Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap 29. august 2013

Klasse: >N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken O-lag

23:34

Marie Kvarme

Røyken O-lag

20:58

Nora Christine Hansen

Røyken O-lag

24:57

Ola Kjølstad

Røyken O-lag

21:07

Thomas Adrian Berg

Røyken O-lag

24:39

Bernhard Wiktor Moczulski

Røyken O-lag

24:48

Tomine Gundersveen

Røyken O-lag

24:21

Noah Issowitsch

Røyken O-lag

27:09

Emilie Lysne

Røyken O-lag

1:15:47

Vegard Geike

Røyken O-lag

25:41

Eirik Lande

Røyken O-lag

24:42

Jostein Lian

Røyken O-lag

37:56

Martin Kaiser

IF Sturla

18:51

Ine Amalie Fjær

Røyken O-lag

23:37

Tobias Redmond

Røyken O-lag

28:29

Bruno Bjørnstad Solheim

Røyken O-lag

27:00

Julie Østbye

Røyken O-lag

43:50

Anne Katrine Hopstad

Røyken O-lag

42:45

Simen Abel

Røyken O-lag

31:35

Henrik Kaiser

IF Sturla

29:52

Mats Iski Horni-Johnsen

Røyken O-lag

23:50

Magdalen Havnen

Røyken O-lag

25:09

Bendik Horgen Rasmussen

Røyken O-lag

37:01

Thomas Hognestad Sennels

Røyken O-lag

37:00

Vegard Hagen

IF Sturla

20:37

Tilde Ødegården

Røyken O-lag

43:38

Linus M Hognestad Sennels

Røyken O-lag

37:00

DSQ

Emma Berglund Sande

Røyken O-lag

1:20:28

34

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Pernille Rismark

Røyken O-lag

17:27

+0:00

2.

Silje Lu Bjørnø

Røyken O-lag

30:38

+13:11

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Storm Hønsi Pettersen

Røyken O-lag

25:36

+0:00

2.

Sigurd Gano Mønnich

Røyken O-lag

26:42

+1:06

3.

Fredrik Østbu

Røyken O-lag

49:46

+24:10

31 32 33

4.

Elias Jegervatn Severinsen

Røyken O-lag

56:17

+30:41

151 36 34 50 33

5.

Mats Andreas Hermansen

Røyken O-lag

56:27

+30:51

151 36 34 50 33

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Iselin Sørensen

IF Sturla

54:01

144 102 33

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Egil Frydenlund

IF Sturla

49:00

35 144 102

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åshild Egeberg Vári

IF Sturla

1:00:07

+0:00

2.

Thea Berg

Røyken O-lag

1:14:01

+13:54

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernhard Bryhn

IF Sturla

39:19

+0:00

2.

Ole-Henrik Bjerknes

Røyken O-lag

45:14

+5:55

3.

Isak Rasch Haugen

Røyken O-lag

1:30:40

+51:21

4.

Anders Fjell Lundberg

Røyken O-lag

1:30:53

+51:34

Klasse: D Voksen Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise-Berit Lian

Røyken O-lag

37:04

+0:00

2.

Marianne Ness

Røyken O-lag

48:43

+11:39

3.

Inger Helene Carlsen

Røyken O-lag

1:20:21

+43:17

DSQ

Jorunn Horgen

Røyken O-lag

53:00

102 33

Klasse: H Voksen Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Erik Havnen

Røyken O-lag

26:33

+0:00

2.

Kim Abel

Røyken O-lag

34:16

+7:43

3.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

45:41

+19:08

4.

Lars Petter Fjær

Røyken O-lag

48:52

+22:19

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Charlotte Hansen

Røyken O-lag

51:44

+0:00

2.

Fride Sørensen

IF Sturla

57:49

+6:05

3.

Kornelia L Brurberg

IF Sturla

1:00:17

+8:33

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nikolai Hubschle

IF Sturla

58:08

53

Klasse: D40-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Vari

IF Sturla

44:02

+0:00

2.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

49:33

+5:31

3.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken O-lag

50:57

+6:55

4.

Tone Skram

Røyken O-lag

54:29

+10:27

5.

Kristin Sørensen

IF Sturla

56:08

+12:06

6.

Ida Syversen

Røyken O-lag

1:00:45

+16:43

7.

Linda Verde

IF Sturla

1:02:21

+18:19

8.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

1:06:09

+22:07

9.

Marit Gano

Røyken O-lag

1:08:58

+24:56

10.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:10:44

+26:42

DSQ

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

1:10:28

102 56 33

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Frøvold

IF Sturla

1:45:34

+0:00

DSQ

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

51:17

54 53

DSQ

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

1:05:19

54 53

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

49:10

+0:00

2.

Solveig Sletner

Røyken O-lag

54:07

+4:57

3.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

1:01:24

+12:14

4.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

1:22:47

+33:37

5.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:47:45

+58:35

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ove Transeth

Røyken O-lag

53:58

+0:00

2.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

54:35

+0:37

3.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

58:09

+4:11

4.

Bjørn Aasen

Røyken O-lag

1:10:45

+16:47

5.

Per Kjus

Røyken O-lag

1:15:37

+21:39

6.

Elling Frøvold

IF Sturla

1:21:50

+27:52

7.

Christian Bugge

Røyken O-lag

1:24:45

+30:47

8.

Lasse Vråle

IF Sturla

1:26:48

+32:50

9.

Tormod Høimyr

IF Sturla

1:41:01

+47:03

DSQ

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

49:46

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

51:44

+1:58

3.

Henning C Strandhagen

Røyken O-lag

55:20

+5:34

4.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

1:00:12

+10:26

5.

Kristian Nøss

Røyken O-lag

1:19:44

+29:58

6.

Ståle Svanberg

Røyken O-lag

1:20:08

+30:22

7.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:30:26

+40:40

Klasse: H40-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

52:31

+0:00

2.

Øyvind Roger Hansen

Røyken O-lag

59:25

+6:54

3.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

1:12:16

+19:45

4.

Lars Hubschle

IF Sturla

1:19:08

+26:37

DSQ

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

42:35

51 143 52 55

DSQ

Thomas Kaiser

IF Sturla

1:07:15

51 143 52 55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2013, 22:11:31

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

97

Antall startet:

97