Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BSK by Night - Finale 5. november 2013

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Lönnkvist

Tullinge SK

35:51

+0:00

7:01

2.

Ida Marie Næss Bjørgul

Halden SK

35:56

+0:05

7:02

3.

Anette Baklid

Konnerud IL

35:58

+0:07

7:03

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

36:58

+1:07

7:14

5.

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

38:37

+2:46

7:34

6.

Sofie Aarnes

Nydalens SK

38:38

+2:47

7:34

7.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

47:07

+11:16

9:14

8.

Helen Palmer

Lillomarka OL

47:35

+11:44

9:19

9.

Linda Hanssen

Østmarka OK

50:07

+14:16

9:49

DSQ

Oda Wennemo

Halden SK

58:38

107 109 110 121 123 124 46

DSQ

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:25:24

100

Klasse: H 17Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian F Schive

OK Moss

33:15

+0:00

6:31

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

33:20

+0:05

6:32

3.

Lars Harald Aasheim

Bækkelagets SK

33:34

+0:19

6:34

4.

Eivind Hoff

IL Tyrving

33:44

+0:29

6:36

5.

Martin Jullum

Halden SK

35:15

+2:00

6:54

6.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

39:15

+6:00

7:41

7.

Helge Gisholt

OK Skeidi

40:52

+7:37

8:00

8.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

40:56

+7:41

8:01

9.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

41:02

+7:47

8:02

10.

Paul Torvund

Østmarka OK

42:14

+8:59

8:16

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

43:54

+10:39

8:36

12.

Svein Nygård

Lillomarka OL

43:58

+10:43

8:37

13.

Christopher Schive

OK Moss

47:48

+14:33

9:22

14.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

48:02

+14:47

9:25

15.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

48:28

+15:13

9:30

16.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

48:57

+15:42

9:35

17.

Dag Haugland

Østmarka OK

53:56

+20:41

10:34

18.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

1:12:37

+39:22

14:14

19.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

1:13:51

+40:36

14:28

DSQ

Halvor Jutulstad

Bækkelagets SK

54:43

62 100

DSQ

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:08:18

100

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

38:52

+0:00

6:04

2.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

39:00

+0:08

6:05

3.

Yngve Skogstad

Frol IL

43:41

+4:49

6:49

4.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

44:10

+5:18

6:54

5.

Dag Aalvik

Lillomarka OL

44:30

+5:38

6:57

6.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

45:24

+6:32

7:05

7.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

45:33

+6:41

7:07

8.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

49:56

+11:04

7:48

9.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

50:26

+11:34

7:52

10.

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

53:38

+14:46

8:22

11.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

55:33

+16:41

8:40

12.

Halvor Saunes

Nydalens SK

58:32

+19:40

9:08

DSQ

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

44:19

100

DSQ

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

1:00:56

100

Klasse: Nybegynnerløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

24:32

9:48

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

22:15

8:54

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

44:19

17:43

Mina Espolin Johnson

Bækkelagets SK

44:46

17:54

Juni Espolin Johnson

Bækkelagets SK

43:30

17:24

Anna Tysse Nakkim

Bækkelagets SK

47:06

18:50

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

51:23

20:33

Martin Øverby

Bækkelagets SK

51:40

20:40

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

51:31

20:36

Erik Øverby

Bækkelagets SK

34:06

13:38

Malin Sveen

Bækkelagets SK

1:00:00

24:00

DSQ

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

12:51

47 46 48 49 100 249

DSQ

Oskar Holtvedt

Bækkelagets SK

51:34

100

DSQ

August Hammer

Bækkelagets SK

1:14:25

47 46 48 49 100

DSQ

Kamilla Jaegtnes Iversen Bøe

Bækkelagets SK

46:41

47 46 48 49 100 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 november 2013, 21:22:03

Arrangør:

Bækkelagets SK

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61