Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BSK by Night - Nattreven 22. oktober 2013

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

43:47

+0:00

7:21

2.

Yngve Skogstad

Frol IL

43:50

+0:03

7:22

3.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

43:54

+0:07

7:22

4.

Torben Christian Wendler

Raumar Orientering

43:56

+0:09

7:23

4.

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

43:56

+0:09

7:23

6.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

44:03

+0:16

7:24

7.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

44:09

+0:22

7:25

8.

Dag Aalvik

Lillomarka OL

44:18

+0:31

7:26

9.

Lars-Christian Unger

Nydalens SK

44:29

+0:42

7:28

10.

Olav Lundanes

Halden SK

46:50

+3:03

7:52

11.

Olai Lillevold

Fossum IF

52:29

+8:42

8:49

12.

Thor Mella

Østmarka OK

1:00:08

+16:21

10:06

13.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

1:03:14

+19:27

10:37

14.

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

1:03:17

+19:30

10:38

15.

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

1:03:25

+19:38

10:39

16.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

1:10:33

+26:46

11:51

17.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

1:19:08

+35:21

13:17

18.

Arne Martin Torgersen

Bækkelagts SK

1:19:42

+35:55

19:55

19.

Paul Torvund

Østmarka OK

1:25:06

+41:19

14:18

DSQ

Sindre Sandven

Kongsberg OL

43:59

123 124 125 118 119 87 115 117 119 121 63

DSQ

Gløer Winsvold

Sentrum OK

47:06

119 87 115 117 119 121 63 126 127 128 129 70

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ida Marie Næss Bjørgul

Halden SK

34:59

126 127 128 129

DSQ

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

40:04

126 127 128 129

DSQ

Anette Baklid

Konnerud IL

41:42

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Jenny Lönnkvist

Tullinge SK

43:54

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

45:38

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Sofie Aarnes

Nydalens SK

46:56

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:06:19

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

1:08:35

118 119 121 123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Lene Godager Kaas

Bækkelagets SK

1:08:37

126 127 128 129

Klasse: H 17 kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Olav Eide

Oslostudentenes IK

29:12

63 123 124 125 63 126 127 128 129 70 249

DSQ

Lars Harald Aasheim

Bækkelagets SK

40:01

126 127 128 129

DSQ

Martin Jullum

Halden SK

41:43

126 127 128 129

DSQ

Christian F Schive

OK Moss

46:10

63 118 119 63 123 124 125 63 126 127 128 129 7...

DSQ

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

49:52

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Svein Nygård

Lillomarka OL

50:12

126 127 128 129

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

52:54

126 127 128 129

DSQ

Christopher Schive

OK Moss

53:01

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Sven Ohrvik

Konnerud IL

53:06

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

58:14

123 124 125 63 126 127 128 129 70

DSQ

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

59:19

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:02:07

126 127 128 129

DSQ

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:03:58

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:04:03

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:04:50

126 127 128 129

DSQ

Dag Haugland

Østmarka OK

1:06:10

123 124 125 63 126 127 128 129

DSQ

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:11:58

126 127 128 129

DSQ

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:12:03

126 127 128 129


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 november 2013, 21:27:29

Arrangør:

Bækkelagets SK

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48