Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Carmen Dirro | MÃ¥ren OK | 24:21 | +0:00 | 12:10 | |||
2. | Marthe Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 32:38 | +8:17 | 16:19 | |||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 31:21 | +0:00 | 12:32 | |||
2. | Linda Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 35:23 | +4:02 | 14:09 | |||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andrine Langebeck | Kolbotn & Skimt OL | 31:58 | +0:00 | 15:59 | |||
2. | Guro Skullerud | Kolbotn & Skimt OL | 40:03 | +8:05 | 20:01 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rannveig W.Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 32:10 | +0:00 | 10:43 | |||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lene Godager Kaas | Bækkelagets SK | 35:06 | +0:00 | 9:14 | |||
2. | Kine Bøhlerengen | Østmarka OK | 37:08 | +2:02 | 9:46 | |||
3. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 37:21 | +2:15 | 9:49 | |||
4. | Line Hagman | Bækkelagets SK | 43:45 | +8:39 | 11:30 | |||
5. | Vendola Sramkovå | Nydalen SK | 46:17 | +11:11 | 12:10 | |||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 29:17 | +0:00 | 9:45 | |||
2. | Maria Torgersen | Bækkelagets SK | 44:22 | +15:05 | 14:47 | |||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunn-Torill Hokholt | Kolbotn & Skimt OL | 32:19 | +0:00 | 10:46 | |||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 40:38 | +8:19 | 13:32 | |||
3. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 46:51 | +14:32 | 15:37 | 122 | ||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sissel Olaisen | Kolbotn & Skimt OL | 58:47 | +0:00 | 19:35 | |||
2. | Inger Halck | MÃ¥ren OK | 1:00:59 | +2:12 | 20:19 | |||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Bøhlerengen | Måren OK | 38:02 | +0:00 | 15:12 | |||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 22:51 | +0:00 | 11:25 | |||
2. | Terjei Lillehammer | Ã…s-UMB Orientering | 33:07 | +10:16 | 16:33 | |||
DSQ | Vegard Aarstad | Ã…s-UMB Orientering | 24:25 | 116 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linus Olhans | Ã…s-UMB Orientering | 29:54 | +0:00 | 11:57 | |||
2. | Olav Torgersen | Bækkelagets SK | 33:14 | +3:20 | 13:17 | |||
DSQ | Matis Brøndbo | Ås-UMB Orientering | 1:09:13 | 114 162 161 | ||||
Klasse: H 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Markus Moen | MÃ¥ren OK | 29:36 | +0:00 | 14:48 | |||
2. | Lukas Bjelde | MÃ¥ren OK | 29:43 | +0:07 | 14:51 | |||
3. | Morten Bergane | Siggerud IL | 37:07 | +7:31 | 18:33 | |||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Bergane Jansson | Siggerud IL | 1:17:48 | +0:00 | 20:28 | |||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 45:04 | +0:00 | 8:30 | |||
2. | Neil Marston | Nydalen SK | 46:06 | +1:02 | 8:41 | |||
3. | HÃ¥vard Steinsholt | Ã…s-UMB Orientering | 48:03 | +2:59 | 9:03 | |||
4. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn & Skimt OL | 48:04 | +3:00 | 9:04 | |||
5. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 55:00 | +9:56 | 10:22 | |||
6. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 55:05 | +10:01 | 10:23 | |||
7. | Eirik Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 55:21 | +10:17 | 10:26 | |||
8. | Benjamin Langebekk | Kolbotn & Skimt OL | 56:30 | +11:26 | 10:39 | |||
9. | Halvor Steinsholt | Ã…s-UMB Orientering | 58:41 | +13:37 | 11:04 | |||
10. | Kine Gulliksen | Bækkelagets SK | 1:01:34 | +16:30 | 11:36 | |||
11. | Kyongsa Ri | Bækkelagets SK | 1:03:40 | +18:36 | 12:00 | |||
12. | Robin Bergane Jansson | Siggerud IL | 1:05:26 | +20:22 | 12:20 | |||
13. | Donatas Kontautas | OK Telsiai | 1:08:00 | +22:56 | 12:49 | |||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 29:00 | +0:00 | 7:37 | |||
