Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 6 29. august 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Louise Nissen

Freidig

20:39

14:45

Ada Bredeveien Loe

Freidig

20:28

14:37

Kristin Tveit

OL Trollelg

32:27

23:10

Una Kittilsen

Freidig

24:20

17:22

Tora Kittilsen

Freidig

24:59

17:50

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

15:57

11:23

Sivert Folgerø

Freidig

18:02

12:52

Ingeborg Kolstad

Wing OK

22:02

15:44

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

23:00

16:25

Eskil Ellefsen

Freidig

32:21

23:06

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:41

16:12

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

25:17

18:03

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

23:31

16:47

Tomas Ellefsen

Freidig

48:54

34:55

Arnulf Stefanussen Flo

Wing OK

27:07

19:22

Johanne Stefanussen Flo

Wing OK

27:12

19:25

Guro Harbak Musum

OL Trollelg

25:06

17:55

Magnus Harbak Musum

OL Trollelg

22:33

16:06

Ella Fiskum Ness

Freidig

21:48

15:34

Torkil Bekken

Malvik IL

42:29

30:20

Vebjørn Bekken

Malvik IL

42:24

30:17

Anne Bolme Nonstad

OL Trollelg

26:02

18:35

Guri Bolme Nonstad

OL Trollelg

25:46

18:24

Guro Kotsbakk

OL Trollelg

25:17

18:03

Annette Roli

OL Trollelg

31:41

22:37

Edvard Fuglem

Wing OK

16:48

12:00

Hallvard Hellevik

Freidig

16:37

11:52

Sverre Hellevik

Freidig

16:49

12:00

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

25:22

18:07

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

26:04

18:37

Luc Herail

Nidarøst

21:32

15:22

DNS

Emil Leroyer

Freidig

DNS

Johanna Sævik

Freidig

DNS

Hedda Tveit

Wing OK

DNS

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

DNS

Jørgen Aune

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig

17:31

10:56

Mathea Spets Storhov

Freidig

18:03

11:16

Silje Marie Nissen

Freidig

28:19

17:41

Ane Malene Kolstad

Freidig

18:39

11:39

Charlotte Roli

OL Trollelg

35:58

22:28

Silje Skaufel Simensen

Freidig

26:42

16:41

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

24:00

+0:00

9:36

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

25:15

+1:15

10:06

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

25:25

+1:25

10:10

4.

Frida Haugskott

OL Trollelg

26:14

+2:14

10:29

5.

Emilie Margret Walbye Mikkelsen

Freidig

31:09

+7:09

12:27

6.

Maren Viken

Byåsen IL

38:24

+14:24

15:21

7.

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

57:13

+33:13

22:53

8.

Ingrid Longva

Byåsen IL

59:43

+35:43

23:53

DNS

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Nilsen

Wing OK

15:09

+0:00

7:58

2.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

23:45

+8:36

12:30

3.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

24:11

+9:02

12:43

4.

Linn Lyngvær

Wing OK

44:08

+28:59

23:13

5.

Marie Grøntvedt Pedersen

Wing OK

45:07

+29:58

23:44

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:31

+0:00

9:50

2.

Vera Melkild

Freidig

31:54

+2:23

10:38

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

33:14

+3:43

11:04

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

33:31

+4:00

11:10

5.

Malin Opøien

OL Trollelg

35:37

+6:06

11:52

6.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

36:14

+6:43

12:04

7.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

42:23

+12:52

14:07

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

42:29

+12:58

14:09

9.

Anna Renolen

Wing OK

45:54

+16:23

15:18

10.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

47:50

+18:19

15:56

11.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

58:38

+29:07

19:32

12.

Marie Longva

Byåsen IL

1:04:25

+34:54

21:28

13.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

1:15:04

+45:33

25:01

14.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:21:30

+51:59

27:10

DSQ

Ingrid Jensås

OL Trollelg

1:00:16

123 124 84

DSQ

Kristin Åsen

OL Trollelg

1:08:23

123

DNS

Dina Reitan

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

31:12

+0:00

12:28

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Christiansen

Wing OK

28:34

+0:00

12:25

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

31:08

+0:00

8:53

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

31:08

+0:00

8:53

3.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

41:38

+10:30

11:53

4.

Malin Sandstad

Freidig

41:44

+10:36

11:55

5.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

45:44

+14:36

13:04

6.

Oda Q Fossum

Freidig

46:24

+15:16

13:15

7.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

46:39

+15:31

13:19

8.

Helga Stenvik

Byåsen IL

50:32

+19:24

14:26

9.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

1:16:34

+45:26

21:52

DSQ

Frida Opheim

Freidig

43:18

133 137 136 142 143 144 130 120

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

46:45

+0:00

15:35

2.

