Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Råtass og Rekruttløp Storøyodden 9. september 2013

Klasse: D 10-12 Raa

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

19:51

Lea Mathilde Trong-Johansen

Nydalens SK

24:07

Oda Scheele

Nydalens SK

18:47

Ingeborg Rolstad

Nydalens SK

22:37

Kristiane Rolstad

Nydalens SK

22:32

Hannah Mans

Nydalens SK

32:31

Ea Lunøe

Nydalens SK

29:17

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

20:35

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

19:54

Pia Young Vik

Nydalens SK

28:03

Erle Sofie Syvertsen

Nydalens SK

23:59

Theresa Furstenberg

Nydalens SK

21:56

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

30:05

Alva Kloster

Nydalens SK

39:33

Martha Nesheim Køber

Nydalens SK

33:24

Mari Ying Raadim Berntsen

Fossum IF

26:01

Ingeborg Bøe Grande

Nydalens SK

24:53

Hannah Syrdal en

Heming Orientering

44:12

Ella Berstad

Heming Orientering

33:44

Idunn Cecilie Rolfsen

Heming Orientering

37:48

Avlest

Hedda Gravem

Nydalens SK

14:37

79

Klasse: D 8-12N Raa

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Live Østvold

Heming Orientering

15:06

Guro Linnebo

Heming Orientering

16:58

Friederike Kristine Skisaker

Heming Orientering

16:58

Karen Skauge

Heming Orientering

16:55

Malene Berstad

Heming Orientering

22:35

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

19:40

Mathea Mellingsæter

Nydalens SK

21:21

Tia Aakervik Møgedal

Nydalens SK

21:28

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

25:56

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

26:05

Iben Bang Gulliksen

Nydalens SK

28:51

Kamilla Edvardsdal Kildal

Heming Orientering

27:20

Lars Sparrevik

Nydalens SK

28:26

Nora Monrad Hagen

Nydalens SK

49:10

Tia Jansen

Heming Orientering

18:21

Frida Solsrud

Nydalens SK

27:34

Elisabeth Dege

Heming Orientering

21:56

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

19:24

Marie Scheele

Nydalens SK

20:13

Vilde Pettersen

Nydalens SK

20:22

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

18:32

Oda Sørlie

Nydalens SK

38:36

Frida Skurdal

Nydalens SK

38:36

Kristin Bøe Grande

Nydalens SK

25:13

Hedvig Nyberg Hansen

Fossum IF

31:46

Anna Haug Molberg

Nydalens SK

34:47

Brutt

Tiril Espedal

Nydalens SK

Avlest

Emilie Moland Krogsrud

Heming Orientering

12:54

Innsendt korrigert klasse

Klasse: H 10-12 Raa

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

21:13

Olav Martinus Njå

Fossum IF

21:33

Vemund Heier

Nydalens SK

19:04

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

18:41

Tobias Espedal

Nydalens SK

20:14

Andre Pettersen-Dahl

Nydalens SK

20:51

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

23:19

Henrik Reusch

Heming Orientering

19:20

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

21:46

Halvard Emil Sand-Larsen

Nydalens SK

29:30

Johannes Halvorsen

Nydalens SK

22:19

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

16:04

Christian Løvenskiold

Heming Orientering

35:42

August Syrdal en

Heming Orientering

24:10

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

22:35

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

30:44

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

23:09

Kristian stermann

Heming Orientering

21:30

Nicolai Baklund

Heming Orientering

29:30

Eirik Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

23:54

Richard Birkeland Tøndel

Nydalens SK

25:46

Lina Pettersen

Nydalens SK

26:30

Gaute Bergan

Nydalens SK

20:26

Lauritz Sogn-Larssen

Heming Orientering

24:37

Isak Jonsson

Nydalens SK

17:07

Alexander Smeby

Nydalens SK

16:42

Storm D. G. Kleiva

Nydalens SK

33:23

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

18:52

Arild Baumann

Heming Orientering

32:24

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

27:38

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

35:53

Halfdan Baumann

Heming Orientering

25:41

100

Avlest

Anders Kråkenes

Nydalens SK

24:35

80

Avlest

Eias Stubberud

Nydalens SK

47:27

118 87

Avlest

Birk F. Sætnan

Fossum IF

25:53

118

Avlest

Lars Young Vik

Nydalens SK

16:01

84

Avlest

Jonas Emil Neuman

Nydalens SK

29:40

74 90 96 109 94 79

Klasse: H 8-12N Raa

