Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 3. november 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Schei Danevad

Ås-UMB Orientering

41:37

Malene Instanes

IF Sturla

25:47

Ine Instanes

IF Sturla

29:48

Marie Kvarme

Røyken OL

32:39

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

41:42

Mats Ishii Horni Johnsen

Røyken OL

41:33

Ola Kjølstad

Røyken OL

32:54

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

45:52

Tomine Ness Gundersveen

Røyken OL

31:06

Tomas Åtland

IF Sturla

40:37

Sara Martini

Asker Skiklubb

26:15

Marius Andre Rismark

Røyken OL

35:00

Henrik Kaiser

IF Sturla

36:00

Christian Fredrik Borg

IL Koll

26:03

100

Martin Christoffer Borg

IL Koll

34:07

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

39:36

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

35:30

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

25:51

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

44:59

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

39:39

Mats Olsen Bye

Modum OL

23:24

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

33:31

Nora Christine Hansen

Røyken OL

28:40

Oskar Baklid

Konnerud IL

46:23

Ylva Klausen

IF Sturla

32:20

Noah Rølles Issowitsch

Røyken OL

39:09

Bernt Devik

Røyken OL

28:25

Bendik Horgen Rasmussen

Røyken OL

43:57

DSQ

Uregistrert 1

Røyken OL

59:57

180 83 84 85 56 184 100

DNS

Ine Amalie Fjær

Røyken OL

DNS

Mari Aarseth

IL Koll

DNS

Bernard W. Moczulski

Røyken OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

25:14

Emmy Margrethe Rismark

Røyken OL

26:49

Mari Brende

Fossum IF

26:45

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

18:13

+0:00

2.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:43

+1:30

3.

Stella Holmboe

IL Tyrving

24:38

+6:25

4.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

25:19

+7:06

4.

Anni Saarela

Konnerud IL

25:19

+7:06

6.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

27:14

+9:01

7.

Ingrid Pernille Rismark

Røyken OL

27:17

+9:04

8.

Silje Slungaard

IL Tyrving

29:11

+10:58

9.

Carmen Dirro

Måren OK

29:46

+11:33

10.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

30:07

+11:54

11.

Anna Trindade Eriksen

Nydalens SK

34:00

+15:47

12.

Ina Martini

Asker Skiklubb

35:05

+16:52

13.

Olivia Kjølstad

Røyken OL

44:11

+25:58

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

DNS

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

DNS

Mari Kjelle

Røyken OL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adine Ingesen

Sarpsborg OL

25:18

+0:00

2.

Silje Elise Carlsen

Røyken OL

25:19

+0:01

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

31:18

+0:00

2.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

34:20

+3:02

3.

Anne Omholt Berrefjord

Lardal OL

34:30

+3:12

4.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

36:21

+5:03

5.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

36:24

+5:06

6.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

38:16

+6:58

7.

Rikke Ingesen

Sarpsborg OL

38:31

+7:13

8.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

47:32

+16:14

9.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

50:43

+19:25

DNS

Maren Norderud

IL Tyrving

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nordvik

Asker Skiklubb

33:21

+0:00

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

32:13

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

34:42

+2:29

3.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

37:06

+4:53

4.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

37:51

+5:38

DNS

Fride Sørensen

IF Sturla

DNS

Hanne Grandal

IL Tyrving

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

29:58

+0:00

2.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

37:17

+7:19

3.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

1:00:48

+30:50

4.

Margrethe Barstad

Årvoll IL

1:00:53

+30:55

5.

Ingunn Schei

Ås-UMB Orientering

1:02:50

+32:52

6.

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

1:02:57

+32:59

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

34:52

+0:00

2.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

45:54

+11:02

3.

Marianne Ness

Røyken OL

51:13

+16:21

4.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

52:16

+17:24

5.

Sølvi Skilbrei Martini

Asker Skiklubb

57:24

+22:32

6.

Ping Ouyang

Ringerike OL

1:09:47

+34:55

7.

Linda Fredh

Hamar OK

1:33:41

+58:49

DSQ

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

54:29

81 82 153 188 100 175

DSQ

Karianne Slungaard

IL Tyrving

DNS

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

DNS

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

DNS

Vivian Moen

Lardal OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

44:43

+0:00

2.

Anikken Gjerde Alnæs

Raumar Orientering

50:21

+5:38

3.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

52:27

+7:44

4.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

54:53

+10:10

DSQ

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

1:08:13

191 182 183 100

DNS

Nanna Norderud

IL Tyrving

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

55:20

+0:00

2.

Alexandra Devik

Oslostudentenes IK

1:10:22

+15:02

DNS

Dana B. Stene

Nydalens SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

33:13

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

34:41

+1:28

3.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

35:27

+2:14

4.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

41:58

+8:45

5.

