Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-UMB orientering 27. oktober 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lundquist

Ås-UMB Orientering

20:39

+0:00

2.

Camilla Lundquist

Ås-UMB Orientering

21:58

+1:19

3.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-UMB Orientering

35:06

+14:27

4.

Jesper Alten

Ås-UMB Orientering

35:32

+14:53

5.

Synne Danevad

Ås-UMB Orientering

58:13

+37:34

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt

39:26

+0:00

2.

Bjørn Gulheim

Kolbotn & Skimt

44:31

+5:05

3.

Vincent Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:48:34

+1:09:08

DSQ

Nina Lundquist

Ås-UMB Orientering

1:07:11

32 34 40 36 38

Klasse: H/D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

19:51

+0:00

2.

Vegard Aarstad

Ås-UMB Orientering

29:33

+9:42

3.

Mathias Alten

Ås-UMB Orientering

33:49

+13:58

4.

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

44:56

+25:05

5.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

48:40

+28:49

6.

Marte Lundquist

Ås-UMB Orientering

53:47

+33:56

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W.Nordhagen

Ås-UMB Orientering

37:14

+0:00

DSQ

Kjesti Lundquist

Ås-UMB Orientering

45:28

152 153 154

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:00:57

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

1:38:10

+37:13

3.

Ingrid Tveite

Ås-UMB Orientering

2:23:33

+1:22:36

DSQ

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

1:05:21

160 155 154 39

DNS

Line Nybakken

Ås-UMB Orientering

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

57:40

+0:00

2.

Linus Olhans

Ås-UMB Orientering

1:00:49

+3:09

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Ruud

Ås-UMB Orientering

1:00:03

+0:00

2.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:04:30

+4:27

3.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:06:13

+6:10

4.

Håkon Danevad

Ås-UMB Orientering

1:07:16

+7:13

5.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:13:24

+13:21

6.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

1:13:37

+13:34

7.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:14:56

+14:53

8.

Olaf Hesselberg Indby

Ås-UMB Orientering

1:28:54

+28:51

DNS

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

Klasse: AB Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Andreas Lundquist

Ås-UMB Orientering

1:05:35

155 154 39 167


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2013, 07:49:03

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

34

Antall startet:

32