Startliste eksport iofxml 3.0

Foll-O-karusellen 2013

Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Carmen DirroMåren OK300410084100100
2Julie Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering28441001005784
3Marthe LundqvistÅs-UMB Orientering26658399755784
4Noor DirroMåren OK84184
4Marie NyvollFossum IF84184
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Kjersti LundqvistÅs-UMB Orientering30051001001001100
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL2195914931179
3Naja NordahlKolbotn og Skimt OL72372
4Synne Gåseidnes ThorsenKolbotn & Skimt OL70270
Klasse: D 13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Guro SkullerudKolbotn & Skimt OL2593839185
2Ida Margrethe UlvestadMåren OK2002100100
3Andrine LangebeckKolbotn & Skimt OL1001100
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering2002100100
2Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering1001100
Klasse: D 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering2924959696100
2Malin EijsinkOK Linné27838110097
3Line HagmanBækkelagets SK182282100
4Silje Uhlen MaursetNTNUI1001100
4Lene Godager KaasBækkelagets SK1001100
6Kine BøhlerengenØstmarka OK95195
7Vendola SramkovåNydalen SK77177
7Line NybakkenÅs-UMB Orientering77177
9Maria TorgersenBækkelagets SK25125
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Tove StrandMåren OK3003100100100
2Kine BøhlerengenØstmarka OK198298100
3Kjersti Holt HanssenMåren OK188388100
4Maria TorgersenBækkelagets SK13026961
5Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL90190
6Anne Kristin HuuseBækkelagets SK71171
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Sille WinsnesÅs-UMB Orientering2945831001007594
2Gro Hege LudvigsenMåren OK217470658265
3Grete BerntsenMåren OK210472645474
4Gunn-Torill HokholtKolbotn & Skimt OL2002100100
5May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering199299100
6Mona StrandMåren OK17828098
7Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering13636769
Klasse: D 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL262310062100
2Inger HalckMåren OK2163957150
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL2002100100
4Ingeborg BakkenMåren OK1001100
5Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL89189
6Anne KaasaDriv IL85185
Klasse: D 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Unni BøhlerengenMåren OK3004100100100100
2Synnøve AmundsenKolbotn & Skimt OL1001100
3Åste EggenMåren OK33133
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Nils TveiteÅs-UMB Orientering3005100100100100100
2Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering23757977811165
3Alrik AasestadÅs-UMB Orientering1534761166
4Vegard AarstadÅs-UMB Orientering14537768
5Jon SchoultzÅs-UMB Orientering93293
6Axel Holth-SiegelÅs-UMB Orientering71171
7Mathias AltenÅs-UMB Orientering58158
8Mikal B EikMåren OK50250
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Linus OlhansÅs-UMB Orientering3003100100100
2Aksel ArnesenBækkelagets SK22231005468
3Matis BrøndboÅs-UMB Orientering19644848100
4Olav TorgersenBækkelagets SK93193
5Jakob GrannMåren OK23123
Klasse: H 13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Markus MoenMåren OK297310010097
2Morten BerganeSiggerud IL28238410098
3Martin RøsholmBækkelagets SK182282100
4Lukas BjeldeMåren OK99199
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering3004100100100100
2Sindre Bergane JanssonSiggerud IL155410055
3Olav TorgersenBækkelagets SK92192
Klasse: H 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering29541008610095
2Audun BjerknesMåren OK208479646554
3Magnus NordbrødenHalden SK202480694753
4Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL19029496
5Runar BjørhovdeBækkelagets SK15128665
6Robin Bergane JanssonSiggerud IL1464595433
7Morten TangenHamar OK11324667
8Thor MellaØstmarka OK1001100
8Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering1001100
8Christian F SchiveOK Moss1001100
11Neil MarstonNydalen SK97197
12Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering94194
13Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering92192
14Gunnar TengeÅs-UMB Orientering79179
14Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering79179
16Joakim PrestmoBækkelagets SK78178
17Benjamin LangebekkKolbotn & Skimt OL77177
18Halvor SteinsholtÅs-UMB Orientering72172
19Kine GulliksenBækkelagets SK67167
20Kyongsa RiBækkelagets SK62162
21Anders TreekremÅs-UMB Orientering61161
22Donatas KontautasOK Telsiai54254
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering3003100100100
2Pål WinsentsMåren OK2794891009080
3Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering1583506642