Tone Bakken

Lillomarka OL

42:05

+8:52

6.

Gry Anita Gjerde Alnæs

Raumar Orientering

42:46

+9:33

7.

Tanja Instanes

IF Sturla

45:28

+12:15

8.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

46:18

+13:05

9.

Anne Mia Olsen

Modum OL

47:10

+13:57

10.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

47:53

+14:40

11.

Kristin Sørensen

IF Sturla

49:40

+16:27

12.

Liv Kristin Omholt Berrefjord

Lardal OL

54:15

+21:02

DNS

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

DNS

Marit Egner

Asker Skiklubb

DNS

Maria Persson

Asker Skiklubb

DNS

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

37:47

+0:00

2.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

39:12

+1:25

3.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

40:15

+2:28

4.

Berit Berge

IL Tyrving

42:14

+4:27

5.

Berit Oppedal Tokheim

Lierbygda OL

48:09

+10:22

6.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

48:38

+10:51

7.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

48:54

+11:07

8.

Unni Rye

Asker Skiklubb

50:15

+12:28

9.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:00:49

+23:02

10.

Hanne Brende

Fossum IF

1:07:03

+29:16

DNS

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

DNS

Anne Danielsen

Lyn Ski

DNS

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

DNS

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

56:00

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:09:51

+13:51

DNS

Nina Kolberg

IL Tyrving

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:40

+0:00

2.

Nora Ursin

Fossum IF

48:27

+1:47

3.

Anne Sagberg

Stabæk IF

59:16

+12:36

4.

Grete Vestby

Varteig OL

1:01:33

+14:53

5.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:03:09

+16:29

6.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

1:11:53

+25:13

7.

Hjordis Øvreås

Botne SK

1:37:12

+50:32

DNS

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

52:04

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

52:41

+0:37

3.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:25:09

+33:05

DNS

Onelma Blomhoff

Heming Orientering

DNS

Torunn Hege Frøvoll

IF Sturla

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

54:35

+0:00

2.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:17:40

+23:05

DNS

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

33:35

Martin Kaiser

IF Sturla

28:26

Sverre Strand

Lierbygda OL

24:32

Halvor Løken

Kongsberg OL

35:10

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

24:53

Lukas Klausen

IF Sturla

24:32

DNS

Olav Melheim

IF Sturla

DNS

Birk F. Sætnan

Fossum IF

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

IF Sturla

21:55

+0:00

2.

Andreas Juell Larsen

IL Tyrving

22:21

+0:26

3.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

22:51

+0:56

4.

Vetle Drage

Kongsberg OL

23:55

+2:00

5.

Egil Frydenlund

IF Sturla

24:47

+2:52

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Smemo

IF Sturla

28:22

+0:00

DNS

Sigurd Gano Mønnich

Røyken OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

26:15

+0:00

2.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

26:32

+0:17

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

27:09

+0:54

4.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

32:21

+6:06

5.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

34:48

+8:33

6.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

38:09

+11:54

7.

Sølve Drage

Kongsberg OL

39:28

+13:13

8.

Bernhard Bryhn

IF Sturla

1:09:31

+43:16

DNS

Oscar Melheim

IF Sturla

DNS

Peter Gisholt

Fossum IF

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Solem Tronrud

Eiker OL

53:07

+0:00

2.

Henrik Herø

Eiker OL

55:06

+1:59

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

26:19

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

28:08

+1:49

3.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

28:16

+1:57

4.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

32:47

+6:28

DNS

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Strand

Lierbygda OL

35:43

+0:00

2.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

37:05

+1:22

3.

Morten Tangen

Hamar OK

37:56

+2:13

4.

Lars Erik Gjein

Sandefjord OK

39:39

+3:56

5.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

40:39

+4:56

6.

Stig Instanes

IF Sturla

43:11

+7:28

7.

Olav Bakken

Lillomarka OL

55:35

+19:52

8.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:00:45

+25:02

DNS

Iver Sørensen

IF Sturla

DNS

Simon Feyling

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Morten Kongsberg

IL Tyrving

DNS

Markus Knapp Kongsberg

IL Tyrving

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

37:57

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

39:14

+1:17

3.

Knut Bjerknes

Røyken OL

49:32

+11:35

DSQ

Hans Herman Herø

Eiker OL

18:07

90 91 80 81 82 153 188 100

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Drage

Kongsberg OL

43:19

+0:00

175

2.

Oskar Størmer

Fossum IF

47:03

+3:44

3.

Erlend Isachsen

Asker Skiklubb

1:10:28

+27:09

4.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

1:13:14

+29:55

DNS

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

DNS

Bård Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

50:07

+0:00

2.

Eirik W. Moe

Lierbygda OL

50:16

+0:09

175

3.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

53:30

+3:23

4.

