6Marie Hammer HåversenKolbotn & Skimt OL90190
7Maria TorgersenBækkelagets SK8927019
8Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering88188
9Andrea Vild JødalBækkelagets SK8725928
10Andrea KochBækkelagets SK85185
11Grete WestgaardKolbotn & Skimt OL50150
12Irene BakkenMåren OK11111
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering3003100100100
2Sille WinsnesÅs-UMB Orientering283497788799
3Tove StrandMåren OK2002100100
4Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering14926782
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Mona StrandMåren OK3004100100100100
2Gro Hege LudvigsenMåren OK280490959194
3Grete BerntsenMåren OK250499695082
4Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL133210033
Klasse: D 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn & Skimt OL300510095100100
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL269485947790
3Inger HalckMåren OK259575876797
4Anne Marit FærdenKolbotn & Skimt OL133210033
5Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1001100
6Ingeborg BakkenMåren OK69169
Klasse: D 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Unni BøhlerengenMåren OK3005100100100100100
2Aud KirkhornMåren OK1793348758
3Synnøve AmundsenKolbotn & Skimt OL49149
Klasse: H-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Endre OlsbyMåren OK33111
Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering34111
Alrik AasestadÅs-UMB Orientering341111
Lasse L. GulheimKolbotn & Skimt OL111
Mathias AltenÅs-UMB Orientering2211
Nils TveiteÅs-UMB Orientering341111
Jon SchoultzÅs-UMB Orientering341111
Thomas ArnesenKolbotn & Skimt OL111
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Olav TorgersenBækkelagets SK1001100
1Matis BrøndboÅs-UMB Orientering1001100
1Magnus NyheimKolbotn & Skimt OL1001100
1Alrik AasestadÅs-UMB Orientering1001100
Klasse: H 13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Sigvard HelsingenMåren OK2002100100
2Vemund LangvatnMåren OK97197
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering300510010010010098
2Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering2834929091100
3Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering221488567746
4Runar BjørhovdeBækkelagets SK15927584
Klasse: H 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Gunnar TengeÅs-UMB Orientering2653938785
2Audun BjerknesHauketo IF15628868
3Kyongsa RiBækkelagets SK15027377
4Sigurd HynneÅs-UMB Orientering1001100
4Mathias Stensland LillevoldNTNUI1001100
4Martin SchälliBækkelagets SK1001100
4Henning RøbergNittedal OL1001100
4Christian F SchiveHalden SK1001100
9Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering99199
10Felix BreitschädelNTNUI97197
11Adrian OpheimMåren OK92192
12Thomas SchiveBækkelagets SK91191
13Lars TreekremÅs-UMB Orientering83183
14Anders TreekremÅs-UMB Orientering82182
15Thibaut DerenneÅs-UMB Orientering77177
16Øyvind BakkeSweco Norge68168
17Halvor SteinsholtNTNUI42142
18Donatas KontautasKolbotn & Skimt OL26126
19Donatas KontautasOK Telsiai13113
20Einar HelleÅs-UMB Orientering818
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering29941009910096
2Idar BrekkeÅs-UMB Orientering2543877790
3Mads LillevoldÅs-UMB Orientering208478625868
4Truls KvaaseBækkelagets SK2002100100
5Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering1963837043
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL180477193865
7Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL16428678
8Jørn ThorsenKolbotn og Skimt OL15727978
9Harald Østgård LundMåren OK12926168
10Anbjørn GrindheimMåren OK12826662
11Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK1001100
12Gunnar TengeÅs-UMB Orientering94194
13Ove Kristian JødalBækkelagets SK84184
14Bjørn ThorsenKolbotn og Skimt OL78178
15Øyvind ThømtIndre Østfold OK75175
16Anders FærdenKolbotn & Skimt OL67167
17Sigbjørn OddenMåren OK65165
17Arne TorgersenBækkelagets SK65165
19Andreas LundqvistÅs-UMB Orientering48148
20Kai Fredrik LangebeckKolbotn & Skimt OL25125
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL30059799100100100
2Ove MartinsenHauketo IF2943999897
2Ivar MaalenÅs-UMB Orientering29441001008894
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL288496959788
5Bård BjørheiKolbotn & Skimt OL2823949494
6Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt OL267491859185
7Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering2663938687
8Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering18939594
9Morten KarlsenMåren OK14726681
10Jon FredriksenHauketo IF13435777
11Lars ArnesenBækkelagets SK10935257
12Roar GammelsæterKolbotn & Skimt OL94194
13Morten DueMåren OK76176
14Per Arne AndresenKolbotn & Skimt OL74174
15Vincent EijsinkÅs-UMB Orientering66166
16Erik JonassenKolbotn og Skimt OL53253
Klasse: H 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL30051001008510094
2Stein TurtumøygardMåren OK2914941009793
3Hasse BergstrømIL Tyrving2813909497
4Rune HalkeVestre Aker Skiklubb23558781366067
5Petter NæssAalborg OK181281100
6Knut Vidar JohansenMåren OK17427698
7Kaare SolhjellPrivat1723742969
8Åsmund JahrDriv IL1433414953
9Per Erik ØstliDriv IL98198
10Geir TrøanKolbotn & Skimt OL85185
11Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL83183
12Knut KrosbyKolbotn & Skimt OL82182
13Trond WettergreenDriv IL77277
14Harald WibyeOK Moss67167
15Henry MarstonSYO64164
16Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL63163
17Rolf HagmanKolbotn & Skimt OL29129
Klasse: H 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Odd KletteliBækkelagets SK3004100100100
2Carl Fredrik KolderupStabæk IF275566848590100
3Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL253576771005152
4Tor KaurinMåren OK193460604673
5Svein KvalheimKolbotn & Skimt OL16528184
6Johs JohannesenMåren OK15037674
7Bjørn TveiteÅs-UMB Orientering96196
8Bjarne SmaadahlKolbotn & Skimt OL243195
Klasse: C-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Toril Berg-DomaasKolbotn & Skimt OL182210082
Inger LangebeckKolbotn & Skimt OL1001100
Hanne Cecilie GarnesBækkelagets SK1001100
Klasse: B-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL19941006435
2Jon StrømHauketo IF196396100
3Kjetil JacobsenHamar OK194394100
4Nina LundqvistÅs-UMB Orientering18038595
5Olav TorgersenBækkelagets SK17629185
6Bjørn Erik PedersenÅs-UMB Orientering16428975
7Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering1001100
8Andreas LundqvistÅs-UMB Orientering95295
9Kai Fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OL92192
10Johanne LigaardKolbotn & Skimt OL90190
11Andrine LangebeckKolbotn og Skimt OL89189
12Jonas Messel LarsenBækkelagets SK60160
13Andreas GøbelBækkelagets SK57157
14Anne NilsenÅs-UMB Orientering51151
Klasse: D 13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Oda Marie HegstadÅs-UMB Orientering28048064100100
2Andrine LangebeckKolbotn & Skimt OL2002100100
3Synne Gåseidnes ThorsenKolbotn & Skimt OL8825731
3Naja NordahlKolbotn og Skimt OL8825731
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Hege Ynn JødalBækkelagets SK1001100
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Aksel ArnesenBækkelagets SK20141001001


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.