Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Førstemann 9. november 2013

Klasse: 10 Km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker SK

1:15:01

+0:00

2.

Henning Strandhagen

Røyken O-lag

1:28:46

+13:45

3.

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

1:33:08

+18:07

4.

Ane Baldishol Brevig

Røyken O-lag

1:33:19

+18:18

5.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

1:34:01

+19:00

6.

Camilla Louise Bevensee

OK Pan Århus

1:47:11

+32:10

7.

Jens Lillegraven

Røyken O-lag

1:48:07

+33:06

8.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

1:49:00

+33:59

9.

Silje Arntzen

Asker SK

1:52:23

+37:22

10.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

1:52:29

+37:28

11.

Øyvind Hansen

Røyken O-lag

1:55:19

+40:18

12.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

2:06:23

+51:22

13.

Arne Bryhn

Røyken O-lag

2:09:24

+54:23

13.

Bernard Bryhn

IF Sturla

2:09:24

+54:23

15.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

2:22:03

+1:07:02

16.

Ida Syversen

Røyken O-lag

2:22:07

+1:07:06

17.

Ståle Svanberg

Røyken O-lag

2:48:06

+1:33:05

18.

Kristian Nøss

Røyken O-lag

3:47:46

+2:32:45

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Rønneberg

Røyken O-lag

1:05:19

+0:00

2.

Hans ingar Sætra

Asker SK

1:14:55

+9:36

3.

Anton Plaian

Asker SK

1:16:51

+11:32

4.

Christian Schibstedt

Røyken O-lag

1:18:03

+12:44

5.

Solveig Sletner

Røyken O-lag

1:19:48

+14:29

5.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:19:48

+14:29

7.

Tone Skram

Røyken O-lag

1:21:36

+16:17

8.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:22:03

+16:44

9.

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

1:25:31

+20:12

10.

Per Kjus

Røyken O-lag

1:28:58

+23:39

11.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:53:11

+47:52

12.

Unn Hofstad

Røyken O-lag

1:56:16

+50:57

13.

Per Ove Transeth

Røyken O-lag

1:56:16

+50:57

14.

Daniel André Kristoffersen

Røyken O-Lag

2:13:47

+1:08:28

15.

Jorunn Schie

Røyken O-lag

2:33:22

+1:28:03

16.

Hege Dalan

Røyken O-lag

2:33:23

+1:28:04

DNS

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schibsted

Røyken O-lag

1:03:55

+0:00

2.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

1:13:27

+9:32

3.

Marit Gano

Røyken O-lag

1:15:33

+11:38

4.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:16:37

+12:42

5.

Nils Skuncke

Røyken O-lag

1:21:22

+17:27

6.

Enikø Bertalan

Asker SK

1:34:45

+30:50

7.

Lisa Sørenssen

Røyken O-lag

1:59:41

+55:46

8.

Ågot Hartmann

Røyken O-lag

2:24:12

+1:20:17

9.

Inger Schibstedt

Røyken O-lag

2:24:19

+1:20:24

10.

Svein Burvald

Røyken O-lag

2:59:06

+1:55:11

10.

Gunnar Amundsen

Røyken O-lag

2:59:06

+1:55:11

10.

Odd Arve Kristiansen

Røyken O-lag

2:59:06

+1:55:11

Klasse: 3 km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole-Henrik Bjerknes

Røyken O-lag

38:13

+0:00

2.

Ingeborg Kvarme

Røyken O-Lag

38:15

+0:02

3.

Mari Kjelle

Røyken O-lag

38:17

+0:04

4.

Ingrid Pernille Rismark

Røyken O-lag

38:19

+0:06

5.

Inger-Helene Carlsen

Røyken O-lag

39:50

+1:37

6.

Nora Syversen Hansen

Røyken O-lag

47:34

+9:21

7.

Marie Kvarme

Røyken O-lag

47:40

+9:27

8.

Deesaleena htoo

Tonstad IL

47:41

+9:28

91 50 54 37

9.

Ine Fjær

Røyken O-lag

47:44

+9:31

10.

Lars Petter Fjær

Røyken O-lag

47:49

+9:36

11.

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken O-lag

48:00

+9:47

12.

Mats Ishii Horni Johnsen

Røyken O-lag

48:04

+9:51

13.

Tomine Gundersveen

Røyken O-lag

54:53

+16:40

14.

Aurora Gundesveen

Røyken O-lag

55:23

+17:10

15.

Emmy Margrethe Rismark

Røyken O-lag

57:01

+18:48

16.

Selma Aure Skogedal

Asker SK

1:27:19

+49:06

17.

Torbjørn Kalsen

Røyken O-lag

2:59:06

+2:20:53

Klasse: 3 km n

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Auset

Røyken O-lag

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 november 2013, 17:48:36

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

65

Antall startet:

64