2. | PÃ¥l Winsents | MÃ¥ren OK | 34:06 | +5:06 | 8:58 | |||
3. | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 40:04 | +11:04 | 10:32 | |||
4. | Jørn Thorsen | Kolbotn & Skimt OL | 40:24 | +11:24 | 10:37 | |||
5. | Arne Torgersen | Bækkelagets SK | 46:49 | +17:49 | 12:19 | |||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 30:45 | +0:00 | 8:05 | |||
2. | Arve Opheim | MÃ¥ren OK | 35:10 | +4:25 | 9:15 | |||
3. | Ove Kristian Jødal | Bækkelagets SK | 36:59 | +6:14 | 9:43 | |||
4. | Bård Bjørhei | Kolbotn & Skimt OL | 42:00 | +11:15 | 11:03 | |||
5. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 42:55 | +12:10 | 11:17 | |||
6. | Per Arne Andresen | Kolbotn & Skimt OL | 45:39 | +14:54 | 12:00 | |||
7. | Erik Jonassen | Kolbotn og Skimt OL | 56:02 | +25:17 | 14:44 | |||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 28:50 | +0:00 | 9:36 | |||
2. | Per Erik Østli | Driv IL | 33:55 | +5:05 | 11:18 | |||
3. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 34:03 | +5:13 | 11:21 | |||
4. | Tore Aabel | Indre Østfold OK | 35:22 | +6:32 | 11:47 | |||
5. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 35:36 | +6:46 | 11:52 | |||
6. | Rune Halke | Vestre Aker Skiklubb | 50:15 | +21:25 | 16:45 | |||
7. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 52:39 | +23:49 | 17:33 | |||
8. | Henry Marston | SYO | 1:06:16 | +37:26 | 22:05 | |||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Carl-Fred. Kolderup | Stabæk If | 34:05 | +0:00 | 13:38 | |||
2. | Erik Sørensen | Haugerud IF | 42:00 | +7:55 | 16:48 | |||
3. | Magnar Nilsen | Kolbotn & Skimt OL | 47:53 | +13:48 | 19:09 | |||
4. | Tor Kaurin | MÃ¥ren OK | 1:04:50 | +30:45 | 25:56 | |||
DSQ | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 16:19 | 162 161 116 150 249 | ||||
DSQ | Bjarne Smaadahl | Kolbotn & Skimt OL | 1:26:26 | 161 116 150 | ||||
Klasse: D-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marie Meinert Rød | Kolbotn og Skimt OL | 38:50 | 22:50 | |||||
Julie Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 20:21 | 11:58 | |||||
Karoline Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 20:32 | 12:04 | |||||
Tiril Lilleheier | Ã…s-UMB Orientering | 24:28 | 14:23 | |||||
Christine Kure | Ã…s-UMB Orientering | 24:15 | 14:15 | |||||
Maria Bertelsen | Kolbotn & Skimt OL | 38:06 | 22:24 | |||||
Andrea Emanuelsen | MÃ¥ren OK | 44:58 | 26:27 | |||||
Linnea Valaker | MÃ¥ren OK | 44:52 | 26:23 | |||||
Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-UMB Orientering | 46:29 | 27:20 | |||||
Selma Bøhn | Kolbotn & Skimt OL | 32:54 | 19:21 | |||||
Noor Dirro | MÃ¥ren OK | 44:50 | 26:22 | |||||
Isabel Handstanger | Kolbotn & Skimt OL | 58:00 | 34:07 | |||||
Klasse: H-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Daniel Paez Duestad | Kolbotn og Skimt OL | 33:36 | 19:45 | |||||
Magnus Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 34:08 | 20:04 | |||||
Even Wollebek | Ã…s-UMB Orientering | 26:26 | 15:32 | |||||
Sondre R Pedersen | MÃ¥ren OK | 44:42 | 26:17 | |||||
Klasse: B-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 32:25 | 12:58 | |||||
Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 45:41 | 18:16 | |||||
Nina Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 38:51 | 15:32 | |||||
Stine Aarstad | Ã…s-UMB Orientering | 25:42 | 10:16 | |||||
Jon Strøm | Hauketo IF | 28:16 | 11:18 | |||||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Thor Ivar Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 26:31 | 13:15 |
Sist oppdatert: | 10 juni 2013, 18:37:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 91 |
Antall startet: | 91 |