4Jørn ThorsenKolbotn & Skimt OL14737770
5Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL12137744
6Harald EikKristiansand OK1001100
7Per JohanssonKlubbløs85185
8Stein MellaOppsal Orientering73173
8Eivind NilsenBækkelagets SK73173
10Arne TorgersenBækkelagets SK64164
11Eskil ÅsmulOL Trollelg49149
12Kai Fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OL203182
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL287310010087
2Ivar MaalenÅs-UMB Orientering2783989288
3Morten KarlsenMåren OK23157580766274
4Ove MartinsenHauketo IF190210090
5Gunnar TengeÅs-UMB Orientering188288100
6Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL184210084
7Bård BjørheiKolbotn & Skimt OL16737790
8Ove Kristian JødalBækkelagets SK16438777
9Lars ArnesenBækkelagets SK1513564649
10Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL15037080
11Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering96196
12Arve OpheimMåren OK91191
13Christopher SchiveOK Moss89189
14Erik JonassenKolbotn og Skimt OL49149
15Tore LundHadeland OL15115
Klasse: H 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL2914959610095
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL286552831009492
3Stein TurtumøygardMåren OK2834868097100
4Hasse BergstrømIL Tyrving272489839291
5Jon FredriksenHauketo IF25741006691
6Kaare SolhjellKlubbløs2003647660
7Knut Vidar JohansenMåren OK18629789
8Per Erik ØstliDriv IL17928990
9Rune HalkeVestre Aker Skiklubb13625779
10Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL1323194370
11Petter NæssOppsal Orientering1001100
12Tore AabelIndre Østfold OK86186
13Thor PalmgrenHalden SK78178
14Henry MarstonSYO25125
Klasse: H 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Carl-Fred. KolderupStabæk IF30051001006286100
2Åsmund JahrDriv IL27531007996
3Erik SørensenHaugerud IF254484858575
4Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL229572827560
5Bjørn TveiteÅs-UMB Orientering17228686
6Odd KletteliBækkelagets SK1003100
7Svein KvalheimKolbotn & Skimt OL74174
8Tor KaurinMåren OK38338
Klasse: D -12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Marie Meinert RødKolbotn og Skimt OL2211
Julie Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering111
Karoline Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering341111
Tiril LilleheierÅs-UMB Orientering33111
Christine KureÅs-UMB Orientering33111
Maria BertelsenKolbotn & Skimt OL33111
Andrea EmanuelsenMåren OK2211
Linnea ValakerMåren OK2211
Wiel Marie LillehammerÅs-UMB Orientering341111
Selma BøhnKolbotn & Skimt OL34111
Noor DirroMåren OK2311
Isabel HandstangerKolbotn & Skimt OL33111
Tuva H. OphusMåren OK111
Synne Utseth BøhlerengenØstmarka OK111
Ellen FredrikssonMåren OK111
Linnea EdvardsenMåren OK121
Sanne Aurora UlvestadMåren OK2211
Camilla LundqvistÅs-UMB Orientering111
Marie RødKolbotn og Skimt OL111
Hermine DirroMåren OK111
Terje Sollie m flereKlubbløs111
Tuva Helwig OphusMåren OK111
Klasse: H -12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Daniel Paez DuestadKolbotn og Skimt OL111
Magnus Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering341111
Even WollebekÅs-UMB Orientering2211
Sondre R PedersenMåren OK111
Andreas KureÅs-UMB Orientering121
Frode HymerÅs-UMB Orientering34111
Sondre LundqvistÅs-UMB Orientering341111
Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL33111
Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK111
Axel Holt-SiegelÅs-UMB Orientering2211
Erlend TveiteÅs-UMB Orientering2311
August Holth-SiegelÅs-UMB Orientering2311
Konrad UlvestadMåren OK111
August KjosKlubbløs111
Theo W. SæterMåren OK111
Birk LilleheierÅs-UMB Orientering111
Erik NormannMåren OK111
Simon BraatenMåren OK111
Konrad Dag UlvestadMåren OK111
Klasse: ÅPEN B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL33111
Kjetil JacobsenHamar OK2211
Nina LundqvistÅs-UMB Orientering3511111
Stine AarstadÅs-UMB Orientering33111
Jon StrømHauketo IF111
Linda FredhHamar OK111
Andreas LundqvistÅs-UMB Orientering2311
Per Olaf KlemsdalVarteig OL111
Andrine LangebeckKolbotn & Skimt OL111
Tim Langø BergKristiansand OK111
Simon FeylingKolbotn og Skimt OL111
Thor Ivar GangnæsÅs-UMB Orientering2211
Marie LillehammerÅs-UMB Orientering111
Anne NilsenÅs-UMB Orientering111
Klasse: ÅPEN C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Thor Ivar GangnæsÅs-UMB Orientering33111
Jenny ByvaldKlubbløs111
Heidi HæhreÅs-UMB Orientering111
Anne NilsenÅs-UMB Orientering111
Inger LangebeckKolbotn & Skimt OL111
Linda FredhHamar OK111
Katrine Barli EvensenSiggerud IL111
Bjarne SmaadahlKolbotn & Skimt OL111


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.