Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nattløp Vardåsen 23. oktober 2013

Klasse: Lang 4.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

43:36

+0:00

8:53

2.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

44:36

+1:00

9:06

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

45:02

+1:26

9:11

4.

Jostein Tellnes

ASKER

48:39

+5:03

9:55

5.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

53:15

+9:39

10:52

6.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

53:29

+9:53

10:54

7.

Egil Eide

Tyrving, IL

1:09:04

+25:28

14:05

8.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:10:04

+26:28

14:17

9.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:14:34

+30:58

15:13

10.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:15:03

+31:27

15:18

11.

Thomas Gundersen

Team Pay

1:15:28

+31:52

15:24

12.

Tormod Bøe

Veritas

1:16:00

+32:24

15:30

13.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:17:00

+33:24

15:42

14.

Lars Christensen

Esso

1:20:44

+37:08

16:28

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

1:02:46

75 126

Klasse: Mellom 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Åsmul

Software Innovation

33:59

+0:00

10:57

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:09

+0:10

11:00

3.

John Hansen

AB PIL

35:45

+1:46

11:31

4.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

40:55

+6:56

13:11

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

41:18

+7:19

13:19

6.

Morten Hjelm

Veritas

47:00

+13:01

15:09

7.

Vidar Strand

Lierbygda O-lag

47:14

+13:15

15:14

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:50

+13:51

15:25

9.

Synne Strand

Asker Skiklubb

48:09

+14:10

15:31

10.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

50:53

+16:54

16:24

11.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:04:09

+30:10

20:41

12.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:06:38

+32:39

21:29

13.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:08:17

+34:18

22:01

DSQ

Peter Carlsen

Røyken O-lag

51:47

96 75 126 77

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:01:18

75 126 77 79 91

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

1:33:41

75 126

DSQ

Harald Wibye

WDS

1:45:19

126 77 79 91

Klasse: Kort 2.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sascha Bucko

DNV

29:44

+0:00

14:09

2.

Eivind Ruth

Veritas

31:29

+1:45

14:59

3.

Uno Hanslien

BILPOST

39:20

+9:36

18:43

4.

Miriam Hagge

DNV

44:20

+14:36

21:06

5.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:12:19

+42:35

34:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 oktober 2013, 21:17:33

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37