Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Holleia Høstløp 4. august 2013

Klasse: H 19 A, 10.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Lundanes

Halden Skiklubb

1:00:58

+0:00

2.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

1:01:35

+0:37

3.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:04:42

+3:44

4.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:06:49

+5:51

5.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:08:04

+7:06

6.

Sindre Sandven

Kongsberg O-lag

1:08:41

+7:43

7.

Espen Hultgreen Weltzien

Järla-Sweden

1:10:05

+9:07

8.

Vegard Brun Saga

NTNUI

1:12:22

+11:24

9.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:13:39

+12:41

10.

Håvard Myhre

Kongsberg O-lag

1:14:26

+13:28

11.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:14:53

+13:55

12.

David Løver

Modum O-lag

1:15:10

+14:12

13.

Morten Saue

NTNUI

1:16:50

+15:52

14.

Karl Fremstad

Kongsberg O-lag

1:20:40

+19:42

15.

Tommie Luchsinger

Kongsberg O-lag

1:21:25

+20:27

16.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

1:22:29

+21:31

17.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:23:32

+22:34

18.

Øyvind Enger

NTNUI

1:24:56

+23:58

19.

Martin Hoset

NTNUI

1:25:43

+24:45

20.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

1:26:44

+25:46

21.

Henrik Eijsink

Ås-UMB O-lag

1:27:24

+26:26

22.

Karsten Kopland

Modum O-lag

1:34:20

+33:22

23.

Kjell Blomseth

Ås-UMB O-lag

1:49:53

+48:55

24.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

1:51:32

+50:34

DSQ

Stein Blomseth

Lillomarka O-lag

DNS

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

DNS

Frode Konst

IL Tyrving

DNS

Gunnar Fiskum

IL Tyrving

Klasse: D 19 A, 6.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Hultgreen Weltzien

IL Tyrving

1:03:58

+0:00

2.

Lone Brochmann

Bækkelaget Spkl.

1:04:03

+0:05

3.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

1:04:39

+0:41

4.

Malin Eijsink

OK Linnè

1:13:49

+9:51

5.

Ida A. Tiltnes

NTNUI

1:19:10

+15:12

6.

Marianne Opsahl Bredesen

Fossum IF

1:20:40

+16:42

7.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

1:32:49

+28:51

DSQ

Anne Johanne Lind

IL Tyrving

1:17:40

39 40

DSQ

Helene Lund-Johansen

IL Tyrving

1:25:52

39

Klasse: Åpen lang, 6.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

Søgne og Sogndalen

51:00

+0:00

2.

Eirik W. Moe

Lierbygda O-lag

54:13

+3:13

3.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

54:48

+3:48

4.

Jan Tore Ludvigsen

Nydalens Skiklubb

57:06

+6:06

5.

Jo Wiklund

Nydalens Skiklubb

58:33

+7:33

6.

Jon Kaarby

Nydalens Skiklubb

1:00:58

+9:58

7.

Morten Fismen

Fossum IF

1:01:10

+10:10

8.

Juha Viena

Ringerike O-lag

1:05:25

+14:25

9.

Petter Kaarby

Nydalens Skiklubb

1:08:48

+17:48

10.

Øystein Rodem

Nydalens Skiklubb

1:10:56

+19:56

11.

Elias Wiklund

Nydalens Skiklubb

1:12:15

+21:15

12.

Torbjørn Hals

Kongsberg O-lag

1:13:21

+22:21

13.

Helge Stubberud

Nydalens Skiklubb

1:13:58

+22:58

Klasse: H 40, 5.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Henning Bjerva

Ås-UMB O-lag

43:42

+0:00

2.

Olav Høgset

Fossekallen IL

44:15

+0:33

3.

Stig Melling

Ringerike O-lag

44:20

+0:38

4.

Lars Baklid

Konnerud IL

49:12

+5:30

5.

Kjetil Karlsen

OK Moss

50:50

+7:08

6.

Guttorm L Egge

OSI

52:01

+8:19

7.

Gunnar Hope

Modum O-lag

57:35

+13:53

8.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

58:01

+14:19

9.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

59:21

+15:39

10.

Lars Strand

Stranden IL

1:01:33

+17:51

11.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda O-lag

1:02:54

+19:12

12.

Terje Næss Kustein

Fossum IF

1:08:10

+24:28

13.

Ian Ringheim

OK Horten

1:08:12

+24:30

14.

Ole Aalde Nyhagen

Fossekallen IL

1:10:59

+27:17

15.

Ole Petter Ruud

OK Horten

1:40:43

+57:01

Klasse: H 50, 5.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

43:31

+0:00

2.

Erlend Slokvik

Nydalens Skiklubb

44:33

+1:02

3.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklubb

44:51

+1:20

4.

Lars Fremstad

Larvik OK

45:04

+1:33

5.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

46:13

+2:42

6.

