Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint / Tambarskjelven 18. august 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Lorentzen

Orkanger IF

17:16

+0:00

2.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

17:19

+0:03

3.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

17:24

+0:08

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

10:29

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

10:24

+0:00

DNS

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

11:46

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

12:39

+0:53

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

13:36

+1:50

4.

Malin Opøien

OL Trollelg

13:40

+1:54

5.

Anna Renolen

Wing OK

14:41

+2:55

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

17:01

+5:15

7.

Martine Klock Fleten

Wing OK

18:33

+6:47

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

10:41

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

10:47

+0:06

3.

Line Sølberg

IL Leik

12:14

+1:33

4.

Helga Stenvik

Byåsen IL

13:52

+3:11

5.

Pernille Opheim

Freidig

14:07

+3:26

6.

Frida Opheim

Freidig

19:50

+9:09

DSQ

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:36

152

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig

15:43

+0:00

2.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

16:11

+0:28

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

16:17

+0:34

4.

Gina Mølnvik

Freidig

16:26

+0:43

5.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

19:21

+3:38

6.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

19:23

+3:40

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

15:57

+0:00

2.

Marie Styrvoll

NTNUI

16:08

+0:11

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Klemetsaune

OL Trollelg

16:34

+0:00

2.

Marianne Dæhli

NTNUI

16:54

+0:20

3.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

17:03

+0:29

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:33

+0:59

5.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

17:40

+1:06

6.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

18:13

+1:39

7.

Katharina Rogstad

NTNUI

20:00

+3:26

DSQ

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

16:49

158 153 37

DNS

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

DNS

Margot Bolstad Lynum

Freidig

DNS

Marte Reenaas

Wing OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

11:25

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

12:17

+0:52

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

12:29

+1:04

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

12:42

+1:17

5.

Thorlene Egerton

Wing OK

12:48

+1:23

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

13:38

+2:13

7.

Tone Almås

IL Leik

14:24

+2:59

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

14:25

+3:00

9.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

14:38

+3:13

10.

Sigrid Melkild

Freidig

14:39

+3:14

11.

Mari Hoff

Byåsen IL

15:54

+4:29

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

13:46

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

14:45

+0:59

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

14:47

+1:01

4.

Sabine Schweiger

Byåsen IL

17:07

+3:21

5.

Anne Melkild

Freidig

17:44

+3:58

6.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

23:26

+9:40

DNS

Grete Berge Owren

Freidig

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

26:14

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

5:47

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

5:54

+0:07

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

6:37

+0:50

4.

Mikkel Holt

Freidig

7:07

+1:20

5.

Jonas Grønli

Freidig

8:10

+2:23

6.

Einar Eide

Byåsen IL

8:25

+2:38

7.

Nikolai Renolen

Wing OK

10:32

+4:45

8.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

10:33

+4:46

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

10:34

+0:00

2.

Leif Blake

Byåsen IL

12:26

+1:52

3.

Mathias Hermstad

Freidig

12:29

+1:55

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

12:54

+2:20

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

15:12

+4:38

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

18:33

+7:59

7.

Martin Selmer

Freidig

19:41

+9:07

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

13:49

+0:00

2.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

14:07

+0:18

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

14:21

+0:32

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

14:56

+1:07

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

14:59

+1:10

6.

Kjetil Mølnvik

Freidig

15:08

+1:19

7.

Johannes Midtbø

Wing OK

15:21

+1:32

8.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:03

+2:14

9.

Adrian Opheim

Freidig

16:24

+2:35

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

16:27

+2:38

11.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

19:05

+5:16

12.

Johannes Løvås

Byåsen IL

19:06

+5:17

13.

Martin Løvås

OK Nidarøst

24:10

+10:21

DSQ

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

17:23

41

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

14:43

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:00

+0:17

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK

17:17

+2:34

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

17:32

+2:49

5.

Ola Keiserås

IL Leik

19:31

+4:48

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:23

+0:00

2.

Mattis Holt

Freidig

15:29

+1:06

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:15

+1:52

4.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

17:51

+3:28

DNS

Rasmus Rørholt Theisen

IL BUL-Tromsø

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

14:10

+0:00

2.

Ståle Gjelsten

NTNUI

14:34

+0:24

3.

Per Melander Often

NTNUI

14:40

+0:30

4.

Morten Severin Saue

NTNUI

14:52

+0:42

5.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

15:26

+1:16

6.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

15:38

+1:28

7.

Christian Hohl

Wing OK

16:02

+1:52

8.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

16:06

+1:56

9.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

16:09

+1:59

10.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

16:17

+2:07

11.

Sigurd Ravnan

OL Toten-Troll

16:19

+2:09

12.

Lars Owren

Freidig

16:38

+2:28

13.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

17:18

+3:08

14.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

17:28

+3:18

15.

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

17:36

+3:26

16.

Tomasz Pancerowicz

WKs Slask Wroclaw

19:20

+5:10

DNS

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

16:27

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig

16:37

+0:10

3.

Bjørnar Lynum

Freidig

16:41

+0:14

4.

Jon Røstum

OL Gaula

16:49

+0:22

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:14

+0:47

6.

Jens Even Storhov

Freidig

17:22

+0:55

7.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

18:42

+2:15

8.

Jan Hage

IL Leik

19:36

+3:09

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:42

+3:15

10.

Reidar Selmer

Freidig

20:13

+3:46

11.

Øyvind Schjelderup

Freidig

20:19

+3:52

11.

Agnar Renolen

Wing OK

20:19

+3:52

13.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

21:08

+4:41

14.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

21:32

+5:05

15.

Geir Paulsen

OL Trollelg

21:52

+5:25

16.

Harald Storrønning

Byåsen IL

22:52

+6:25

17.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

23:33

+7:06

18.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

27:13

+10:46

DSQ

Stein-Erik Fleten

Wing OK

21:33

156

DNS

Brage Keiserås

IL Leik

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

15:16

+0:00

2.

Bjarne Lien

Byåsen IL

15:23

+0:07

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

16:47

+1:31

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

17:01

+1:45

5.

Geir Owren

Freidig

17:21

+2:05

6.

Erik Blake

Byåsen IL

19:08

+3:52

7.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

20:17

+5:01

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:11

+6:55

DSQ

Dag Stenersen

OK Nidarøst

15:26

36

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

16:19

157

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

18:58

152

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

23:24

+0:00

2.

Rune M Holt

Freidig

26:40

+3:16

DSQ

Anders Waage

Freidig

25:25

156

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

16:38

+0:00

DNS

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Gunnar Smistad

OL Trollelg

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

IL Leik

18:21

+0:00

2.

Reidun F. Smaavik

Freidig

30:47

+12:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2013, 12:35:07

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

155

Antall startet:

143