Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 4 - Kvernbru 17. juli 2013

Klasse: 4.8 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

30:01

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

30:51

+0:50

3.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

35:30

+5:29

4.

Ola Keiserås

IL Leik

35:49

+5:48

5.

Erlend Slokvik

Nydalens Skiklubb

37:53

+7:52

6.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

38:57

+8:56

7.

Roar Bye

Modum OL

40:12

+10:11

8.

Øystein Bøe

Fana IL

41:27

+11:26

9.

Frode Ødegårdstuen

Synnfjell OK

41:38

+11:37

10.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

45:05

+15:04

11.

Mart Broeren

Argus-Nederland

45:41

+15:40

12.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

46:11

+16:10

13.

Per Heringstad

Heidal IL

47:46

+17:45

14.

Ivan Pribyl

Tsjekkia

49:10

+19:09

15.

David Chalowpska

Tsjekkia

54:09

+24:08

16.

Tore Lund

Hadeland O-lag

54:57

+24:56

17.

Stig Barrett

Viborg OK

57:39

+27:38

18.

Per Aasen

Tormod Skilag

1:05:45

+35:44

19.

Per Ølckers

IL Tyrving

1:08:43

+38:42

33 70

DSQ

Hansrudi Kohler

Sveits

39:21

33

DSQ

Helge Bjaaland

Heming Orientering

53:00

33

Klasse: 4.8 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

36:55

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

40:15

+3:20

3.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:01

+6:06

4.

Ingrid Ljones

Hamar OK

45:10

+8:15

5.

Pavlina Chalowpska

Tsjekkia

46:19

+9:24

6.

Ida Hjorth

NTNUI

47:15

+10:20

7.

Mari Heringstad

Heidal IL

47:43

+10:48

8.

Tone Almås

IL Leik

48:12

+11:17

9.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

48:23

+11:28

10.

Milda Ølchers

IL Tyrving

57:32

+20:37

DSQ

Nikkel Helle

Viborg OK

59:31

76 77

Klasse: 3.3 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsøn

Ringnes BIL

27:12

+0:00

2.

Jakub Chalowpsky

Tsjekkia

31:03

+3:51

3.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

33:41

+6:29

4.

Arne Svalund

Øyer/Tretten IF

36:50

+9:38

5.

Olaf Giverhaug

Tormod Skilag

40:07

+12:55

6.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

43:33

+16:21

7.

Frank Finstad

Raumar O-lag

45:20

+18:08

DSQ

Rudi Fagermo

Viul OK

13:01

32 31 34 72 73 74 75 35 37 38 70

Klasse: 3.3 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

26:24

+0:00

2.

Bara Chalouwpska

Tsjekkia

27:16

+0:52

3.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

32:32

+6:08

4.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

33:16

+6:52

5.

Gabriella Axelsson

Idefjorden Spkl

33:24

+7:00

6.

Berit Berge

IL Tyrving

34:38

+8:14

7.

Käthi Kohler

Sveits

38:23

+11:59

8.

Eva Pribylova

Tsjekkia

38:40

+12:16

9.

Anezka Pribylova

Tsjekkia

41:31

+15:07

10.

Brit Nilsen

Ringebu/Fåvang IL

42:25

+16:01

11.

Ragnhild W. Haugen

Ringebu/Fåvang IL

48:32

+22:08

12.

Elle Melbye

Heming Orientering

49:58

+23:34

13.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:00:12

+33:48

Klasse: 2.6 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Westerås

Heidal IL

25:59

+0:00

2.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

27:49

+1:50

3.

Egil Karlsen

Askøy O-lag

28:54

+2:55

4.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

29:10

+3:11

5.

Simon Hjelmeseth

Markane IL

29:33

+3:34

6.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

30:36

+4:37

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

30:42

+4:43

8.

Sigbjørn Kirkeeide

Markane IL

38:40

+12:41

9.

George Thomassen

Modum O-lag

48:08

+22:09

72

Klasse: 2.6 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brit Karlsen

Askøy O-lag

27:58

+0:00

2.

Marit Brødreskift

Freidig

29:54

+1:56

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

30:08

+2:10

4.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

31:24

+3:26

5.

May Iren Almås

Privat

32:51

+4:53

6.

Ingrid Wærp

Eiker O-lag

33:21

+5:23

7.

Anne Bergljot Falch Ytter

Ringsaker OK

33:25

+5:27

8.

Inger Finstad

Raumar O-lag

34:55

+6:57

9.

Maren Hjelmeseth

Markane IL

40:39

+12:41

10.

Wenche Brobakken

Synnfjell OK

41:25

+13:27

11.

Inga Beate Bøe

Privat

43:56

+15:58

12.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

44:10

+16:12

13.

Karin Loe

Fossekallen IL

46:12

+18:14

14.

Laila Thomassen

Modum O-lag

48:03

+20:05

72

15.

Berit Eskerud

Lillehammer OK

1:04:23

+36:25

Klasse: 1.6 km, N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Heringstad

Heidal IL

12:57

+0:00

2.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

15:39

+2:42

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

15:50

+2:53

4.

Mads Olsen Bye

Modum O-lag

16:46

+3:49

5.

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

16:53

+3:56

6.

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

17:51

+4:54

7.

Oddrun Hjelmeseth

Markane IL

18:00

+5:03

84

8.

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

20:19

+7:22

9.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

21:56

+8:59

10.

Ane Hjelmeseth

Markane IL

29:34

+16:37

Klasse: Barneløype 0.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

4:49

+0:00

2.

Maiken Grambo Westerås

Heidal IL

6:19

+1:30

3.

Oliver Wærp Fagermo

Viul OK

7:48

+2:59

4.

Jenny Falck-Ytter

Ringsaker OK

8:06

+3:17

5.

Aurora Sabela Brobakken

Synnfjell OK

8:13

+3:24

6.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

8:31

+3:42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juli 2013, 19:00:17

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

93

Antall startet:

93