Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 2- Randsverk 15. juli 2013

Klasse: 4.0 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Wikstrøm

Ringsaker OK

28:08

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

29:08

+1:00

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

29:43

+1:35

4.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

32:16

+4:08

5.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

33:44

+5:36

6.

Ola Keiserås

IL Leik

34:02

+5:54

7.

Rune Berge

IL Tyrving

34:07

+5:59

8.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

34:29

+6:21

9.

David Chalowpska

Tsjekkia

34:32

+6:24

10.

Oyvind Schjelderup

Freidig

36:46

+8:38

11.

Hansrudi Kohler

Sveits

36:47

+8:39

12.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

37:13

+9:05

13.

RoarBye

Modum O-lag

38:43

+10:35

14.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

39:29

+11:21

15.

Svein Terje Kolstad

Freidig

39:53

+11:45

16.

Knut Anders Løken

Fossum IF

40:37

+12:29

17.

Geir Olav Rønning

OL Skaugribb

41:09

+13:01

18.

Øystein Bøe

Fana IL

41:55

+13:47

19.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

42:22

+14:14

20.

Pavlina Chalowpska

Tsjekkia

45:13

+17:05

21.

Per Ølckers

IL Tyrving

46:40

+18:32

22.

Øystein Melby

Hamar OK

46:57

+18:49

23.

Tone Almås

IL Leik

48:07

+19:59

24.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

49:23

+21:15

25.

Stig Barrett

Viborg OK

49:45

+21:37

26.

Njaal Ellegaard Melbye

Hamar OK

49:56

+21:48

27.

Tore Hermansson

OL Skaugribb

51:47

+23:39

28.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

51:48

+23:40

29.

Dag Olav Rønning

OL Skaugribb

53:33

+25:25

30.

Henning Granli

Heidal IL

55:00

+26:52

31.

Kjell Halvorsen

Berger og Svelvik O-lag

59:51

+31:43

Klasse: 4.0 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Merethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

35:00

+0:00

2.

Ingeborg Ellegaard Melbye

Hamar OK

36:50

+1:50

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

39:40

+4:40

4.

Bara Chalouwpska

Tsjekkia

40:04

+5:04

5.

Ingrid Ljones

Hamar OK

43:11

+8:11

6.

Ida Hjorth

NTNUI

45:23

+10:23

7.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

46:11

+11:11

8.

Gabriella Axelsson

Idefjorden Spkl

51:20

+16:20

9.

Nikkel Helle

Viborg OK

1:03:06

+28:06

10.

Elle Melbye

Heming Orientering

1:07:15

+32:15

Klasse: 3.0 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsøn

Ringnes BIL

28:26

+0:00

2.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

29:04

+0:38

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

34:40

+6:14

4.

Mart Broeren

Argus-Nederland

35:12

+6:46

5.

Per Aasen

Tormod Skilag

39:13

+10:47

6.

Einar Keiserås

IL Leik

40:45

+12:19

7.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

43:06

+14:40

8.

Arne Svalund

Øyer/Tretten IF

44:44

+16:18

9.

Egil Karlsen

Askøy O-lag

47:36

+19:10

10.

Jan Stros

Tsjekkia

58:12

+29:46

11.

Jakub Chalowpsky

Tsjekkia

1:01:51

+33:25

Klasse: 3.0 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

27:57

+0:00

2.

Marianne Andersen

Konnerud IL

28:26

+0:29

3.

Milda Ølchers

IL Tyrving

35:40

+7:43

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

36:22

+8:25

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

36:33

+8:36

6.

Käthi Kohler

Sveits

37:31

+9:34

7.

Berit Berge

IL Tyrving

37:58

+10:01

8.

Britt Karlsen

Askøy O-lag

44:37

+16:40

9.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

47:09

+19:12

10.

Gro Ellegaard

Hamar OK

51:38

+23:41

Klasse: 2.4 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

24:47

+0:00

2.

Simon Hjelmeseth

Markane IL

24:50

+0:03

3.

Sigbjørn Kirkeeide

Markane IL

27:10

+2:23

4.

Frank Finstad

Raumar O-lag

28:23

+3:36

5.

George Thomassen

Modum O-lag

29:04

+4:17

6.

Per Skogedal

Asker Skiklubb

30:09

+5:22

7.

Rudi Fagermo

Viul OK

30:24

+5:37

8.

Olaf Giverhaug

Tormod Skilag

30:31

+5:44

9.

Henrik Åstveit

Privat

31:43

+6:56

10.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

33:23

+8:36

11.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

36:37

+11:50

12.

Albrecht Bergt

Tyskland

55:12

+30:25

13.

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

1:05:08

+40:21

Klasse: 2.4 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Thomassen

Modum O-lag

29:03

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

29:28

+0:25

3.

Ingrid Wærp

Eiker O-lag

29:53

+0:50

4.

Marit Brødreskift

Freidig

30:21

+1:18

5.

Inger Finstad

Raumar O-lag

32:38

+3:35

6.

Victoria Thomassen

Modum OL

33:25

+4:22

7.

Irmela Bergt

Tyskland

34:24

+5:21

8.

Inga Beate Bøe

Privat

35:37

+6:34

9.

May Iren Almås

Privat

36:28

+7:25

10.

Karin Loe

Fossekallen IL

38:24

+9:21

11.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

45:44

+16:41

12.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

1:05:00

+35:57

DSQ

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

27:51

Klasse: 1.0 km, N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Olsen Bye

Modum O-lag

13:05

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

13:03

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

13:17

Christian Funderud Wedum

Lillehammer OK

16:09

Mirjam Kohler

Sveits

13:21

Ane Malene Kolstad

Freidig

14:46

Oddrun Hjelmeseth

Markane IL

18:44

Ane Hjelmeseth

Markane IL

24:31

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

19:23

Solveig Aasen

Tormod skilag

31:26

Klasse: 0.6 km, barneløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fredrik Funderud Wedum

Lillehammer OK

13:42

Oliver Wærp Fagermo

Viul OK

14:29

Lilja Wærp Fagermo

Viul OK

14:29

Sofie Ølchkers

IL Tyrving

7:42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 juli 2013, 23:06:49

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102