Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusell #1 30. mai 2012

Klasse: D-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

23:29

Noor Dirro

Måren OK

36:55

Synne Gåseidnes Thorsen

Kolbotn og Skimt OL

20:55

Naja Nordahl

Kolbotn og Skimt OL

20:59

Christine Kure

Ås-UMB Orientering

16:03

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

13:47

Andrea Treider Frøystad

Ås-UMB Orientering

13:47

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

16:00

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

28:04

Tuva Sundt Magnussen

Kolbotn og Skimt OL

18:07

Sanne Olsby

Måren OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

20:36

+0:00

2.

Ida Karine Hetland

Kolbotn og Skimt OL

32:32

+11:56

3.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

44:35

+23:59

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

17:16

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

25:07

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

25:50

+0:43

3.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

33:21

+8:14

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

40:09

+15:02

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

27:41

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

29:16

+1:35

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

Kolbotn og Skimt OL

37:37

+0:00

2.

Grete Berntsen

Måren OK

38:09

+0:32

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

34:32

+0:00

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

42:02

+7:30

3.

Inger Halck

Måren OK

47:09

+12:37

DSQ

Anne Kaasa

Driv IL

39:05

127 128

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

32:42

+0:00

Klasse: H-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Endre Olsby

Måren OK

17:25

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

14:37

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

14:43

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

12:39

+0:00

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigvard Helsingen

Måren OK

29:34

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

24:35

+0:00

2.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

30:50

+6:15

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

18:58

+0:00

2.

Felix Breitschädel

NTNUI

20:44

+1:46

3.

Adrian Opheim

Måren OK

23:00

+4:02

4.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

27:15

+8:17

5.

Anders Treekrem

Ås-UMB Orientering

28:11

+9:13

DSQ

Andreas Lundqvist

Ås-UMB Orientering

40:29

102

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

23:22

+0:00

2.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

26:31

+3:09

3.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

30:11

+6:49

4.

Bjørn Aasestad

Ås-UMB Orientering

32:03

+8:41

5.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

34:23

+11:01

6.

Bjørn Thorsen

Kolbotn og Skimt OL

34:35

+11:13

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

35:02

+11:40

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

25:35

+0:00

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

26:04

+0:29

3.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

26:55

+1:20

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

27:28

+1:53

5.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

28:08

+2:33

6.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

28:40

+3:05

7.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

29:00

+3:25

8.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

30:21

+4:46

9.

Vincent Eijsink

Ås-UMB Orientering

42:29

+16:54

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

37:11

123

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

27:05

+0:00

2.

Per Erik Østli

Driv IL

28:13

+1:08

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

32:09

+5:04

4.

Rune Halke

Vestre Akers SK

33:28

+6:23

5.

Lars-Evan Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

35:30

+8:25

6.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

45:25

+18:20

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

22:51

+0:00

2.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

34:42

+11:51

3.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk If

39:59

+17:08

4.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn og Skimt OL

1:03:26

+40:35

DSQ

Johs Johannesen

Måren OK

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn og Skimt OL

26:17

+0:00

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

25:05

+0:00

2.

Jon Strøm

Hauketo IF

27:13

+2:08

3.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

29:07

+4:02

4.

Andrine Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

30:41

+5:36


Sist oppdatert:

29 august 2012, 20:37:20

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74