Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 8 Heståsvollen 14. august 2013

Send gjerne inn korreksjon hvis du finner feil og mangler i resultatlisten! Se link nederst på siden.

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Hogstad

Frol IL

46:39

Mathias Hogstad

Frol IL

46:51

Evy Hogstad

Frol IL

46:38

Brage Reinås

Frol IL

37:20

Mia Reinås

Frol IL

37:06

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

27:12

Petter Rødal Myhrås

Frol IL

25:08

Julie Rødal Myhrås

Frol IL

25:15

Magnus Alstad

Frol IL

29:24

Jonas Alstad

Frol IL

30:17

Mats Okkenhaug

Frol IL

28:31

Hege Berg

Frol IL

35:23

Inger Myren

Frol IL

35:26

Erik Myhr Imsland

Frol IL

32:46

Maja Henrikø

Frol IL

36:49

Thea Henrikø

Frol IL

36:52

Emile Henrikø

Frol IL

36:40

Aud Moe

Frol IL

36:46

Oda Marie Hundal

Frol IL

24:26

Live Hundal

Frol IL

44:22

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

44:43

Kristin Østraat

Frol IL

Nicoline Munkeby

Frol IL

Magne Okkenhaug

Frol IL

Vebjørn Hundal

Frol IL

Ane Linnea Hundal

Frol IL

Hedda Asklund Susegg

Frol IL

Viggo Hundal

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole A Hustad

Frol IL

18:11

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

18:54

+0:43

3.

Håkon Munkeby

Frol IL

20:18

+2:07

4.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

22:28

+4:17

4.

June Munkeby

Frol IL

22:28

+4:17

6.

Berit Reistad

Frol IL

23:14

+5:03

7.

Randi Ulseth

Frol IL

23:15

+5:04

8.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

24:08

+5:57

9.

Terje Rennan

Frol IL

26:37

+8:26

10.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

26:38

+8:27

11.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

27:22

+9:11

12.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

27:23

+9:12

13.

Grethe Smestad

Frol IL

28:19

+10:08

14.

Atle Bakken

Frol IL

31:06

+12:55

15.

Randi Haugskott

Frol IL

32:33

+14:22

16.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

35:00

+16:49

17.

Mona Falch Moen

Frol IL

35:08

+16:57

18.

Freddy Roger Moen

Frol IL

35:14

+17:03

19.

Victoria Kulstad

Frol IL

40:14

+22:03

20.

Peder Munkeby

Frol IL

40:23

+22:12

21.

Linnea Munkeby

Frol IL

42:34

+24:23

22.

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

42:39

+24:28

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torje Munkeby

Frol IL

DSQ

Uregistrert

56:44

91 92

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenn Erik Guddingsmo

Frol IL

1:04:27

+0:00

2.

Runa Fremstad

Konnerud

1:04:52

+0:25

3.

Anders Guddingsmo

Frol IL

1:07:11

+2:44

4.

Bjarte Venås

Frol IL

1:10:43

+6:16

DSQ

Marius Østraat Røkke

Frol IL

57:38

136 93 81 84

DSQ

Martine Østraat Røkke

Frol IL

58:10

136 81 84

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

1:19:06

81 84

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venås

Frol IL

40:04

+0:00

2.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

43:23

+3:19

3.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

43:32

+3:28

4.

Torbjørn Sirum

Frol IL

46:19

+6:15

5.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

46:33

+6:29

6.

Fritjof Sandstad

Frol IL

46:59

+6:55

7.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

50:57

+10:53

8.

Ivar Reinås

Frol IL

53:00

+12:56

9.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

54:13

+14:09

10.

Hans Moltzau

Frol IL

57:34

+17:30

11.

Per Amdahl

Frol IL

1:08:42

+28:38

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:08:57

+28:53

13.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:09:11

+29:07

14.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:09:55

+29:51

15.

Else Sirum

Frol IL

1:10:09

+30:05

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Runa Matberg

Frol IL

Heidi Green Matberg

Frol IL

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ressem

Frol IL

43:06

+0:00

2.

Vegard Ressem

Frol IL

44:41

+1:35

3.

Stian Sundsvik

Frol IL

46:20

+3:14

4.

Robert Ressem

Frol IL

53:55

+10:49

5.

Otte munkeby

Frol IL

54:49

+11:43

6.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

57:34

+14:28

7.

Ståle Matberg

Frol IL

57:56

+14:50

8.

Arne Grevskott

Frol IL

58:16

+15:10

9.

Jo Severin Matberg

Frol IL

59:11

+16:05

10.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:03:24

+20:18

11.

Tomas Renå

Frol IL

1:05:01

+21:55

12.

Line Sundsvik

Frol IL

1:05:07

+22:01

13.

Eirin Svanøe Hafstad

Frol IL

1:07:14

+24:08

14.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

1:07:27

+24:21

15.

Magnhild Forseth

Frol IL

1:20:09

+37:03

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:08:12

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

1:18:05

+9:53

3.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

1:32:19

+24:07

4.

Hermann Leithe

Frol IL

1:50:06

+41:54

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

Øystein Haug

Frol IL

Sara Profors

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2013, 18:33:40

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

99

Antall startet:

99