Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 9 12. september 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trygve Annar Næss

Wing OK

Alfred Gilje Sanne

Freidig

24:01

Ada Bredeveien Loe

Freidig

25:29

Anna Aurora Nolte

Freidig

20:50

Kristin Tveit

OL Trollelg

33:02

145

Marita Aske

Freidig

29:39

Ingeborg Kolstad

Wing OK

28:32

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

24:47

Ella Fiskum Ness

Freidig

25:28

Fredrik Bjerkan

Wing OK

17:30

Tora Kittilsen

Freidig

23:52

Una Kittilsen

Freidig

24:35

Solveig Louise Nissen

Freidig

21:58

Vegard Lereim Storli

Freidig

22:16

Jørgen Aune

Byåsen IL

21:42

Benjamin Callanan

Wing OK

26:02

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

22:13

Kari Linnea Mediaas

Wing OK

39:16

175

Hallvard Hellevik

Freidig

25:58

Sverre Hellevik

Freidig

25:32

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

24:30

Martin Moseid Ulven

Freidig

20:58

Luc Bostad Herail

Nidarøst

Maja Sæterhaug Knutsen

Freidig

33:39

Emil Leroyer

Freidig

18:43

Maria Strømdal Wik

Freidig

26:18

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

15:52

Tristan Halvorsen

Freidig

28:00

Ida Tangvold

Freidig

35:49

DSQ

Emma Støver Wollebæk

Freidig

46:19

145 146 168

DNS

Annette Roli

OL Trollelg

DNS

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

Freidig

22:36

Mari Eidsmo

Freidig

20:01

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:28

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

22:22

Silje Marie Nissen

Freidig

32:44

Silje Skaufel Simensen

Freidig

30:21

DNS

Charlotte Roli

OL Trollelg

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

23:11

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

24:23

+1:12

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

31:20

+8:09

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

35:35

+12:24

5.

Maren Viken

Byåsen IL

43:58

+20:47

DSQ

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

57:20

160 152 167

DNS

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

Klasse: D11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

27:13

+0:00

2.

Marie Grøntvedt Pedersen

Wing OK

36:57

+9:44

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

26:12

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

26:21

+0:09

3.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

26:23

+0:11

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

26:24

+0:12

5.

Vera Melkild

Freidig

27:14

+1:02

6.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:10

+2:58

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

29:43

+3:31

8.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

29:52

+3:40

9.

Martine Klock Fleten

Wing OK

36:16

+10:04

10.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

40:45

+14:33

11.

Andrine Viken

Byåsen IL

46:45

+20:33

12.

Dina Reitan

Freidig

49:46

+23:34

13.

Marie Longva

Byåsen IL

49:57

+23:45

14.

Anna Renolen

Wing OK

51:28

+25:16

15.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

59:22

+33:10

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

52:20

+0:00

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Christiansen

Wing OK

48:09

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

35:19

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

36:25

+1:06

3.

Malin Sandstad

Freidig

41:21

+6:02

4.

Oda Q Fossum

Freidig

41:43

+6:24

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

45:10

+9:51

6.

Pernille Opheim

Freidig

48:04

+12:45

7.

Helga Stenvik

Byåsen IL

54:24

+19:05

8.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:02:27

+27:08

DNS

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Opheim

Freidig

36:04

+0:00

2.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

36:18

+0:14

DNS

Thea Jondum

OL Trollelg

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

40:21

+0:00

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

41:42

+1:21

3.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

49:06

+8:45

4.

Andrea Vindal

Wing OK

53:13

+12:52

DNS

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

27:14

Iver Dalsaune Thun

Freidig

30:49

Vemund Mølnvik

Freidig

25:13

Erlend Aune

Byåsen IL

37:41

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

24:43

Oskar Tangvold

Freidig

29:17

Emil Grønli

Freidig

21:26

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:18

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

18:43

+1:25

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

21:27

+4:09

4.

Einar Eide

Byåsen IL

27:02

+9:44

5.

Ole Tobias Lorvik

Malvik IL

27:30

+10:12

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:35

+12:17

7.

Mikkel Holt

Freidig

29:42

+12:24

8.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

29:47

+12:29

9.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

30:54

+13:36

10.

Jonas Grønli

Freidig

31:04

+13:46

11.

Matias Nissen

Freidig

34:14

+16:56

12.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

41:09

+23:51

13.

Nikolai Renolen

Wing OK

42:07

+24:49

14.

Håkon Holstad

Freidig

43:48

+26:30

15.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

49:42

+32:24

16.

Olaf Gilje Sanne

Freidig

53:03

+35:45

DSQ

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

54:37

160 152 167

Klasse: H11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Torvik Gystad

Wing OK

30:57

+0:00

2.

Brage Asplem

Freidig

31:04

+0:07

3.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

32:06

+1:09

4.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

33:44

+2:47

5.

Gabriel Callanan

Wing OK

33:58

+3:01

147

6.

Charles Jame Ferraren

OL Gaula

36:46

+5:49

DSQ

Jens Husby

Malvik IL

54:14

150

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

25:47

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

25:53

+0:06

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

26:11

+0:24

4.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

27:52

+2:05

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

29:41

+3:54

6.

Mats Eidsmo

Freidig

31:49

+6:02

7.

Marcus Barstad Smevik

Byåsen IL

36:49

+11:02

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

36:52

+11:05

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

37:03

+11:16

10.

Marius Bones

Freidig

37:08

+11:21

11.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

44:59

+19:12

12.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

48:47

+23:00

13.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:01:17

+35:30

14.

Martin Selmer

Freidig

1:05:10

+39:23

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maurits Molberg

Freidig

30:50

+0:00

2.

Jostein Aanes

Freidig

33:55

+3:05

3.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

50:17

+19:27

4.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

55:02

+24:12

5.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

1:08:06

+37:16

DSQ

Peter Elias Mikkelsen

Freidig

38:01

157

Klasse: H13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

40:44

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

35:30

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

35:49

+0:19

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

36:22

+0:52

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

38:12

+2:42

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

39:37

+4:07

6.

Johannes Midtbø

Wing OK

39:51

+4:21

7.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

43:09

+7:39

8.

Preben Antonsen

Byåsen IL

43:11

+7:41

9.

Adrian Opheim

Freidig

45:50

+10:20

10.

Johannes Løvås

Byåsen IL

54:10

+18:40

11.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:01:50

+26:20

DSQ

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

39:40

139

DNS

Johan Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Odin Løvås

Freidig

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Lyngstad

Wing OK

38:30

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2013, 11:38:50

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

150

Antall startet:

140