Startliste eksport iofxml 3.0

Melhus O-6-er

Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
Mona WindsethMelhus IL10025050
Erik W. BakkMelhus IL20055050505050
Øyvind OnsøyenMelhus IL200450505050
Oddny LangørgenMelhus IL10025050
Elliot ThornbørgMelhus IL10025050
Even LangørgenMelhus IL10025050
Tiril GunnarsonMelhus IL10025050
Mikkel Hårsaker MærkMelhus IL50150
Sebastian SkarsemMelhus IL50150
Asle HårsakerMelhus IL10025050
Elias Raanes SæteraasMelhus IL50150
Inger MærkMelhus IL10025050
Ola Hårsaker MærkMelhus IL10025050
Amund Hårsaker MærkMelhus IL10025050
Edvard OnsøyenMelhus IL200450505050
Heidi JohansenMelhus IL200450505050
Åse OnsøyenMelhus IL10025050
Hannah OnsøyenMelhus IL200450505050
Stefan PreisigMelhus IL50150
Sunniva PreisigMelhus IL50150
Marit Logan HalvorsrudMelhus IL50150
Johannes HalvorsrudMelhus IL50150
Trym GunnarsonMelhus IL50150
Truls GunnarsonMelhus IL50150
Bård BjerksetmyrMelhus IL50150
Erling KottumMelhus IL50150
Reidun GunnarsonMelhus IL50150
Mikkel MærkMelhus IL50150
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL50150
John LerliMelhus IL50150
Kristoffer LerliMelhus IL50150
Petter LerliMelhus IL50150
Erik W BakkMelhus IL50150
Klasse: H13 - 16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Filip Rønning HosethMelhus IL3004100100100
Klasse: H17 - 49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Audun BakkMelhus IL4005100100100100
2Stein Ivar FossMelhus IL35966810010091
3Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus IL30666072728973
4Asle Heide VaskinnMelhus IL85285
5Stefan PreisigMelhus IL82182
6Atle PedersenMelhus IL81181
7Eivind OpedahlMelhus IL74174
8Ola HjulstadMelhus IL60260
9Rune KroghTrollelg OL50150
Klasse: H50 - 69
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Eivind BakkMelhus IL394510094100100
2Ole HjulstadMelhus IL39358510010093100
3Jan Petter OpedalMelhus IL28348895100
4Kåre OnsøyenMelhus IL27841009187
5Magne RanumMelhus IL1003100
5Audun KleivenMelhus IL1002100
7Arild KarlsenMelhus IL91191
Klasse: D35 - 59
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Hege S MelhuusMelhus IL3004100100100
2Ingrid RønningMelhus IL23741006473
3Trine SunnsetMelhus IL1001100
4Ingrid OpedalMelhus IL92392
Klasse: 2C TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Mirjam HalvorsrudMelhus IL3475100995098
2Filip Rønning HosethMelhus IL1001100
2Erling KottumMelhus IL1001100
4Mona WindsethMelhus IL97197
5Magne RanumMelhus IL50150
5Jorun Opedal UglemMelhus IL50150
5Elias Raanes SæteraasMelhus IL50150
5Amund Hårsaker MærkMelhus IL50150
Klasse: H70 -
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Martin MelhuusMelhus IL3004100100100
Klasse: 3B TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Atle PedersenMelhus IL50150


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.