Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap klassisk 21. januar 2014

Klasse: Gutter 7 år (født 2007)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jacob Schytz

10:30

Gunnar Bjerva

6:46

Eivind Eikemo

8:35

Odin Hymer

7:15

Klasse: Jenter 7 år (født 2007)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

6:29

Klasse: Gutter 8 år (født 2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

9:47

Sondre Lundqvist

10:32

Håkon Emil Heir

9:15

Kristian Badal Holm

10:03

Håkon Bergseng

11:20

Petter Strandrud

10:26

Andreas Kure

11:56

Mathias Rånås

12:25

Klasse: Jenter 8 år (født 2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Schytz

11:12

Astrid Skjevdal

10:05

Vilde Vaaje-Kolstad

7:15

Alva Bredal-Andersen

14:56

Klasse: Gutter 9 år (født 2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frode Hymer

8:38

Vegard Thorshov

8:12

Erlend Tveite

8:15

Emil Huss Brøste

10:13

Eirik Eikemo

12:52

Klasse: Jenter 9 år (født 2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Steine Gulholm

12:02

Klasse: Gutter 10år (født 2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Vaaje-Kolstad

8:00

Trym Klev Tveitnes

11:22

Henrik Stene Skoglund

9:10

Klasse: Jenter 10 år (født 2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carina Schytz

8:46

Klasse: Gutter 11 år (født 2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Frydenlund

12:09

+0:00

2.

Jesper Alten

12:20

+0:11

3.

Øyvind Andreas Holm

13:31

+1:22

4.

Sander Raanås

14:13

+2:04

5.

Erik Simonsen

14:18

+2:09

6.

Magnus Lilleheier

14:36

+2:27

Klasse: Jenter 11 år (født 2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

10:37

+0:00

2.

Regina Holth-Siegel

10:46

+0:09

3.

Christine Kure

11:03

+0:26

4.

Tiril Lilleheier

11:50

+1:13

5.

Maria Simonsen

14:12

+3:35

6.

Hanna Sofie Holten

16:57

+6:20

Klasse: Gutter 12 år (født 2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Aarstad

8:43

+0:00

2.

Nils Tveite

9:40

+0:57

3.

Øystein Thorshov

10:10

+1:27

4.

Even Wollebek

10:12

+1:29

5.

Syver Fjærvoll Olsen

11:26

+2:43

6.

Ole Håkon Sundet

11:51

+3:08

Klasse: Jenter 12 år (født 2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

11:24

+0:00

Klasse: Gutter 13 år (født 2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Holth-Siegel

12:12

+0:00

2.

Mathias Alten

15:20

+3:08

Klasse: Jenter 13 år (født 2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Hegstad

15:40

+0:00

Klasse: Gutter 14 år (født 2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Skjevdal

12:36

+0:00

2.

Elias Pettersen Nævdal

12:38

+0:02

3.

Eirik Andre Dannemark

14:19

+1:43

Klasse: Jenter 14 år (født 2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Kure

12:14

+0:00

2.

Kjersti Lundqvist

13:25

+1:11

3.

Mina Lilleheier

13:31

+1:17

Klasse: Jenter 15 år (født 1999)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

18:23

+0:00

Klasse: M 17-20 år (født 1994-97)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Treekrem

17:44

+0:00

Klasse: M 21-39 år (født 1975-93)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Høytomt

18:25

+0:00

2.

Halvor Steinsholt

19:09

+0:44

Klasse: M 40 år- (født 1900-74)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sjur Tveite

17:14

+0:00

2.

Karl Henrik Lilleheier

17:48

+0:34

3.

Bjørn Erik Pedersen

19:41

+2:27

4.

Håvard Steinsholt

20:18

+3:04

5.

Harald Schytz

20:36

+3:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 januar 2014, 20:50:36

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64