Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #2 26. november 2013

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

52:04

+0:00

11:19

korriger

2.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:04:42

+12:38

14:03

korriger

3.

Louise Oram

1:08:15

+16:11

14:50

korriger

DSQ

Malin Jakobsson

Nydalens SK

1:04:12

korriger

188 175

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

56:19

+0:00

7:55

korriger

2.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

59:17

+2:58

8:20

korriger

3.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:04:24

+8:05

9:04

korriger

4.

Dag Steinar Ragvin

Skien OK

1:06:59

+10:40

9:26

korriger

5.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

1:11:25

+15:06

10:03

korriger

6.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:17:54

+21:35

10:58

korriger

7.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

1:18:36

+22:17

11:04

korriger

8.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:19:02

+22:43

11:07

korriger

9.

Thomas Nipen

IL Tyrving

1:32:36

+36:17

13:02

korriger

10.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

1:34:24

+38:05

13:17

korriger

DSQ

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

52:12

korriger

167 174 194 169 175 40

DSQ

Paul Torvund

Østmarka OK

1:18:18

korriger

180 181 179 173 172 167 174 194 169 175

DSQ

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:23:03

korriger

172

DNS

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian F Schive

OK Moss

39:28

+0:00

8:34

korriger

2.

Øyvind Løken

OK Moss

47:42

+8:14

10:22

korriger

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

48:46

+9:18

10:36

korriger

4.

Jan Sverre Edstrøm

Oppsal Orientering

50:18

+10:50

10:56

korriger

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

50:48

+11:20

11:02

korriger

6.

Erik Sandbæk

OK Moss

51:06

+11:38

11:06

korriger

7.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

52:08

+12:40

11:20

korriger

8.

Ove Martinsen

Hauketo IF

53:08

+13:40

11:33

korriger

9.

Simen Smestad

Bækkelagets SK

56:10

+16:42

12:12

korriger

10.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

56:16

+16:48

12:13

korriger

11.

Christopher Schive

OK Moss

56:40

+17:12

12:19

korriger

12.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

56:42

+17:14

12:19

korriger

13.

Terje Wiig Mathisen

Evry Oslo BIL

57:02

+17:34

12:23

korriger

14.

Kjetil Karlsen

OK Moss

57:50

+18:22

12:34

korriger

15.

Trond Lund

IL Tyrving

58:14

+18:46

12:39

korriger

16.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:03:32

+24:04

13:48

korriger

17.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:17:22

+37:54

16:49

korriger

18.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:19:09

+39:41

17:12

korriger

19.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:30:03

+50:35

19:34

korriger

20.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

1:30:59

+51:31

19:46

korriger

21.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:35:03

+55:35

20:39

korriger

22.

Einar Bjørkaas Helle

Ås-UMB Orientering

1:59:12

+1:19:44

25:54

korriger

DSQ

Jan Bjerketvedt

OK Moss

42:04

korriger

188 181 182 183 184 169

DNS

Olav Eide

Oslostudentenes IK

korriger

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Andreas Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

44:22

+0:00

17:03

korriger

2.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

46:35

+2:13

17:55

korriger

DNS

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

46:19

+0:00

17:48

korriger

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

53:46

+7:27

20:40

korriger

3.

Marit-Elin Iden

OK Moss

55:40

+9:21

21:24

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 november 2013, 21:54:59

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

48

Antall startet:

45