Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM natt, strekktider til sistepost 28. september 2013

Dette løpet er generert for å presentere korrekte strekktider.Foreløpig gjelder disse fram til og med sistepost, og det betyr at resultatlista du ser her ikke er helt reell ("mål" på sistepost). Korrekte brikkesysresultater leser du her: http://brikkesys.no/result.php?id=1099 og offisielle resultater her: http://eventor.orientering.no/Events/ResultList?eventId=1991&groupBy=EventClass

Klasse: D 17-18 E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

44:01

+0:00

2.

Sigrid Alexandersen

Fredrikstad SK

47:11

+3:10

3.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

47:13

+3:12

4.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

48:08

+4:07

5.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

50:20

+6:19

6.

Frida Sæther

Freidig

50:27

+6:26

7.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

50:49

+6:48

8.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

52:08

+8:07

9.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

52:28

+8:27

10.

Synnøve Bråten

Vegårshei IL

53:54

+9:53

11.

Julie Hjortland

Larvik OK

55:03

+11:02

12.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

55:13

+11:12

13.

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

56:02

+12:01

14.

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

57:20

+13:19

15.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

57:35

+13:34

16.

Gina Mølnvik

Freidig

59:20

+15:19

17.

Selma Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

59:34

+15:33

18.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

59:39

+15:38

19.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

1:05:12

+21:11

20.

Lene Therese Myrland

Porsgrunn OL

1:08:50

+24:49

21.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:09:16

+25:15

22.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

1:09:58

+25:57

23.

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

1:10:59

+26:58

DNS

Eirin Fossøy

Notodden OL

DNS

Eldbjørg Narum

Fossum IF

Klasse: D 19-20 E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

52:53

+0:00

2.

Guro Vassend

Fossum IF

1:02:40

+9:47

3.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

1:05:48

+12:55

4.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:07:25

+14:32

5.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

1:13:05

+20:12

6.

Marianne Opsahl Bredesen

Fossum IF

1:18:00

+25:07

7.

Marta Ulvensøen

NTNUI

1:23:29

+30:36

DSQ

Runa Fremstad

Konnerud IL

25:43

151 175 176

DNS

Marie Styrvold

NTNUI

DNS

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

DNS

Marthe Gløersen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: D 21-E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

1:06:08

+0:00

2.

Bodil Holmström

Halden SK

1:07:36

+1:28

3.

Anette Baklid

Konnerud IL

1:09:29

+3:21

4.

Anne M Hausken Nordberg

Halden SK

1:09:46

+3:38

5.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:09:59

+3:51

6.

Ingunn Hultgreen Weltzien

IL Tyrving

1:11:03

+4:55

7.

Emma Johansson

NTNUI

1:12:23

+6:15

8.

Hanna Haugen Nordbrøden

Halden SK

1:14:20

+8:12

9.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

1:14:48

+8:40

10.

Linn Hokholt

Lillomarka OL

1:18:52

+12:44

11.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

1:19:20

+13:12

12.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

1:20:06

+13:58

13.

Malin Jakobsson

Nydalens SK

1:21:56

+15:48

14.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

1:23:26

+17:18

15.

Linda Solberg

Fredrikstad SK

1:24:08

+18:00

16.

Ida Mari Borge Hovi

Konnerud IL

1:25:57

+19:49

17.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

1:26:36

+20:28

18.

Anne Johanne Lind

IL Tyrving

1:28:39

+22:31

19.

Hege Kullerud

Konnerud IL

1:31:06

+24:58

20.

Sara Profors

Frol IL

1:32:06

+25:58

21.

Annemarie B. Aarnes

Fossum IF

1:39:13

+33:05

22.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

1:44:05

+37:57

23.

Ida Svanberg

Røyken OL

1:47:59

+41:51

24.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

1:48:49

+42:41

25.

Kjersti Adéla Westin

Kristiansand OK

1:52:25

+46:17

DSQ

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

35:03

172 174 173 152 160 156 161 162 175

DSQ

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

1:09:04

156 161 162 175 176

DNS

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

DNS

Therese Haare

Konnerud IL

Klasse: H 17-18E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

1:00:20

+0:00

2.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

1:01:44

+1:24

3.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

1:02:43

+2:23

4.