Jens Erik Mjølnerød

Halden Skiklubb

48:31

+5:00

7.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

48:58

+5:27

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

49:41

+6:10

9.

Knut Aas

Ringerike O-lag

51:50

+8:19

10.

Per Osen

Vestre Aker Skiklubb

53:08

+9:37

11.

Øyvind Myhre

Kongsberg O-lag

56:14

+12:43

12.

Per Schanche

Asker Skiklubb

57:41

+14:10

12.

Tormod Øvergaard

Vestre Aker Skiklubb

57:41

+14:10

14.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:02:33

+19:02

15.

Geir Svingheim

Hadeland O-lag

1:10:38

+27:07

16.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:12:30

+28:59

17.

Roy Gjerding

OK Moss

1:18:31

+35:00

18.

John Hofoss

Hadeland O-lag

1:18:55

+35:24

19.

Rolf Gunnar Bredesen

Fossum IF

1:21:54

+38:23

20.

Tibor Vari

IF Sturla

1:25:53

+42:22

21.

Don Skantze

IL Tyrving

1:31:09

+47:38

22.

Njål Nore

Asker Skiklubb

1:33:41

+50:10

23.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:37:08

+53:37

DSQ

Frode Løset

Ringerike O-lag

39:30

43 45 74 77 39

Klasse: H 60, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten O-lag

35:12

+0:00

2.

Tor Trøan

Hadeland O-lag

43:23

+8:11

3.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

47:40

+12:28

4.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

51:30

+16:18

5.

Ragnar Hillestad

Lardal O-lag

51:34

+16:22

6.

Per Ølckers

IL Tyrving

53:50

+18:38

7.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

54:19

+19:07

8.

Arne Tiltnes

IL Tyrving

55:08

+19:56

9.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

55:09

+19:57

10.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

55:43

+20:31

11.

Christian Bugge

Røyken O-lag

57:57

+22:45

12.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

1:00:04

+24:52

13.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

1:06:21

+31:09

14.

Helge Fossheim

Hedrum O-lag

1:07:45

+32:33

15.

Rune Halke

Vestre Aker Skiklubb

1:08:51

+33:39

16.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

1:13:34

+38:22

17.

Torgeir Brochmann

Eiker O-lag

1:17:09

+41:57

DSQ

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:12:40

38

Klasse: H 70, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

40:58

+0:00

2.

Thorkild Thorkildsen

Modum O-lag

1:01:32

+20:34

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

3:00:37

80

Klasse: H 75, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Kjemhus

Kongsberg O-lag

32:47

+0:00

2.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

33:38

+0:51

3.

Per Lund

Larvik OK

34:55

+2:08

4.

Ronald Malcolm

Larvik OK

35:43

+2:56

5.

Olaf Johansen

Ringerike O-lag

1:03:51

+31:04

DSQ

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

35:43

41 76 75 79 74 40

Klasse: H 80, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tvedten

Larvik OK

46:34

+0:00

2.

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

1:05:21

+18:47

3.

Sverre Thune

Ringerike O-lag

1:05:51

+19:17

Klasse: H 10, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Berglund

Ringerike O-lag

20:09

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

45:13

81

Mikkel Berglund

Ringerike O-lag

20:09

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

26:03

Klasse: N åpen, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rasmus Berglund

Ringerike O-lag

20:02

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

36:27

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

23:00

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

39:38

81

Hege Herø

Eiker O-lag

28:40

Mats Olsen Bye

Modum O-lag

24:44

Marie Kvarme

Røyken O-lag

22:54

Oskar Baklid

Konnerud IL

32:36

Anders Næss-Ulseth

Nydalens Skiklubb

36:29

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

24:43

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

32:16

William Lie Johansen

Fossekallen IL

32:22

Xenia Mironova

Belarus

26:12

Martin Nøkleby Melling

Ringerike O-lag

26:08

Tom Grøstad

Eiker O-lag

28:46

Eldar Sætereng

Hadeland O-lag

1:28:21

81

Ylva Sætereng

Hadeland O-lag

1:28:24

81

Linnea Borge Nyhagen

Fossekallen IL

33:43

Klasse: H 17 C, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schibsted

Røyken O-lag

36:26

+0:00

2.

Rudi Fagermo

Viul OK

37:21

+0:55

3.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

37:26

+1:00

4.

Eirik Christoffer Grini

Fossekallen IL

40:08

+3:42

5.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

41:33

+5:07

6.

Ivar Mikal Tyse

Eiker O-lag

47:23

+10:57

Klasse: D 40, 4.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Økern Jensen

Ringerike O-lag

41:59

+0:00

2.

Line Nybakken

Ås-UMB O-lag

42:04

+0:05

3.

Tove Strand

Måren OK

43:04

+1:05

4.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

43:23

+1:24

5.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:34

+1:35

6.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike O-lag

44:58

+2:59

7.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens Skiklubb

45:11

+3:12

8.

