Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Nattløp Sognsvann 20. november 2013

Klasse: lang 4,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

40:07

+0:00

9:07

2.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

41:12

+1:05

9:21

3.

Olav Eide

OSI Orientering

41:36

+1:29

9:27

4.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

41:43

+1:36

9:28

5.

Terje Mathisen

Evry

46:52

+6:45

10:39

6.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

47:22

+7:15

10:45

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:32

+15:25

12:37

8.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

56:37

+16:30

12:52

9.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

58:25

+18:18

13:16

10.

Dag Haugland

Østmarka OK

58:33

+18:26

13:18

11.

Ivar Seierstad

GEOFORM

59:33

+19:26

13:32

12.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:00:46

+20:39

13:48

13.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:03:24

+23:17

14:24

14.

Tormod Bøe

Veritas

1:09:44

+29:37

15:50

15.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:10:04

+29:57

15:55

16.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:11:08

+31:01

16:09

17.

Audrun Utskarpen

OSI

1:11:25

+31:18

16:13

18.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas

1:11:37

+31:30

16:16

19.

Lars Christensen

Esso

1:12:12

+32:05

16:24

20.

Håkon Bugge

No team

1:20:23

+40:16

18:16

Klasse: Mellom 3,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:01

+0:00

12:07

2.

Per Schanche

Asker SK

47:47

+7:46

14:28

3.

Louise Oram

Vancouver

51:26

+11:25

15:35

4.

Li hansen

PRIVAT

54:58

+14:57

16:39

5.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

55:55

+15:54

16:56

6.

Olav Nipen

Statoil

59:49

+19:48

18:07

7.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:02:12

+22:11

18:50

8.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:02:28

+22:27

18:55

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:03:13

+23:12

19:09

10.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

1:04:15

+24:14

19:28

11.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:04:17

+24:16

19:28

12.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

1:04:25

+24:24

19:31

13.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:07:04

+27:03

20:19

14.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:49:00

+1:08:59

33:01

DSQ

Magnus Barth Gustavsen

OSI

49:21

96

DSQ

John Hansen

AB PIL

53:59

129 130

DSQ

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:11:03

115

DSQ

Tor Drage

Aker Solutions

1:21:15

96 95 70 71 75

Klasse: Kort 2,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

55:35

+0:00

25:15

2.

Sascha Bucko

DNV

57:55

+2:20

26:19

3.

Miriam Hagge

DNV

1:16:05

+20:30

34:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 november 2013, 19:58:10

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41