Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gateløp 2 24. februar 2009

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Brun Saga

NTNUI

40:30

+0:00

2.

Chris Forne

Wing OK

41:39

+1:09

3.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

42:04

+1:34

4.

Lars-Christian Unger

NTNUI

42:29

+1:59

5.

Martin Hoset

NTNUI

42:53

+2:23

6.

Francois Gonon

Pinion Rasti

43:04

+2:34

7.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

43:10

+2:40

8.

Espen Fiskum

NTNUI

43:32

+3:02

8.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

43:32

+3:02

10.

Terje Maroni

Byåsen IL

43:49

+3:19

11.

Jostein Nørbech

NTNUI

44:10

+3:40

12.

Halvor Saunes

NTNUI

44:13

+3:43

13.

Rune Strandberg

NTNUI

44:33

+4:03

14.

Lars Skjeset

NTNUI

45:03

+4:33

15.

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

45:04

+4:34

16.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

45:31

+5:01

17.

Jørgen Fiskum

Frol IL

46:12

+5:42

18.

Alastair Brunton

Wing OK

47:28

+6:58

19.

Audun Bakk

Melhus IL

49:49

+9:19

20.

Per Wiréhn

Byåsen IL

50:24

+9:54

21.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

51:55

+11:25

22.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

52:30

+12:00

23.

Helen Palmer

Wing OK

55:28

+14:58

24.

Olle Malmring

Freidig

59:15

+18:45

25.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:10:05

+29:35

I mål

Emil Lerdahl

Søders SOL-Tyresø

DSQ

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

34:34

115 116

DSQ

Anders Einum

NTNUI

34:43

118 119 120

DSQ

Henrik Sigstad

NTNUI

44:27

125 118 119 120

Savnet

C. G. Armfeldt

NTHI

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

35:43

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

39:06

+3:23

3.

Trond Fridén

Trollelg

48:21

+12:38

4.

Geir Paulsen

Trollelg

49:35

+13:52

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

56:27

+20:44

6.

Magnus Landstad

Freidig

1:09:32

+33:49

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

38:29

101 104

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

30:26

+0:00

2.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

34:31

+4:05

3.

Øyvind Augdal Fløvig

OK Nidarøst

47:05

+16:39

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

32:09

+0:00

Klasse: Utenfor konkurranse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Haverstad

NTNUI

44:40

+0:00

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

42:56

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

47:02

+4:06

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Mathisen Fasting

NTNUI

33:18

+0:00

2.

Mali F. Nielsen

NTNUI

36:40

+3:22

3.

Karianne Ruud

NTNUI

37:18

+4:00

4.

Sofie Aarnes

NTNUI

37:26

+4:08

5.

Emma Johansson

NTNUI

37:41

+4:23

6.

Natalie Egli

NTNUI

38:10

+4:52

7.

Tess Hill

NTNUI

40:49

+7:31

8.

Synnøve Lofthus

NTNUI

40:58

+7:40

9.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

44:40

+11:22

10.

Gerit Pfuhl

NTNUI

45:59

+12:41

11.

Siri Sjødin Drange

NTNUI

46:18

+13:00

12.

Marit Isachsen

Asker SK

46:53

+13:35

13.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

50:11

+16:53

DSQ

Nina Smestad

Løten OL

35:10

118 119 120

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

47:36

+0:00

2.

Gro Rypdal

Byåsen IL

49:37

+2:01


Sist oppdatert:

8 mars 2010, 20:59:22

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

60

Antall startet:

60