Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL sommerløp nr 4 Østmarksetra 24. juli 2013

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Statnett

39:18

+0:00

7:24

2.

Eivind Høydal

Nydalens Skiklub

41:18

+2:00

7:47

3.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

41:20

+2:02

7:47

4.

Lars Harald Aasheim

Bekkelaget

43:58

+4:40

8:17

5.

Dag Aalvik

NIH BIL

45:02

+5:44

8:29

6.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

45:20

+6:02

8:33

7.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

45:25

+6:07

8:34

8.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

48:19

+9:01

9:06

9.

Jon Iver Bakken

Nydalens Skiklub

48:50

+9:32

9:12

10.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

48:57

+9:39

9:14

11.

Gunnar Tenge

TENGE BIL

49:49

+10:31

9:23

12.

Steinar Låg

DNV

50:05

+10:47

9:26

13.

Erlend Bjerkestrand

ÅRVOLL IL

50:16

+10:58

9:29

14.

Trond Lund

Tyrving, IL

50:30

+11:12

9:31

15.

Stein Blomseth

Vålerenga

50:33

+11:15

9:32

16.

Bjørnar Gammelseter

Kolbotn & Skimt OL

50:47

+11:29

9:34

17.

Bjørn Grinde

OSI

50:48

+11:30

9:35

18.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

51:42

+12:24

9:45

19.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

52:00

+12:42

9:48

20.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

53:11

+13:53

10:02

21.

Geir Hoff

Tyrving, IL

53:37

+14:19

10:06

22.

Øivind Due Trier

OSI

53:56

+14:38

10:10

23.

Paul Torvund

Østmarka OK

54:04

+14:46

10:12

24.

Lars Baklid

Konnerud IL

55:46

+16:28

10:31

25.

Espen Wigaard

Miljødirektoratet

55:51

+16:33

10:32

26.

Vendula Horcickova

Nydalens Skiklub

56:11

+16:53

10:36

27.

Atgeir Takle

GLT

56:40

+17:22

10:41

28.

Per Iver Nordset

Nittedal OL

57:06

+17:48

10:46

29.

Bjørne Syversten

NORGES BANK BIL

57:37

+18:19

10:52

30.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

57:43

+18:25

10:53

31.

Jarle Roti

Fossum IF

59:09

+19:51

11:09

32.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

1:01:15

+21:57

11:33

33.

Gard Martin Udneseter

Oppsal IF

1:01:45

+22:27

11:39

34.

Are Wigaard

Oppsal IF

1:02:03

+22:45

11:42

35.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:03:10

+23:52

11:55

36.

Halvor Hobøl

Østmarka OK

1:04:58

+25:40

12:15

37.

Knut Bårtveit

PRIVAT

1:07:04

+27:46

12:39

38.

Christian Barstad

ÅRVOLL

1:08:38

+29:20

12:56

39.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal IF

1:11:50

+32:32

13:33

40.

Endre Wigaard

Oppsal IF

1:11:55

+32:37

13:34

41.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:12:06

+32:48

13:36

42.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:12:08

+32:50

13:36

43.

Håkon Sagberg

GasSecure

1:12:56

+33:38

13:45

44.

Signe Flood Kjeldsen

Geoform

1:14:53

+35:35

14:07

45.

Helge Revhaug

EGET

1:16:04

+36:46

14:21

46.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:17:12

+37:54

14:33

47.

Terje Næss

Terramar

1:21:22

+42:04

15:21

48.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:21:25

+42:07

15:21

49.

Stig Pedersen

PRIVAT

1:32:53

+53:35

17:31

50.

Lars Christensen

Esso

1:36:25

+57:07

18:11

51.

Donatas Kontautas

OK telsiai

1:45:28

+1:06:10

19:53

52.

Petter Christensen

Veritas

1:46:53

+1:07:35

20:10

DSQ

Are Kristiansen

Tyrving, IL

48:45

72 77 113 110

DSQ

Inge Gunnes

NorCONSULT

49:06

121

DSQ

Tore Sagvolden

ØSTMARKA OK

49:41

150

DSQ

Lars Halvorsen

Bunde Prosjekt

51:48

114

DSQ

Audun Bjerknes

Nordisk film og tv

1:04:19

121

DSQ

Roger Amundsen

JIL Oslo

1:07:12

124 72 71 77 113 110 150

DSQ

Jarl Magnus Berge

Søgne og Songdalen O-klubb

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Åsmul

Software Innovation

37:17

+0:00

9:19

2.

Erik Rosenvold

EBY

40:05

+2:48

10:01

3.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

40:43

+3:26

10:10

4.

Per Schanche

Asker SK

41:08

+3:51

10:17

5.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

42:25

+5:08

10:36

6.

Petter Næss

Oppsal IF

42:40

+5:23

10:40

7.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

43:12

+5:55

10:48

8.

Christine Gjermo

ØSTMARKA OK

43:41

+6:24

10:55

9.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

43:55

+6:38

10:58

10.

Jon Færden

Kredinor

45:03

+7:46

11:15

11.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

45:41

+8:24

11:25

12.

Roar Bjordal

Oppsal IF

47:41

+10:24

11:55

13.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

49:20

+12:03

12:20

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

49:58

+12:41

12:29

15.

Mons Kr. Løfald

Nydalens Skiklubb

50:52

+13:35

12:43

16.

Einar Hem

Lillomarka OL

51:44

+14:27

12:56

17.

Arne Klaveness

Aker Solutions

52:40

+15:23

13:10

18.

Anniken Karlsen

Oppsal IF

52:49

+15:32

13:12

19.

