Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Årungen rundt, mellomtid 5 km 1. september 2013

Klasse: J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

23:17

+0:00

4:39

2.

Mina Lilleheier

Ås IL

24:08

+0:51

4:49

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Haslie

DFI

18:10

+0:00

3:38

2.

Eline Marie Løvkvist

Learn2Ski

22:58

+4:48

4:35

3.

Martha Hagbø

Hagbø CK

25:02

+6:52

5:00

Klasse: D 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Kongsten

Ås IL

19:06

+0:00

3:49

2.

Mari Haugen

Modum FIK

19:07

+0:01

3:49

3.

Malin Kristina Jakobsson

Nydalens SK

19:51

+0:45

3:58

4.

Anette Baklid

Löplabbet

19:56

+0:50

3:59

5.

Siri Vilberg

OSI

20:55

+1:49

4:11

6.

Tine Hiorth Schøyem

Royal Sport

21:04

+1:58

4:12

7.

Anne Marte Haugen

Modum FIK

21:57

+2:51

4:23

8.

Linn Beate Petersen Onsrud

Team Helliroa-Gjøvik

22:03

+2:57

4:24

9.

Oda Bentzrød

Privat

22:41

+3:35

4:32

10.

Marit Haraldsen

Privat

22:50

+3:44

4:34

11.

Hege Kullerud

Varteig IL

23:16

+4:10

4:39

12.

Birgit E. Strøm

Ås IL

24:46

+5:40

4:57

13.

Julie Hellevik

Team Hellevikklanen

24:51

+5:45

4:58

14.

Astri Irene Fotland

ElghufsaIL

25:45

+6:39

5:09

15.

Jane Wittrup Agger

Privat

28:52

+9:46

5:46

16.

Anne Marte Eikrem Røren

IL Hødd

28:55

+9:49

5:47

17.

Ingrid Solheim

UMB

29:00

+9:54

5:48

DNS

Monica Wold

Neptunsbarn svømmeklubb

Klasse: D 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

19:35

+0:00

3:55

2.

Berit Herstad

Vidar

20:56

+1:21

4:11

3.

Hilde Kleven

Ås IL

22:36

+3:01

4:31

4.

Rubi Størset

Østmarka

22:40

+3:05

4:32

5.

Anna Ryymin

Oslo kommune BIL

22:42

+3:07

4:32

6.

Marianne Molle

Molle

22:52

+3:17

4:34

7.

Mona Mikaelsen

SkiLøperne

23:09

+3:34

4:37

8.

Helene Løvkvist

Learn2Ski

23:39

+4:04

4:43

9.

Mia Rojahn

Frydenhaug

24:23

+4:48

4:52

10.

Catrine Glende

Ås IL

24:39

+5:04

4:55

11.

Hanne Wibe

Sportsmanden

25:15

+5:40

5:03

12.

Ingunn Kristiansen

Schneider Electric

25:51

+6:16

5:10

13.

Maria Sibbern

Team Sexy Shorts

25:54

+6:19

5:10

13.

Berit Lier

SkiLøperne

25:54

+6:19

5:10

15.

Monika Risnes

Ås IL

25:56

+6:21

5:11

16.

Kjersti Solberg

Oppegård

27:38

+8:03

5:31

17.

Anne Marie Gjøg

Kolbotn IL

29:14

+9:39

5:50

18.

Aina Fraas-Johansen

Søstrene og to til

32:12

+12:37

6:26

19.

Lisbeth Sjemmedal

Søsterne og to til

33:37

+14:02

6:43

Klasse: D 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Rekkedal

Ås IL

18:11

+0:00

3:38

2.

Ingunn Monsen

SK Vidar

22:18

+4:07

4:27

3.

Greta Løkhaug

NOWAIM

24:33

+6:22

4:54

4.

Kjersti Gram Andersen

Skimilajoggen

24:58

+6:47

4:59

5.

Anne Knudsen

Søstrene og to til

25:05

+6:54

5:01

6.

Anne Katrine Geelmuyden

Ås IL

25:27

+7:16

5:05

7.

Hilde Kolnes

Søstrene og to til

26:55

+8:44

5:23

8.

Lilja Ros Hogvall

Søstrene og to til

33:03

+14:52

6:36

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Gunnar Gravningen

Sande Sportsklubb/Team UMB Ski

18:58

+0:00

3:47

Klasse: H 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Bigum Johansen

IK Tjalve 

16:48

+0:00

3:21

2.

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

16:49

+0:01

3:21

3.

Pål Onsrud

Team Helliroa

17:16

+0:28

3:27

4.

Jan Billy Aas

SkiLøperne

17:25

+0:37

3:29

5.

Tor Jonas Onsrud

Gjøvik Skiklubb

17:34

+0:46

3:30

6.

Svein Sandvik

MDG supporter

18:09

+1:21

3:37

7.

Kjetil Østerås

Østerås Myke Produksjoner

18:56

+2:08

3:47

8.

Jørgen Torgersen

Privat

19:01

+2:13

3:48

9.

Fredrik Dahl

Bønder på Børs avdeling jogging

19:11

+2:23

3:50

10.

Halvor Steinsholt

Ås IL

19:18

+2:30

3:51

11.