Vegard Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

1:08:37

+8:17

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

1:08:59

+8:39

6.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

1:09:31

+9:11

7.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

1:09:42

+9:22

8.

Oskar Størmer

Fossum IF

1:11:10

+10:50

9.

Vegard Rønning Huber

Hamar OK

1:11:52

+11:32

10.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

1:12:03

+11:43

11.

Stian Sundsvik

Frol IL

1:12:23

+12:03

12.

Jon Nilsen

Vegårshei IL

1:13:22

+13:02

13.

Karl Fremstad

Kongsberg OL

1:14:37

+14:17

14.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

1:14:47

+14:27

15.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

1:16:03

+15:43

16.

Håkon Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

1:19:13

+18:53

17.

Anders Bergum

Gjø-Vard OL

1:21:01

+20:41

18.

Sigurd Melsom

Fossum IF

1:21:12

+20:52

19.

Vegard Ressem

Frol IL

1:24:04

+23:44

20.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:24:37

+24:17

21.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

1:26:16

+25:56

22.

Einar Lofthus

Lillehammer OK

1:27:03

+26:43

23.

Simen Bordal

Ringsaker OK

1:27:16

+26:56

24.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

1:30:42

+30:22

25.

Henrik Upsal

Kristiansand OK

1:33:31

+33:11

26.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:33:49

+33:29

27.

Ivar Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

1:38:40

+38:20

28.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

1:39:32

+39:12

29.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

1:45:33

+45:13

DSQ

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

38:11

163 40 160 156 161 154 155 176

DSQ

John Kasper Svergja

Nord-Østerdal OK

53:18

163 40 160 156 161 154 155 176

DSQ

Asgeir W. Ristesund

Fredrikstad SK

57:56

177 163 40 160 156 161 154 155

DSQ

Jørgen Wingerei

Porsgrunn OL

59:07

177 163 40 160 156 161

DSQ

Jonas Ressem

Frol IL

1:10:22

160 156 161 154 155

DSQ

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

1:15:13

177 163 40 160

DSQ

Lars Treekrem

Heming Orientering

1:39:22

163 40 160 156 161 154 155

DNS

Johan Otto Munkeby

Frol IL

DNS

Markus Holter

Indre Østfold OK

Klasse: H 19-20E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Lofthus

Hamar OK

1:17:54

+0:00

2.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

1:20:31

+2:37

3.

Sindre Østgulen Deisz

Varegg Fleridrett

1:22:08

+4:14

4.

Sindre Sandven

Kongsberg OL

1:25:48

+7:54

5.

Sjur Hovi

Kristiansand OK

1:26:49

+8:55

6.

Johannes Narum

Hamar OK

1:28:23

+10:29

7.

Simen Jevne Arnesen

Hamar OK

1:28:45

+10:51

8.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:30:00

+12:06

9.

Anders Vister

Raumar Orientering

1:34:17

+16:23

10.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

1:39:10

+21:16

11.

Mathias Drage

Kongsberg OL

1:39:37

+21:43

12.

Anders Bjergaard

Nydalens SK

1:42:04

+24:10

13.

Adrian Opheim

NTNUI

1:44:26

+26:32

14.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

1:45:22

+27:28

15.

Harald Kalager

NTNUI

1:47:16

+29:22

16.

Vegard Fiane Pedersen

IK Grane Arendal Orientering

1:47:36

+29:42

17.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

1:47:59

+30:05

18.

Sigurd Stenvik

Lillomarka OL

2:13:43

+55:49

19.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

2:14:18

+56:24

DSQ

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

21:48

171 167 164 169 39 151 175 176

DSQ

Bojan Blumenstein

Halden SK

39:21

167 164 169 39 151 175 176

DSQ

Gustav Fiskum

IL Tyrving

1:56:07

151

DNS

Stian Jensen

Hamar OK

DNS

Håvard Haga

Raumar Orientering

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Sindre Rønning

Frol IL

DNS

Borger Melsom

Fossum IF

Klasse: H 21-E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

1:26:58

+0:00

2.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

1:29:21

+2:23

3.