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Wilhelm H. Medhus

Nydalens SK

13:04

Martin Flatemo

Nydalens SK

23:59

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

15:16

Eirik Frydenlund Norling

Nydalens SK

18:13

Håkon Sæl Steen

Fossum IF

30:39

Eskild Botilsrud

Nydalens SK

24:27

Anders Næss-Ulseth

Nydalens SK

18:22

Halvor A. Medhus

Nydalens SK

19:14

Leonard Hjelme Vickery

Nydalens SK

18:01

Axel Aalde

Nydalens SK

16:52

Erik Undseth

Fossum IF

20:37

Elliot Sjølie

Nydalens SK

21:11

Joakim Edvardsdal Kildal

Heming Orientering

34:50

Martin Dege

Heming Orientering

26:28

Vegard Andreas Glomnes Myklebust

Nydalens SK

26:36

Petter Hanekamp

Nydalens SK

23:40

Jonas Wilsberg

Nydalens SK

24:49

Sondre Nesheim Køber

Nydalens SK

26:13

Elias Bryhni

Heming Orientering

29:37

Eirik Eide-Fredriksen

Heming Orientering

29:18

Lauritz Lund-Iversen

Heming Orientering

29:13

Julie Sand

Heming Orientering

32:03

Eivind Nyberg

Nydalens SK

19:29

Erling Gerdrup

Nydalens SK

36:27

Avlest

Brage Bjørtuft

Nydalens SK

19:44

74 90 100 102

Avlest

Jakob Hofseth

Nydalens SK

29:28

106

Avlest

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

17:27

118

Avlest

Eivind Tautra Hagen

Nydalens SK

27:55

74

Avlest

Sverre Vestre Sedberg

Nydalens SK

33:04

106 118

Klasse: H 1,5km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leo Lie McGrath

Fossum IF

16:40

Sindre Scharer

Nydalens SK

15:54

Sigurd Skui Nøklebye

Nydalens SK

12:13

Odin Gammeli-Messel

Koll

21:50

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

17:37

Vegard Kyrkjedalen Haaland

Asker SK

19:00

Isak Dryhni

Heming/Njård

45:26

Kristoffer Katla

Fossum IF

14:19

Avlest

Marius Tendrup Olsen

Nydalens SK

21:11

81 92 108 107 91

Avlest

Anders Kvalsgård

Fossum IF

34:16

81 92 108 107 91

Klasse: D 1,5km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Testloper 2

Fossum IF

10:41

Linnea Holst

Tyrving IL

15:57

Emma Storberg

Tyrving IL

16:00

Signe Holo

Fossum IF

15:42

Mia Helene Vogelzog

Nydalens SK

14:45

Signe Alvik

Tyrving IL

18:47

Maren Køber

Tyrving IL

18:44

Marie Haug

Tyrving IL

18:55

Malene Zakariasen

Fossum IF

25:18

Sofie Lillejordet Sandvik

Heming Orientering

45:38

Avlest

Helene Scheele

Nydalens SK

19:57

81 92 108 107 91

Klasse: H 2,0km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Testloper 3

Fossum IF

12:50

Mathias Nyhaug

Asker

18:43

Einar Skøien

Tyrving IL

27:22

Oscar Grøttland

Tyrving IL

27:52

Johannes Galåen

Nydalens SK

18:58

Balder Gammeli-Messel

Koll

24:00

Kristoffer Øhlckens

Tyrving IL

19:37

William Løvbukten

Tyrving IL

20:09

Håvard Birkeland

Fossum IF

19:53

Sondre Audahl Vik

Fossum IF

20:01

Jonas Aarseth

Nydalens SK

21:54

Frikk Finsrud

Asker

25:10

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

35:38

Avlest

Sander Tendrup Olsen

Nydalens SK

19:14

90 96 106 109 118 82 88 79

Avlest

Erling Gjerde Førland

Nydalens SK

29:04

106

Avlest

Håvard Vik

Fossum IF

22:34

74

Klasse: D 2,0km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Benedicte Ellefsen

Fossum IF

15:13

Elise Thorseng

Fossum IF

29:18

Anna Torjussen

Fossum IF

32:11

Eileen Bjanes

Tyrving IL

27:52

Kristine Solbakken

Tyrving IL

23:46

Kaja Bjønnes

Tyrving IL

25:44

Ida Marie Haarstad

Tyrving IL

22:12

Avlest

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

27:52

103

Klasse: H 2,5km C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Simensen

Fossum

29:20

Sindre Gisholt

Fossum IF

21:58

Fredrik Sørensen

Tyrving IL

22:15

Anders Byklum-Ronæss

Tyrving IL

30:32

Andreas Lerø

Fossum IF

39:40

Mikkel Katla

Fossum IF

23:08

Felix Finsrud

Asker

20:55

Nicolay Sølvberg

Fossum IF

55:56

Eivind Kloster

Fossum IF

55:57

Avlest

Oscar Thori-Aamot

Fossum IF

38:50

105 114 87

Avlest

Marius Lerø

Fossum IF

39:55

82

Klasse: D 2,5km C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Testloper 1

Fossum IF

24:00

Ins Holst

Tyrving IL

27:58

Lin Marte Andorsen

Heming Orientering

30:20

Ninni Lund Holter

Heming/Njård OL

33:25

Avlest

Marie Nyvoll

Fossum IF

20:52

104


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2013, 00:37:25

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

176

Antall startet:

176