Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #3 10. desember 2013

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

Nydalens SK

1:12:33

+0:00

16:29

korriger

2.

Malin Jakobsson

Nydalens SK

1:15:52

+3:19

17:14

korriger

3.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:25:48

+13:15

19:30

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:04:39

+0:00

9:30

korriger

2.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:11:14

+6:35

10:28

korriger

3.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:12:47

+8:08

10:42

korriger

4.

Thomas Nipen

IL Tyrving

1:15:24

+10:45

11:05

korriger

5.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:23:01

+18:22

12:12

korriger

DSQ

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:23:30

korriger

176 182

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Løken

OK Moss

1:02:05

+0:00

14:06

korriger

2.

Terje Wiig Mathisen

Evry Oslo BIL

1:12:44

+10:39

16:31

korriger

3.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:14:38

+12:33

16:57

korriger

4.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:15:00

+12:55

17:02

korriger

5.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:15:10

+13:05

17:05

korriger

6.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:15:22

+13:17

17:07

korriger

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:16:47

+14:42

17:27

korriger

8.

Christopher Schive

OK Moss

1:19:05

+17:00

17:58

korriger

9.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:20:35

+18:30

18:18

korriger

10.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:21:46

+19:41

18:35

korriger

11.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:26:38

+24:33

19:41

korriger

12.

Einar Bjørkaas Helle

Ås-UMB Orientering

1:27:24

+25:19

19:51

korriger

13.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:33:48

+31:43

21:19

korriger

14.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

1:42:27

+40:22

23:17

korriger

DSQ

Christian F Schive

OK Moss

42:17

korriger

188 172 173 174 184 197 176 182

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:13:40

korriger

173 174 184 197 176 182

DNS

Jan Bjerketvedt

OK Moss

korriger

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

43:42

+0:00

19:51

korriger

2.

Marit-Elin Iden

OK Moss

1:01:18

+17:36

27:51

korriger

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:20:24

+36:42

36:32

korriger

DNS

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 desember 2013, 20:10:59

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

31

Antall startet:

28