Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 5 - Skitjønn 18. juli 2013

Klasse: 5.9 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

42:37

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

43:16

+0:39

3.

Erlend Slokvik

Nydalens Skiklubb

45:31

+2:54

4.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

47:28

+4:51

5.

Geir Owren

Freidig

52:56

+10:19

6.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

54:15

+11:38

7.

Hansrudi Kohler

Sveits

56:05

+13:28

8.

Einar Lund

Verdal OK

56:19

+13:42

9.

Frode Ødegårdstuen

Synnfjell OK

56:43

+14:06

10.

Håkon Gaute Kvamme

Oppsal IF

57:25

+14:48

11.

David Chalowpska

Tsjekkia

58:19

+15:42

12.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:06:08

+23:31

13.

Henning Granli

Heidal IL

1:11:40

+29:03

14.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:23:18

+40:41

15.

Ivan Pribyl

Tsjekkia

1:25:26

+42:49

Klasse: 5.9 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

55:31

+0:00

2.

Pavlina Chalowpska

Tsjekkia

1:11:33

+16:02

Klasse: 3.8 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

36:48

+0:00

2.

Lars Ivar Ullmo

Ringsaker OK

38:50

+2:02

3.

Erik Grøndalen

Hamar OK

38:55

+2:07

4.

Jakub Chalowpsky

Tsjekkia

41:19

+4:31

5.

Andreas Marcussen

Asker Skiklubb

43:41

+6:53

6.

Mart Broeren

Argus-Nederland

45:10

+8:22

7.

Per Ølckers

IL Tyrving

45:19

+8:31

8.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

45:54

+9:06

9.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

52:15

+15:27

10.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

52:28

+15:40

11.

Per Aasen

Tormod Skilag

54:18

+17:30

12.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

58:37

+21:49

13.

Arne Westerås

Heidal IL

1:15:09

+38:21

Klasse: 3.8 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

35:04

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:31

+0:27

3.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

37:14

+2:10

4.

Bara Chalouwpska

Tsjekkia

38:14

+3:10

5.

Berit Danielsen

IL Tyrving

39:28

+4:24

6.

Gabriella Axelsson

Idefjorden Spkl

40:03

+4:59

7.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

41:02

+5:58

8.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

41:32

+6:28

9.

Berit Berge

IL Tyrving

45:27

+10:23

10.

Milda Ølchers

IL Tyrving

45:40

+10:36

11.

Grete Berge Owren

Freidig

46:21

+11:17

12.

Anezka Pribylova

Tsjekkia

54:25

+19:21

13.

Käthi Kohler

Sveits

55:47

+20:43

14.

Mirjam Kohler

Sveits

56:31

+21:27

15.

Elle Melbye

Heming Orientering

58:19

+23:15

16.

Irmela Bergt

Tyskland

59:53

+24:49

DSQ

Eva Pribylova

Tsjekkia

1:06:53

213 217

Klasse: 2.0 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

22:41

+0:00

2.

George Thomassen

Modum O-lag

23:21

+0:40

3.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

23:44

+1:03

4.

Olaf Giverhaug

Tormod Skilag

23:52

+1:11

5.

Sigbjørn Kirkeeide

Markane IL

23:58

+1:17

6.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

24:09

+1:28

7.

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

1:03:17

+40:36

8.

Albrecht Bergt

Tyskland

1:03:47

+41:06

DSQ

Simon Hjelmeseth

Markane IL

25:58

213

Klasse: 2.0 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Hjelmeseth

Markane IL

22:57

+0:00

2.

Laila Thomassen

Modum O-lag

23:16

+0:19

3.

Anne Bergljot Falch Ytter

Ringsaker OK

26:27

+3:30

4.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

30:16

+7:19

5.

Karin Loe

Fossekallen IL

33:39

+10:42

6.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

36:57

+14:00

7.

Berit Eskerud

Lillehammer OK

41:18

+18:21

8.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

45:09

+22:12

9.

Wenche Brobakken

Synnfjell OK

46:33

+23:36

Klasse: 1.6 km, N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

25:45

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

16:47

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

32:26

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

25:46

Sigrid Heringstad

Heidal IL

15:48

Kjersti Heringstad

Heidal IL

15:44

Oddrun Hjelmeseth

Markane IL

34:48

Ane Hjelmeseth

Markane IL

36:02

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

35:56

Torstein Gjedrem Lund

Verdal Ok

35:31

84

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

36:06

Elida Fuglem

Verdal OK

36:41

Heine Fuglem

Verdal OK

36:49

Solveig Aasen

Tormod skilag

51:48

Klasse: Barneløype, 0.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maiken Grambo Westerås

Heidal IL

5:25

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

9:03

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

5:24

Jenny Falck-Ytter

Ringsaker OK

7:14

Aurora Sabela Brobakken

Synnfjell OK

7:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2013, 18:52:43

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84