Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BSK by Night - prolog 24. september 2013

Klasse: H 17 lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

54:58

+0:00

2.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

57:16

+2:18

3.

Leif Størmer

Fossum IF

57:34

+2:36

4.

Bojan Blumenstein

Halden SK

58:20

+3:22

5.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

59:27

+4:29

6.

Sigurd Melsom

Fossum IF

1:00:24

+5:26

7.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:01:14

+6:16

7.

Thor Mella

Østmarka OK

1:01:14

+6:16

9.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

1:05:06

+10:08

10.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

1:06:33

+11:35

11.

Ivar Haugen

Kristiansand OK

1:08:47

+13:49

12.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:08:56

+13:58

13.

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

1:12:23

+17:25

14.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

1:28:04

+33:06

15.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

2:08:07

+1:13:09

DSQ

Oskar Størmer

Fossum IF

1:04:16

106

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

47:00

+0:00

2.

Anette Baklid

Konnerud IL

51:01

+4:01

3.

Linda Hanssen

Østmarka OK

55:03

+8:03

4.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

55:26

+8:26

5.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

57:00

+10:00

6.

Anniken Eriksrud Karlsen

Oppsal Orientering

1:08:54

+21:54

7.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:15:00

+28:00

8.

Guro Vassend

Fossum IF

1:26:54

+39:54

Klasse: H 17 kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka OL

45:08

+0:00

2.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

47:21

+2:13

3.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

48:17

+3:09

4.

Terje Melsom

Fossum IF

53:12

+8:04

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

54:22

+9:14

6.

Paul Torvund

Østmarka OK

54:35

+9:27

7.

Hallvard Koren

OK Moss

55:47

+10:39

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

56:08

+11:00

9.

Lars Hjermstad

Fossum IF

57:27

+12:19

10.

Simen Smestad

Bækkelagets SK

59:03

+13:55

11.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:02:48

+17:40

12.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:05:30

+20:22

13.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

1:17:26

+32:18

14.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:27:06

+41:58

DSQ

Rune Hultgreen

Oppsal Orientering

2:01:00

105

Klasse: Nybegynnerløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

23:51

+0:00

2.

Anna Tysse Nakkim

Bækkelagets SK

51:32

+27:41

3.

Malin Sveen

Bækkelagets SK

1:00:59

+37:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 november 2013, 21:26:11

Arrangør:

Bækkelagets SK

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42