Klasse: Gutter 7 år (født 2007) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Jacob Schytz | 10:30 | |||||||
Gunnar Bjerva | 6:46 | |||||||
Eivind Eikemo | 8:35 | |||||||
Odin Hymer | 7:15 | |||||||
Klasse: Jenter 7 år (født 2007) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Camilla Lundqvist | 6:29 | |||||||
Klasse: Gutter 8 år (født 2006) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Birk Lilleheier | 9:47 | |||||||
Sondre Lundqvist | 10:32 | |||||||
HÃ¥kon Emil Heir | 9:15 | |||||||
Kristian Badal Holm | 10:03 | |||||||
HÃ¥kon Bergseng | 11:20 | |||||||
Petter Strandrud | 10:26 | |||||||
Andreas Kure | 11:56 | |||||||
Mathias Rånås | 12:25 | |||||||
Klasse: Jenter 8 år (født 2006) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Mari Schytz | 11:12 | |||||||
Astrid Skjevdal | 10:05 | |||||||
Vilde Vaaje-Kolstad | 7:15 | |||||||
Alva Bredal-Andersen | 14:56 | |||||||
Klasse: Gutter 9 år (født 2005) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Frode Hymer | 8:38 | |||||||
Vegard Thorshov | 8:12 | |||||||
Erlend Tveite | 8:15 | |||||||
Emil Huss Brøste | 10:13 | |||||||
Eirik Eikemo | 12:52 | |||||||
Klasse: Jenter 9 år (født 2005) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Hedda Steine Gulholm | 12:02 | |||||||
Klasse: Gutter 10år (født 2004) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Mikkel Vaaje-Kolstad | 8:00 | |||||||
Trym Klev Tveitnes | 11:22 | |||||||
Henrik Stene Skoglund | 9:10 | |||||||
Klasse: Jenter 10 år (født 2004) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Carina Schytz | 8:46 | |||||||
Klasse: Gutter 11 år (født 2003) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Frydenlund | 12:09 | +0:00 | |||||
2. | Jesper Alten | 12:20 | +0:11 | |||||
3. | Øyvind Andreas Holm | 13:31 | +1:22 | |||||
4. | Sander Raanås | 14:13 | +2:04 | |||||
5. | Erik Simonsen | 14:18 | +2:09 | |||||
6. | Magnus Lilleheier | 14:36 | +2:27 | |||||
Klasse: Jenter 11 år (født 2003) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eline Skjevdal | 10:37 | +0:00 | |||||
2. | Regina Holth-Siegel | 10:46 | +0:09 | |||||
3. | Christine Kure | 11:03 | +0:26 | |||||
4. | Tiril Lilleheier | 11:50 | +1:13 | |||||
5. | Maria Simonsen | 14:12 | +3:35 | |||||
6. | Hanna Sofie Holten | 16:57 | +6:20 | |||||
Klasse: Gutter 12 år (født 2002) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Aarstad | 8:43 | +0:00 | |||||
2. | Nils Tveite | 9:40 | +0:57 | |||||
3. | Øystein Thorshov | 10:10 | +1:27 | |||||
4. | Even Wollebek | 10:12 | +1:29 | |||||
5. | Syver Fjærvoll Olsen | 11:26 | +2:43 | |||||
6. | Ole HÃ¥kon Sundet | 11:51 | +3:08 | |||||
Klasse: Jenter 12 år (født 2002) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marthe Lundqvist | 11:24 | +0:00 | |||||
Klasse: Gutter 13 år (født 2001) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Axel Holth-Siegel | 12:12 | +0:00 | |||||
2. | Mathias Alten | 15:20 | +3:08 | |||||
Klasse: Jenter 13 år (født 2001) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hanna Hegstad | 15:40 | +0:00 | |||||
Klasse: Gutter 14 år (født 2000) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathias Skjevdal | 12:36 | +0:00 | |||||
2. | Elias Pettersen Nævdal | 12:38 | +0:02 | |||||
3. | Eirik Andre Dannemark | 14:19 | +1:43 | |||||
Klasse: Jenter 14 år (født 2000) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Kure | 12:14 | +0:00 | |||||
2. | Kjersti Lundqvist | 13:25 | +1:11 | |||||
3. | Mina Lilleheier | 13:31 | +1:17 | |||||
Klasse: Jenter 15 år (født 1999) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Wollebek | 18:23 | +0:00 | |||||
Klasse: M 17-20 år (født 1994-97) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Treekrem | 17:44 | +0:00 | |||||
Klasse: M 21-39 år (født 1975-93) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torbjørn Høytomt | 18:25 | +0:00 | |||||
2. | Halvor Steinsholt | 19:09 | +0:44 | |||||
Klasse: M 40 år- (født 1900-74) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sjur Tveite | 17:14 | +0:00 | |||||
2. | Karl Henrik Lilleheier | 17:48 | +0:34 | |||||
3. | Bjørn Erik Pedersen | 19:41 | +2:27 | |||||
4. | HÃ¥vard Steinsholt | 20:18 | +3:04 | |||||
5. | Harald Schytz | 20:36 | +3:22 |
Sist oppdatert: | 21 januar 2014, 19:50:36 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 64 |
Antall startet: | 64 |