Olav Nipen

Statoil

53:04

+15:47

13:16

20.

Sigurd Næss

PRIVAT

54:36

+17:19

13:39

21.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:39

+17:22

13:39

22.

Mari Andresen

DNV

55:33

+18:16

13:53

23.

Svein Helge Høydal

Nydalens Skiklub

55:42

+18:25

13:55

24.

Eivind Ruth

Veritas

56:53

+19:36

14:13

25.

Stine Madslien Bakken

Nydalens Skiklub

57:04

+19:47

14:16

26.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

58:04

+20:47

14:31

27.

Tor Drage

Aker Solutions

1:00:59

+23:42

15:14

28.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:01:23

+24:06

15:20

29.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:01:57

+24:40

15:29

30.

Nina Sjue

Esso Sport

1:02:38

+25:21

15:39

31.

Petter Fure

OPPSAL IF

1:03:24

+26:07

15:51

32.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:03:40

+26:23

15:55

33.

Sturle Hånes

GEOFORM

1:04:18

+27:01

16:04

34.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:05:08

+27:51

16:17

35.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:05:18

+28:01

16:19

36.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:06:04

+28:47

16:31

37.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:14:05

+36:48

18:31

38.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:59:01

+1:21:44

29:45

DSQ

Christine Danielsen

BSI

22:18

75 76 77 113 110 150

DSQ

Ola Hogseth

FET

1:02:48

75 76 77 113 110

DSQ

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:11:46

113 110

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Fismen

Fossum IF

28:48

+0:00

9:36

2.

Brita Fismen

Fossum IF

30:09

+1:21

10:03

3.

Fredrik Danielsen

Tyrving IL

35:08

+6:20

11:42

4.

Dana Stene

Nydalens SK

35:35

+6:47

11:51

5.

Einar Skåre

BREVPOST

40:12

+11:24

13:24

6.

Lena Simes

Enerhaugen

40:14

+11:26

13:24

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

40:19

+11:31

13:26

8.

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

43:19

+14:31

14:26

9.

Audun Midttun Systad

LYN SKI

44:39

+15:51

14:53

10.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

47:20

+18:32

15:46

11.

Hege Wang

Lillomarka OL

47:36

+18:48

15:52

12.

Knut Tore Solheim

FUGRO

48:16

+19:28

16:05

13.

Vigdis Thingelstad

ASKER

49:44

+20:56

16:34

14.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

50:03

+21:15

16:41

15.

Unni Drage

Aker Solutions

50:35

+21:47

16:51

16.

Ronald Inglingstad

Nordea

52:14

+23:26

17:24

17.

Trude Fixdal

KolL

52:40

+23:52

17:33

18.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

54:08

+25:20

18:02

19.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

55:32

+26:44

18:30

20.

Terje Throndsen

PeCon

55:48

+27:00

18:36

21.

Tom Ibsen

OUS

56:34

+27:46

18:51

22.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

56:35

+27:47

18:51

23.

Anne Sjønnesen

Nittedal

56:54

+28:06

18:58

24.

Kaare Solhjell

Privat

56:57

+28:09

18:59

25.

Elisabeth Ibsen

UiO

57:29

+28:41

19:09

26.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

58:50

+30:02

19:36

27.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:00:21

+31:33

20:07

28.

Aud Spjelkavik

TYRVING

1:01:35

+32:47

20:31

29.

Leif Braaten

Heming

1:01:49

+33:01

20:36

30.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:02:10

+33:22

20:43

31.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:04:44

+35:56

21:34

32.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:04:49

+36:01

21:36

33.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:05:36

+36:48

21:52

34.

Anne-Kristin Karlsen

Oppsal IF

1:08:51

+40:03

22:57

35.

Per Gjermo

Asker SK

1:09:10

+40:22

23:03

36.

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

1:10:32

+41:44

23:30

37.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:13:08

+44:20

24:22

38.

Tor Henriksen

ÅRVOLL

1:13:27

+44:39

24:29

39.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:14:39

+45:51

24:53

40.

Ulrikke Brandt

DNV

1:15:11

+46:23

25:03

41.

Thor Olsen

NORDstrand

1:15:40

+46:52

25:13

42.

Magne Grande

FBI

1:18:40

+49:52

26:13

43.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

1:20:18

+51:30

26:46

44.

Robert Brink

DnV

1:30:46

+1:01:58

30:15

45.

Nanna Martine Jacobsen

DNV

1:36:29

+1:07:41

32:09

46.

Alexandra Bøhn

DNV

1:36:36

+1:07:48

32:12

47.

Maren Edvardsen

Aquateam

1:51:18

+1:22:30

37:06

48.

Marte Edvardsen

Aquateam

1:51:24

+1:22:36

37:08

49.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:55:38

+1:26:50

38:32

50.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

2:04:52

+1:36:04

41:37

DSQ

Pamela Joslyn

DNV

70 71 72 73 75 76 77 110 150

DSQ

Elle Melbye

Elle BIL

6:15

71 72 73 75 76 77 110 150

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

42:23

75

DSQ

Liv Haugli

Heming

59:59

110

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Midttun Systtad

Nydalens Skiklub

17:38

+0:00

8:00

2.

Eirik Skøyeneie

PRIVAT

17:53

+0:15

8:07

3.

Line Bjerkestrand

PRIVAT

34:05

+16:27

15:29

4.

Sara Næss

Fossum IF

44:21

+26:43

20:09

5.

Kåre Knudsen

GeoForm

50:55

+33:17

23:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juli 2013, 20:03:08

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

159

Antall startet:

159