Anders Nordberg

Skien OK

1:29:40

+2:42

4.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

1:33:00

+6:02

5.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

1:33:14

+6:16

6.

Martin Vister

Indre Østfold OK

1:33:49

+6:51

7.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:34:08

+7:10

8.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

1:36:05

+9:07

9.

Hans Gunnar Omdal

Kristiansand OK

1:37:49

+10:51

10.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

1:38:10

+11:12

11.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:39:46

+12:48

12.

Espen Fiskum

Halden SK

1:41:28

+14:30

13.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

1:41:49

+14:51

14.

Mattias Karlsson

Halden SK

1:43:51

+16:53

15.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

1:44:25

+17:27

16.

Mats Nordbrøden

Halden SK

1:45:24

+18:26

17.

Mats Dahlén

Kristiansand OK

1:46:25

+19:27

18.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

1:46:35

+19:37

19.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

1:46:36

+19:38

20.

Tore Sandvik

Halden SK

1:47:27

+20:29

21.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:47:40

+20:42

22.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:50:52

+23:54

23.

Morten Severin Saue

NTNUI

1:50:54

+23:56

24.

Eirik Martens Svensen

Kristiansand OK

1:50:58

+24:00

25.

Simen Aamodt

NTNUI

1:50:59

+24:01

26.

Matthew Speake

Lillomarka OL

1:52:11

+25:13

27.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:53:18

+26:20

28.

Øyvind Helgerud

Halden SK

1:54:13

+27:15

29.

Jostein Nørbech

IL Tyrving

1:54:35

+27:37

30.

Henrik Ottesen

Fredrikstad SK

1:56:44

+29:46

31.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

1:57:25

+30:27

32.

Espen Weltzien

IL Tyrving

1:57:50

+30:52

33.

Dag Steinar Ragvin

Skien OK

1:58:01

+31:03

34.

Harri Luchsinger

NTNUI

1:59:18

+32:20

35.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

1:59:28

+32:30

36.

David Løver

Modum OL

2:00:23

+33:25

37.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

2:03:20

+36:22

38.

Jon Pedersen

Halden SK

2:03:57

+36:59

39.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

2:04:40

+37:42

40.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

2:04:41

+37:43

41.

Ståle Gjelsten

NTNUI

2:05:15

+38:17

42.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

2:07:32

+40:34

43.

Alf Johan Walgermo Lima

Ganddal IL

2:08:19

+41:21

44.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

2:10:07

+43:09

45.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

2:11:04

+44:06

46.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

2:14:54

+47:56

47.

Jostein Mårdalen

Freidig

2:18:52

+51:54

48.

Magnus Johansson

Kristiansand OK

2:18:53

+51:55

49.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

2:23:11

+56:13

50.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

2:28:20

+1:01:22

51.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

2:39:27

+1:12:29

52.

Tore Borchgrevink Alu

Hamar OK

2:40:09

+1:13:11

53.

Thomas Ruud

Ås-UMB Orientering

2:48:19

+1:21:21

54.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

2:49:26

+1:22:28

55.

Christopher Schive

OK Moss

3:28:17

+2:01:19

DSQ

Anders Beyer Brattli

Ringerike OL

8:05

32 33 34 35 36 37 38 39 40 151 175 176

DSQ

Hans Trøan

Nydalens SK

48:58

37 38 39 40 151 175 176

DSQ

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

1:11:17

34 35 36 37 38 39 40 151

DSQ

Kjetil Karlsen

OK Moss

2:02:07

40 151 175 176

DSQ

Per Wiréhn

Byåsen IL

2:06:11

40 151 175

DSQ

Erling Grammeltvedt

NTNUI

2:10:15

37 38 39 40 151 175

DSQ

Ivar Haugen

Kristiansand OK

4:39:41

31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 151 175 17...

DNS

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

DNS

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

DNS

Haakon Ingvaldsen

Nydalens SK

DNS

Ragnar Tonjer

Nydalens SK

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Erik Axelsson

Halden SK

Klasse: H 21 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Neeme Loorits

Bækkelagets SK

2:41:01

+0:00

DSQ

Christian F Schive

OK Moss

2:33:37

151


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2013, 00:00:44

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

201

Antall startet:

180