Nicolai Vikeså

PHS

20:23

+3:35

4:04

12.

Kjetil Vindedal

NTNU

20:36

+3:48

4:07

13.

Kristian Hovde Liland

Privat

21:00

+4:12

4:12

14.

Bård Husum

Privat

21:34

+4:46

4:18

15.

André Kristiansen

Superbow

21:36

+4:48

4:19

16.

Lars Christian Hellevik

Team Hellevikklanen

22:04

+5:16

4:24

17.

Eivind Wiger Kierulf

BPB Løp

22:34

+5:46

4:30

18.

Lars Rolland

Ski

24:07

+7:19

4:49

19.

Andreas Røren

IL Hødd

25:47

+8:59

5:09

20.

Lars Øystein Krogstad

Ås IL

27:37

+10:49

5:31

DNS

Christian Sørnes Karlsen

Kjelsås IL

DNS

Mani Hussain

Arbeiderpartiet

Klasse: H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

17:16

+0:00

3:27

2.

Einar Bergsholm

Ås IL

17:17

+0:01

3:27

3.

Bård Brune

Kråkstad

17:29

+0:13

3:29

4.

Anders Braa

UMB BIL

17:57

+0:41

3:35

5.

Tord Thorshov

Ås IL

18:06

+0:50

3:37

6.

Roar Tomter

Askim IF

18:13

+0:57

3:38

7.

Renè Gjøg

Oslofjord Triatlon Klubb

18:32

+1:16

3:42

8.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

18:35

+1:19

3:43

9.

Eivind Meen

Ås IL

18:35

+1:19

3:43

10.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

18:57

+1:41

3:47

11.

Even Bergseng

Team Skogselskapet

19:02

+1:46

3:48

12.

Terje Størset

Østmarka

19:09

+1:53

3:49

13.

Espen Thoresen

Ås IL

19:16

+2:00

3:51

14.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

19:25

+2:09

3:53

15.

Karl Henrik Lilleheier

Ås Il

19:33

+2:17

3:54

16.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

19:43

+2:27

3:56

17.

Håkon Borge

Ås IL, øk.avd

19:45

+2:29

3:57

18.

Jarle Kirkeby Ruud

Ski IL

19:49

+2:33

3:57

18.

Christoffer Ladstein

Kolbotn

19:49

+2:33

3:57

20.

Tormod Seljegard

Skimt

20:13

+2:57

4:02

21.

Håvard Andresen

Askim

20:18

+3:02

4:03

22.

Per Øivind Sundell

Ørje IL

20:20

+3:04

4:04

23.

Hans-Petter Lystad

Privat

20:26

+3:10

4:05

24.

Reidar Nesje

Oppegård

20:31

+3:15

4:06

25.

Otto Fiske

Ås IL

20:39

+3:23

4:07

26.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

20:59

+3:43

4:11

27.

Johan Strand Moldestad

Fopil

21:24

+4:08

4:16

28.

Christian Bakken

DFI Ski

21:33

+4:17

4:18

29.

Knut Olav Asbjørnsen

SkiLøperne

21:42

+4:26

4:20

30.

Christian Ramstad

Øvre Hebekk Kajakklubb

21:44

+4:28

4:20

31.

Øyvind Langsrud

SSB

21:52

+4:36

4:22

32.

Jon Fredrik Strandrud

Ås IL

22:02

+4:46

4:24

33.

Peter Øyen-Havekes

Liaveien

22:17

+5:01

4:27

34.

Svein Jarle Horn

UMB

22:19

+5:03

4:27

35.

Thomas Guttormsen

NN

22:53

+5:37

4:34

36.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

23:44

+6:28

4:44

37.

Per Morten Grogh

SK Kraft

23:51

+6:35

4:46

38.

Carl Bernhard Svenke

DFI

24:06

+6:50

4:49

39.

Abid Raja

Venstre

24:25

+7:09

4:53

40.

Heming Rio

Privat

24:57

+7:41

4:59

41.

Hege Høgenes

Privat

31:27

+14:11

6:17

DNS

Jan Otterstad

Vestby vgs

Klasse: H 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Knudsen

Nesodden

19:13

+0:00

3:50

2.

Bjørn Huso

Ås IL

19:28

+0:15

3:53

3.

Nils Karbø

Ås IL

19:54

+0:41

3:58

4.

Frode Monsen

Sportsmanden

19:55

+0:42

3:59

5.

Ola Øvstedal

UMB-BIL, Ås

20:55

+1:42

4:11

6.

Bjørnar Lunde

DFI

21:34

+2:21

4:18

7.

Thorleiv Aasland

Nordea Bil

22:57

+3:44

4:35

8.

Jan-Tore Dannemark

Ås IL

23:44

+4:31

4:44

9.

Knut Medalen

Ås Ungdomsskole

23:59

+4:46

4:47

10.

Åge Kristiansen

Heer IL

24:22

+5:09

4:52

DNS

Knut Ytrehus

Ski IL Friidrett

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Nielsen

IBM

39:21

+0:00

7:52

Klasse: Ukjent

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uregistrert

18:26

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2013, 23:15:38

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

128

Antall startet:

123