Thea Jondum

OL Trollelg

56:42

+9:57

18:54

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

34:02

+0:00

9:43

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

38:26

+4:24

10:58

3.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

40:05

+6:03

11:27

4.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

43:15

+9:13

12:21

5.

Andrea Vindal

Wing OK

48:38

+14:36

13:53

6.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

50:43

+16:41

14:29

7.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

54:36

+20:34

15:36

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig

17:35

10:59

Fredrik Møller

Stjørdals-Blink Orientering

29:06

18:11

Oskar Tangvold

Freidig

28:25

17:45

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

18:34

+0:00

7:25

2.

Jonas Grønli

Freidig

19:37

+1:03

7:50

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

21:27

+2:53

8:34

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

22:54

+4:20

9:09

5.

Einar Eide

Byåsen IL

24:01

+5:27

9:36

6.

Ole Tobias Lorvik

Malvik IL

25:43

+7:09

10:17

7.

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

26:03

+7:29

10:25

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:26

+8:52

10:58

9.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

27:59

+9:25

11:11

10.

Alf Johan Folgerø

Freidig

28:27

+9:53

11:22

11.

Jonas Vindal

Wing OK

28:56

+10:22

11:34

12.

Viktor Hvidsten

OL Trollelg

30:36

+12:02

12:14

13.

Matias Nissen

Freidig

31:18

+12:44

12:31

14.

Mikkel Holt

Freidig

32:34

+14:00

13:01

15.

Lars Sandstad

Freidig

33:17

+14:43

13:18

16.

Nikolai Renolen

Wing OK

33:32

+14:58

13:24

17.

Jostein Rø

Freidig

34:59

+16:25

13:59

18.

Jens Husby

Malvik IL

37:22

+18:48

14:56

19.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

44:29

+25:55

17:47

20.

Håkon Holstad

Freidig

47:27

+28:53

18:58

21.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

50:40

+32:06

20:16

22.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

51:10

+32:36

20:28

DNS

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Torvik Gystad

Wing OK

21:34

+0:00

11:21

2.

Lars G. Berg

Wing OK

25:43

+4:09

13:32

3.

William Fuglem

Wing OK

25:52

+4:18

13:36

4.

Brage Asplem

Freidig

28:52

+7:18

15:11

5.

Isak Stoum Kyrkjeeide

Wing OK

32:18

+10:44

17:00

6.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

35:19

+13:45

18:35

DSQ

Gabriel Callanan

Wing OK

30:13

96 85

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

28:43

+0:00

9:34

2.

Mathias Vindal

Wing OK

29:51

+1:08

9:57

3.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

30:59

+2:16

10:19

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

31:44

+3:01

10:34

5.

Leif Blake

Byåsen IL

31:45

+3:02

10:35

6.

Mats Eidsmo

Freidig

33:42

+4:59

11:14

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

34:22

+5:39

11:27

8.

Marius Bones

Freidig

36:48

+8:05

12:16

9.

Mathias Hermstad

Freidig

37:46

+9:03

12:35

10.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

39:39

+10:56

13:13

11.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

42:14

+13:31

14:04

12.

Marcus Barstad Smevik

Byåsen IL

44:17

+15:34

14:45

13.

Martin Selmer

Freidig

1:21:54

+53:11

27:18

DSQ

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

36:28

121 122 123 124 84 144

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola G. Berg

Wing OK

31:41

+0:00

12:40

2.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

37:27

+5:46

14:58

3.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

44:35

+12:54

17:50

4.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

46:26

+14:45

18:34

DNS

Nikolai Skorge

Wing OK

DNS

Maurits Molberg

Freidig

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Espenes

OL Trollelg

29:29

+0:00

12:49

2.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

49:49

+20:20

21:39

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

36:12

+0:00

9:16

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

36:31

+0:19

9:21

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

36:50

+0:38

9:26

4.

Preben Antonsen

Byåsen IL

40:22

+4:10

10:21

5.

Håvard Eidsmo

Freidig

41:27

+5:15

10:37

6.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

42:17

+6:05

10:50

7.

Johannes Midtbø

Wing OK

42:33

+6:21

10:54

8.

Adrian Opheim

Freidig

46:51

+10:39

12:00

9.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

52:49

+16:37

13:32

10.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

52:52

+16:40

13:33

11.

Johannes Løvås

Byåsen IL

55:11

+18:59

14:08

12.

Are Helle Mårdalen

Freidig

56:29

+20:17

14:28

13.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:15:31

+39:19

19:21

14.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:28:02

+51:50

22:34

DSQ

Martin Løvås

OK Nidarøst

53:19

134 135 136 142

DSQ

Odin Løvås

Freidig

2:00:30

134 135 136 142 143 144 130

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

DNS

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Lyngstad

Wing OK

33:45

+0:00

8:39

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

39:30

+5:45

10:07

3.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

40:44

+6:59

10:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2013, 22:45:41

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

174

Antall startet:

159