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

57:12

+7:05

5.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:05:40

+15:33

6.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:06:13

+16:06

DNS

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

DNS

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:03

+0:00

2.

David Løver

Modum OL

47:10

+0:07

3.

Christian Holmboe

IL Tyrving

47:54

+0:51

4.

Steinar Lande

Bø OL

50:41

+3:38

5.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

55:38

+8:35

6.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

56:02

+8:59

7.

Syver Løken

Kongsberg OL

58:15

+11:12

8.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:00:00

+12:57

9.

Pål Winsents

Måren OK

1:00:45

+13:42

10.

Hallvard Koren

OK Moss

1:01:17

+14:14

10.

Lars Baklid

Konnerud IL

1:01:17

+14:14

12.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:13:39

+26:36

13.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:15:43

+28:40

14.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:31:19

+44:16

DSQ

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

33:41

70 71 72 73 74 75 191 183

DSQ

Roar Bye

Modum OL

1:13:18

73 74 75 191 182 183 100

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

DNS

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

DNS

Einar Gisholt

Fossum IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

38:10

+0:00

2.

Stein-Arne Alnæs

Raumar Orientering

38:27

+0:17

3.

Knut Edvard Helland

Ringerike OL

39:30

+1:20

4.

Nils Hæstad

Fossum IF

40:10

+2:00

5.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

41:15

+3:05

5.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

41:15

+3:05

7.

Rune Berge

IL Tyrving

42:13

+4:03

8.

Per Slungaard

IL Tyrving

42:35

+4:25

9.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

43:11

+5:01

10.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

44:29

+6:19

11.

Ole Johnny Petersen

Eiker OL

44:34

+6:24

12.

Johan Lunde

IL Koll

47:09

+8:59

13.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

47:11

+9:01

14.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

47:19

+9:09

14.

Bjørn Bakkevig

Heming/Njård OL

47:19

+9:09

16.

Lars Hjermstad

Fossum IF

51:51

+13:41

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

52:21

+14:11

18.

Knut Anders Løken

Fossum IF

56:06

+17:56

19.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

57:21

+19:11

20.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

58:33

+20:23

21.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

59:27

+21:17

22.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

59:38

+21:28

23.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:03:01

+24:51

24.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:06:49

+28:39

25.

Roy Gjerding

OK Moss

1:09:11

+31:01

26.

Lars Petter Fjær

Røyken OL

1:35:37

+57:27

DNS

Sven Ohrvik

Konnerud IL

DNS

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

DNS

Morten Due

Måren OK

DNS

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

OL Toten-Troll

33:48

+0:00

2.

Raul Lindström

Asker Skiklubb

35:40

+1:52

3.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

38:06

+4:18

4.

Per Øhlckers

IL Tyrving

39:47

+5:59

5.

Rolf Lunde

Eiker OL

45:46

+11:58

6.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

54:41

+20:53

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans R. Bakken

Eiker OL

36:08

+0:00

2.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

36:20

+0:12

3.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

39:22

+3:14

4.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

40:52

+4:44

5.

Kjell Røkke

IL Tyrving

41:40

+5:32

6.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

47:14

+11:06

7.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

48:02

+11:54

8.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

48:14

+12:06

8.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

48:14

+12:06

10.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

48:53

+12:45

DNS

Trond Wettergreen

Driv IL

DNS

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Per Dalheim

Konnerud IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka OL

39:13

+0:00

2.

Elling Frøvold

IF Sturla

41:39

+2:26

3.

Magnar Øvreås

Botne SK

49:36

+10:23

4.

Lasse Vråle

IF Sturla

49:59

+10:46

5.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

50:25

+11:12

6.

Klaus Engen

Eidskog OL

51:34

+12:21

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:47

+12:34

8.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

54:29

+15:16

9.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

55:30

+16:17

10.

Eyvind Aas

IL GeoForm

56:23

+17:10

11.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:07:39

+28:26

12.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:17:17

+38:04

DNS

Kjell Klokkerud

Eiker OL

DNS

Terje Throndsen

Nittedal OL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

45:30

+0:00

2.

Tormod Høimyr

IF Sturla

49:09

+3:39

3.

Tor Drage

Haugerud IF

51:39

+6:09

4.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

53:01

+7:31

5.

Per Arne Grøtterød

Larvik OK

53:42

+8:12

6.

Jappe Blomhoff

Heming Orientering

53:50

+8:20

7.

Sturle Hånes

IL GeoForm

55:13

+9:43

8.

Finn Vestby

Varteig OL

1:07:01

+21:31

9.

Tor Henriksen

Årvoll IL

1:20:25

+34:55

DSQ

Einar Hoff

IL Tyrving

1:27:20

75 188

DNS

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

DNS

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

DNS

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

59:43

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:13:02

+13:19

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:25:34

+25:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2013, 19:12:58

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

308

Antall startet:

251