Sissel Skovly

Ringerike O-lag

46:02

+4:03

9.

Hanne-Kristin Kvarme

Røyken O-lag

47:07

+5:08

10.

May Ingela Hope

Modum O-lag

50:24

+8:25

11.

Marit Indgjerdingen

Nydalens Skiklubb

54:23

+12:24

12.

Tove B. Jelstad

Modum O-lag

57:53

+15:54

13.

Milda Ølchers

IL Tyrving

59:01

+17:02

14.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

1:02:16

+20:17

15.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:09:24

+27:25

16.

Hege Heiberg

Hadeland O-lag

1:16:00

+34:01

17.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

1:37:38

+55:39

Klasse: D 50, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vari

IF Sturla

39:52

+0:00

2.

Berit Danielsen

IL Tyrving

45:52

+6:00

3.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

47:20

+7:28

4.

May Bente Brurberg

Ås-UMB O-lag

47:28

+7:36

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

48:59

+9:07

6.

Eli Strande

Ringerike O-lag

49:12

+9:20

7.

Lis Dæhli

Løten O-lag

53:05

+13:13

8.

Ingrid Opsahl Bredesen

Fossum IF

54:06

+14:14

9.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

1:02:22

+22:30

DSQ

Karen Marie Eid Kaarby

Nydalens Skiklubb

1:01:10

35 79

DNS

Hilde Storløkken

Kongsberg O-lag

Klasse: D 60, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

IL Tyrving

41:26

+0:00

2.

Kari Strande

Ringerike O-lag

42:31

+1:05

3.

Inger A. Tiltnes

IL Tyrving

48:28

+7:02

4.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklubb

54:47

+13:21

5.

Aud I. Spjelkavik

IL Tyrving

57:43

+16:17

Klasse: D 17 AK, 4.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

IL Tyrving

40:04

+0:00

2.

Marianne Dæhli

NTNUI

44:01

+3:57

3.

Audrun Utskarpen

OSI

48:31

+8:27

4.

Aina Viena

Ringerike O-lag

51:13

+11:09

5.

Silje Borge Hovi

NTNUI

52:15

+12:11

6.

Kjersti Myhre

Kongsberg O-lag

56:56

+16:52

7.

Maren Kaarby

Nydalens Skiklubb

58:29

+18:25

8.

Ingrid Wærp

Eiker O-lag

1:01:16

+21:12

9.

Ingunn Berget

Ås-UMB O-lag

1:06:06

+26:02

Klasse: H 17 AK, 5.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

Kongsberg O-lag

48:42

+0:00

2.

Geir Strande Syrrist

Ringerike O-lag

57:16

+8:34

3.

Kenneth Sandvold

Eiker O-lag

59:31

+10:49

4.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

1:01:45

+13:03

5.

Fredrik Danielsen

IL Tyrving

1:05:34

+16:52

6.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

1:12:32

+23:50

7.

Tore Lund

Hadeland O-lag

1:33:18

+44:36

DSQ

Oyvind Strande

Ringerike O-lag

1:02:17

45 74

Klasse: D 17 C, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

38:49

+0:00

2.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg O-lag

40:58

+2:09

3.

Inger Isnes Tyse

Eiker O-lag

43:47

+4:58

4.

Ingrid Løset

Ringerike O-lag

44:56

+6:07

5.

Hilde Liland Bottolfsen

Privat

46:15

+7:26

6.

Liv Anett Borge Nyhagen

Fossekallen IL

47:08

+8:19

7.

Liv Iren Kinneberg

IL Tyrving

47:21

+8:32

8.

Liv-Hege Roberg-Ringheim

OL Trollo

51:53

+13:04

9.

Inger Schibsted

Røyken O-lag

58:54

+20:05

10.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

1:04:26

+25:37

DSQ

Ingvill Hoftun

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12 N, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Strand

Stranden IL

26:05

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

28:53

Klasse: D 17-18, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Marie Kinneberg

IL Tyrving

47:10

+0:00

2.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

47:25

+0:15

Klasse: H 13-14, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

32:48

+0:00

2.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

1:28:08

+55:20

Klasse: D 13-14, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

44:03

+0:00

2.

Åshild Egeberg Vari

IF Sturla

1:39:53

+55:50

DNS

Ragne Wiklund

Nydalens Skiklubb

Klasse: D 13-16 C, 2.2 km C/N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

29:40

+0:00

Klasse: D 11-12, 2.2 km C/N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

26:31

+0:00

2.

Ingeborg Kvarme

Røyken O-lag

30:05

+3:34

Klasse: H 17 N, 2.2 km C/N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon A. Kinneberg

IL Tyrving

29:52

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike O-lag

28:58

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 august 2013, 19:14:09

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

222

Antall startet:

217