Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 3- Heidalsskogen Skisenter 16. juli 2013

Klasse: 3.6 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

25:07

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

25:34

+0:27

3.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

27:20

+2:13

4.

Svein Terje Kolstad

Freidig

28:12

+3:05

5.

Oyvind Schjelderup

Freidig

28:18

+3:11

6.

David Chalowpska

Tsjekkia

29:31

+4:24

7.

Frode Ødegårdstuen

Synnfjell OK

29:36

+4:29

8.

Trond Sletner

Byåsen IL

31:17

+6:10

9.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

32:15

+7:08

10.

Roar Bye

Modum OL

32:35

+7:28

11.

Øystein Bøe

Fana IL

32:48

+7:41

12.

Roar Sigurdsøn

Ringnes BIL

34:13

+9:06

84

13.

Hansrudi Kohler

Sveits

34:24

+9:17

14.

Jakub Chalowpsky

Tsjekkia

34:28

+9:21

15.

Lars Ivar Ullmo

Ringsaker OK

37:02

+11:55

16.

Mart Broeren

Argus-Nederland

37:30

+12:23

17.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

37:36

+12:29

18.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

39:49

+14:42

19.

Einar Keiserås

IL Leik

40:50

+15:43

20.

Stig Barrett

Viborg OK

42:47

+17:40

21.

Per Ølckers

IL Tyrving

43:18

+18:11

22.

Egil Karlsen

Askøy O-lag

44:57

+19:50

23.

George Thomassen

Modum O-lag

46:58

+21:51

24.

Kjell Halvorsen

Berger og Svelvik O-lag

47:42

+22:35

25.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

52:30

+27:23

26.

Albrecht Bergt

Tyskland

1:21:21

+56:14

DSQ

Henning Granli

Heidal IL

39:14

40

DSQ

Olaf Giverhaug

Tormod Skilag

51:32

42

Klasse: 3.6 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

27:01

+0:00

2.

Ranveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

28:17

+1:16

3.

Ellen Merethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

29:42

+2:41

4.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

31:03

+4:02

5.

Bara Chalouwpska

Tsjekkia

31:25

+4:24

6.

Pavlina Chalowpska

Tsjekkia

36:06

+9:05

7.

Milda Ølchers

IL Tyrving

37:04

+10:03

8.

Tone Almås

IL Leik

37:38

+10:37

9.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

38:04

+11:03

10.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

39:13

+12:12

11.

Gabrielle Axelsson

Idefjorden Spkl

40:46

+13:45

12.

Brit Karlsen

Askøy O-lag

41:02

+14:01

13.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

41:39

+14:38

14.

Laila Thomassen

Modum O-lag

46:52

+19:51

15.

May Iren Almås

Privat

48:22

+21:21

16.

Nikkel Helle

Viborg OK

49:19

+22:18

17.

Elle Melbye

Heming Orientering

51:54

+24:53

18.

Victoria Thomassen

Modum OL

53:16

+26:15

19.

Käthi Kohler

Sveits

55:13

+28:12

20.

Irmela Bergt

Tyskland

55:20

+28:19

21.

Mirjam Kohler

Sveits

56:15

+29:14

22.

Reidun Snerle

Lalm Il

1:17:43

+50:42

Klasse: 1.7 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rudi Fagermo

Viul OK

16:38

+0:00

2.

Jo Falck-Ytter

Ringsaker OK

17:17

+0:39

3.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

17:31

+0:53

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

18:38

+2:00

44

5.

Sigbjørn Kirkeeide

Markane IL

21:20

+4:42

6.

Arne Westerås

Heidal IL

21:30

+4:52

7.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

21:35

+4:57

71

8.

Arne Svalund

Øyer/Tretten IF

29:17

+12:39

9.

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

32:46

+16:08

10.

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

46:01

+29:23

Klasse: 1.7 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Hjelmeseth

Markane IL

21:13

+0:00

2.

Sigrid Heringstad

Heidal IL

25:52

+4:39

3.

Inga Beate Bøe

Privat

26:42

+5:29

4.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

27:05

+5:52

5.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

27:23

+6:10

6.

Wenche Brobakken

Synnfjell OK

30:02

+8:49

7.

Karin Loe

Fossekallen IL

30:59

+9:46

8.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

32:57

+11:44

9.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

32:59

+11:46

10.

Marit Brødreskift

Freidig

33:01

+11:48

11.

Oda Mettenes

Årvoll IL

47:51

+26:38

Klasse: Barneløype, 0.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

Freidig

6:17

Maiken Grambo Westerås

Heidal IL

10:14

Mads Olsen Bye

Modum O-lag

7:26

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

7:23

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

7:30

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

6:14

Oliver Wærp Fagermo

Viul OK

12:28

Aurora Sabela Brobakken

Synnfjell OK

16:17

Jenny Falck-Ytter

Ringsaker OK

16:29

Oddrun Hjelmeseth

Markane IL

13:23

Ane Hjelmeseth

Markane IL

14:47

Kjersti Heringstad

Heidal IL

17:56

Bjerk Oliver Mettenes

Årvoll IL

16:13

84


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juli 2013, 20:25:42

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84