Klasse: D 17 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Marie Næss Bjørgul | Halden SK | 45:00 | +0:00 | 10:58 | |||
2. | Jenny Lönnkvist | Tullinge SK | 47:02 | +2:02 | 11:28 | |||
3. | Anette Baklid | Konnerud IL | 49:00 | +4:00 | 11:57 | |||
4. | Lone Brochmann | Bækkelagets SK | 54:59 | +9:59 | 13:24 | |||
5. | Line Hagman | Bækkelagets SK | 56:13 | +11:13 | 13:42 | |||
6. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 1:00:37 | +15:37 | 14:47 | |||
7. | Anniken Eriksrud Karlsen | Oppsal Orientering | 1:03:45 | +18:45 | 15:32 | |||
8. | Lene Godager Kaas | Bækkelagets SK | 1:11:01 | +26:01 | 17:19 | |||
Klasse: H 17 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Carl Godager Kaas | Bækkelagets SK | 53:55 | +0:00 | 9:08 | |||
2. | Eirik Rustad | Raumar Orientering | 55:13 | +1:18 | 9:21 | |||
3. | Yngve Skogstad | Frol IL | 57:57 | +4:02 | 9:49 | |||
4. | Øystein Sørensen | Nydalens SK | 59:55 | +6:00 | 10:09 | |||
5. | Jonas Sommerstad Juveli | Lillomarka OL | 1:06:42 | +12:47 | 11:18 | |||
6. | Ola Marius Pedersen | Oppsal Orientering | 1:15:30 | +21:35 | 12:47 | |||
7. | Felix Breitschädel | Bækkelagets SK | 1:21:45 | +27:50 | 13:51 | |||
8. | Knut Aasheim | Oppsal Orientering | 1:22:55 | +29:00 | 14:03 | |||
9. | Gard-Martin Udnesseter Johnson | Oppsal Orientering | 1:25:25 | +31:30 | 14:28 | |||
10. | Dag Aalvik | Lillomarka OL | 1:29:02 | +35:07 | 15:05 | |||
11. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 1:31:21 | +37:26 | 15:28 | |||
Klasse: H 17 kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 48:36 | +0:00 | 11:51 | |||
2. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 51:12 | +2:36 | 12:29 | |||
3. | Arne Martin Torgersen | Bækkelagts SK | 52:40 | +4:04 | 12:50 | |||
4. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 54:13 | +5:37 | 13:13 | |||
5. | Bjørn Bakkevig | Heming Orientering | 56:06 | +7:30 | 13:40 | |||
6. | Robin Bergane Jansson | Siggerud IL | 56:27 | +7:51 | 13:46 | |||
7. | Paul Torvund | Østmarka OK | 57:44 | +9:08 | 14:04 | |||
8. | Runar Bjørhovde | Bækkelagets SK | 1:04:24 | +15:48 | 15:42 | |||
9. | Bjørn Nordvik | Kolbotn og Skimt OL | 1:10:35 | +21:59 | 17:12 | |||
10. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:11:29 | +22:53 | 17:26 | |||
11. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:17:49 | +29:13 | 18:58 | |||
12. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 1:21:54 | +33:18 | 19:58 | |||
13. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 1:29:38 | +41:02 | 21:51 | |||
14. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 1:46:40 | +58:04 | 26:00 | |||
Klasse: Nybegynnerløype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Martin Adelsten Røsholm | Bækkelagets SK | 32:42 | 17:12 | |||||
Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 15:54 | 8:22 | |||||
Juni Espolin Johnson | Bækkelagets SK | 54:15 | 28:33 | |||||
Aksel Arnesen | Bækkelagets SK | 23:06 | 12:09 | |||||
Johanne Øderud Vatne | Bækkelagets SK | 27:13 | 14:19 | |||||
Lars Øderud Vatne | Bækkelagets SK | 20:56 | 11:01 | |||||
DSQ | Mina Espolin Johnson | Bækkelagets SK | 54:59 | 121 123 |
Sist oppdatert: | 20 november 2013, 20:27:51 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 40 |
Antall startet: | 40 |