Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fossum Challenge 12. oktober 2013

Klasse: Herre 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

1:06:23

+0:00

2.

Anders Nordberg

Vaajakosken Terä

1:06:38

+0:15

3.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

1:09:51

+3:28

4.

Erland Kvisle

Asker Skiklubb

1:12:27

+6:04

5.

Sindre Østhagen

Fredrikstad SK

1:12:41

+6:18

6.

Lars Maukon Muren

Asker Skiklubb

1:14:37

+8:14

7.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

1:16:00

+9:37

8.

Sindre Rønning

Frol IL

1:17:03

+10:40

9.

Karl Fremstad

Kongsberg OL

1:17:04

+10:41

10.

Sindre Sandven

Kongsberg OL

1:17:05

+10:42

11.

Kasper Fosser

Heming Orientering

1:17:26

+11:03

12.

Torben Christian Wendler

Raumar Orientering

1:17:48

+11:25

13.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:19:06

+12:43

14.

Per Olaussen

Fredrikstad SK

1:19:23

+13:00

15.

Martin Borge Heir

Fossum IF

1:24:22

+17:59

16.

Anders Aksnes Smith

Fossum IF

1:24:28

+18:05

17.

Frode Øverøyen Balchen

Oddersjaa SSK

1:24:57

+18:34

18.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

1:25:03

+18:40

19.

Nils Hæstad

Fossum IF

1:25:23

+19:00

20.

Geir Thoresen

Røa

1:25:52

+19:29

21.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:26:43

+20:20

22.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

1:26:46

+20:23

23.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:27:03

+20:40

24.

Kjetil Steen

Fossum IF

1:27:30

+21:07

25.

Trond Brevik

Fossum IF

1:27:32

+21:09

26.

Christian Jomaas

Fossum IF

1:27:41

+21:18

27.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:29:51

+23:28

28.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

1:29:59

+23:36

29.

Einar Melsom

Fossum IF

1:32:00

+25:37

30.

Haugberg

Nydalens SK

1:32:11

+25:48

31.

Håkon Lund

Kongsberg OL

1:32:20

+25:57

32.

Mathias Gran-Henriksen

Fossum IF

1:33:19

+26:56

33.

Einar Gisholt

Fossum IF

1:35:33

+29:10

34.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

1:35:52

+29:29

35.

Jakob Eiksund Sæthre

Fossum IF

1:38:16

+31:53

36.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:43:40

+37:17

37.

Mathias Desprez

Fossum IF

1:47:44

+41:21

38.

Oskar Grevstad

Fossum IF

1:47:48

+41:25

39.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:47:49

+41:26

40.

Erik Råberg

OK Tyr

1:55:18

+48:55

41.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

1:59:51

+53:28

42.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

2:01:19

+54:56

43.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

2:22:29

+1:16:06

DSQ

Tord Strand

Kongsberg OL

1:59:02

105 106 107 108 100

DSQ

Halvard Karlsru Haugse

Fossum IF

2:03:53

105 106

DSQ

Trond Elias Ødegård

Fossum IF

DSQ

Hans Jevanord

Fossum IF

Brutt

Herman Selstad

Fossum IF

DNS

Terje Melsom

Fossum IF

DNS

Per Persen

DNS

Emil Ahlbäck

Fossum IF

DNS

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF

DNS

Arild Andresen

Fossum IF

DNS

Emil Gjesdal Arnkvern

Fossum IF

DNS

Frode Martinussen

Fossum IF

DNS

Didrik Hexeberg Warlo

Asker SK

Klasse: Damer 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

1:26:51

+0:00

2.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

1:27:02

+0:11

3.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

1:32:26

+5:35

4.

Anine Lome

Hamar OK

1:32:32

+5:41

5.

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

1:32:42

+5:51

6.

Sigrid Alexandersen

Fredrikstad SK

1:33:27

+6:36

7.

Runa Fremstad

Konnerud IL

1:34:00

+7:09

8.

Lene Axelsen

Fossum IF

1:38:14

+11:23

9.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:38:19

+11:28

101

10.

