Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Nattløp Bogstad 27. november 2013

Klasse: Lang 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

38:48

+0:00

8:05

2.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

39:41

+0:53

8:16

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

40:54

+2:06

8:31

4.

Olav Eide

OSI Orientering

42:01

+3:13

8:45

5.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

42:42

+3:54

8:53

6.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

43:50

+5:02

9:07

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:05

+10:17

10:13

8.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

52:19

+13:31

10:53

9.

Are Eriksen

OSI

54:28

+15:40

11:20

10.

Tor Ringstad

Cisco

56:28

+17:40

11:45

11.

Håkon Bugge

No team

59:15

+20:27

12:20

12.

Louise Oram

Vancouver

59:26

+20:38

12:22

13.

Eskild Åsmul

Trolleg

1:00:03

+21:15

12:30

14.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:02:25

+23:37

13:00

15.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:04:41

+25:53

13:28

16.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:05:04

+26:16

13:33

17.

Morten Hjelm

Veritas

1:08:03

+29:15

14:10

18.

Audrun Utskarpen

OSI

1:11:46

+32:58

14:57

19.

Tormod Bøe

Veritas

1:22:56

+44:08

17:16

20.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:25:14

+46:26

17:45

21.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:26:11

+47:23

17:57

Klasse: Mellom 3.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:24

+0:00

13:52

2.

Ida Hope

OSI

46:04

+1:40

14:23

3.

Olav Nipen

Statoil

47:25

+3:01

14:49

4.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

49:52

+5:28

15:35

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:42

+6:18

15:50

6.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

50:46

+6:22

15:51

7.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

50:53

+6:29

15:54

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:56

+6:32

15:55

9.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

51:14

+6:50

16:00

10.

Harald Rikheim

PRIVAT

51:40

+7:16

16:08

11.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

51:51

+7:27

16:12

12.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:51

+9:27

16:49

13.

Magnus Barth Gustavsen

OSI

54:18

+9:54

16:58

14.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

54:49

+10:25

17:07

15.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

55:47

+11:23

17:25

16.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:02:12

+17:48

19:26

17.

Helge Revhaug

EGET

1:02:38

+18:14

19:34

18.

Sturle Hånes

GeoForm

1:04:33

+20:09

20:10

19.

Petter Christensen

Veritas

1:06:49

+22:25

20:52

20.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:13:13

+28:49

22:52

21.

Harald Wibye

Moss

1:33:12

+48:48

29:07

DSQ

Per Schanche

Asker SK

3:36

72 73 124 75 79 70 121 130 100 150

Klasse: Kort 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Ruth

Veritas

34:14

+0:00

13:10

2.

Li hansen

PRIVAT

41:44

+7:30

16:03

3.

Sascha Bucko

DNV

43:18

+9:04

16:39

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

52:36

+18:22

20:13

5.

Lenny Enstrøm

OSI

1:00:03

+25:49

23:05

6.

Miriam Hagge

DNV

1:08:38

+34:24

26:23

7.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:55

+34:41

26:30

Klasse: Nybegynner 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Josefine Rygh

Heming Orientering

47:00

113 114 96


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 november 2013, 19:38:38

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51