Siri Moholth

Kongsberg OL

1:45:58

+19:07

11.

Sofie Winona Aa

Fossum IF

1:46:03

+19:12

12.

Henriette Smeby

Nydalens SK

1:46:21

+19:30

13.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

1:50:42

+23:51

14.

Hilde Vassend

Porsgrunn OL

1:50:50

+23:59

15.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

1:57:40

+30:49

16.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

2:00:02

+33:11

17.

Marit Nersten

Fossum IF

2:03:38

+36:47

18.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

2:33:53

+1:07:02

19.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

2:33:54

+1:07:03

DSQ

Anine Ahlsand

Nydalens SK

1:33:01

106

DSQ

Kari Smeby

Kongsberg OL

DNS

Betty Ann Bjerkreim

Lillehammer OK

DNS

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

DNS

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

Klasse: Damer 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

54:17

+0:00

2.

Åse Ulltveit-Moe Norrud

Fossum IF

59:54

+5:37

3.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

1:01:58

+7:41

4.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

1:02:52

+8:35

5.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

1:04:12

+9:55

6.

Helene Eger

Kongsberg OL

1:05:19

+11:02

7.

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

1:05:20

+11:03

8.

Nora Marie Irgens

Bodø og Omegn IF Orientering

1:10:06

+15:49

9.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

1:10:22

+16:05

10.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:10:27

+16:10

11.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

1:12:11

+17:54

12.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

1:13:16

+18:59

13.

Ragne Norrud

Fossum IF

1:13:47

+19:30

14.

Tuva Lunde

Fossum IF

1:13:48

+19:31

15.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

1:13:50

+19:33

15.

Tora Drage Roti

Fossum IF

1:13:50

+19:33

17.

Åsne Holo

Fossum IF

1:15:02

+20:45

18.

Eldri Holo

Fossum IF

1:19:32

+25:15

19.

Elin Marie Irgens

Bodø og Omegn IF Orientering

1:29:53

+35:36

20.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

1:37:57

+43:40

21.

Guro Nereng

Fredrikstad SK

1:54:38

+1:00:21

22.

Nina Kolberg

IL Tyrving

2:02:31

+1:08:14

DNS

Maria Nygaard-Østby

Fossum IF

DNS

Dorthe Martinussen

Fossum IF

Bekreftet tid

Jonna Bjuhr Männer

Klasse: Herre 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

53:38

+0:00

2.

Magnus Mortensen Hellum

Fossum IF

53:50

+0:12

3.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:08:13

+14:35

4.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

1:08:54

+15:16

5.

Ingar Aasestad

Hedrum OL

1:12:37

+18:59

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:13:36

+19:58

7.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:13:42

+20:04

8.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:14:10

+20:32

9.

Markus Aagedal

Fossum IF

1:14:40

+21:02

10.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:15:42

+22:04

11.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:24:41

+31:03

12.

Arne Vidar Pedersen

IL Tyrving

1:26:26

+32:48

13.

Inge Westly

1:41:30

+47:52

DSQ

Steinar Skoglund

Fossum IF

1:11:28

105

DSQ

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

1:34:52

106 107 108 100

DSQ

Jonas Thoresen

Fossum IF

Klasse: Åpen 2.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Gisholt

Fossum IF

21:02

+0:00

2.

Petter Hexeberg Warlo

Asker SK

21:07

+0:05

3.

Mille Martinussen

Fossum IF

21:17

+0:15

4.

Erling Mikarlsen Storrønning

Fossum IF

21:47

+0:45

5.

Egil Frydenlund

IF Sturla

22:36

+1:34

6.

Kamilla Lome

Hamar OK

24:04

+3:02

7.

Anni Saarela

Konnerud IL

24:19

+3:17

8.

Marie Hexeberg Warlo

Asker SK

24:35

+3:33

9.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

25:27

+4:25

10.

Lisa Aagedal

Fossum IF

25:41

+4:39

11.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

43:49

+22:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2013, 13:58:49

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

132

Antall startet:

119