Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #5 28. januar 2014

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cristina Luis

Nydalens SK

1:05:43

+0:00

2.

Louise Oram

Nydalens SK

1:11:16

+5:33

DNS

Linda Hanssen

Østmarka OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Vister

Raumar Orientering

1:02:39

+0:00

10:05

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:04:58

+2:19

10:27

3.

Lars-Christian Unger

Nydalens SK

1:07:21

+4:42

10:50

Død brikke

4.

Thomas Nipen

IL Tyrving

1:13:11

+10:32

11:47

5.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:25:13

+22:34

13:43

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:34:35

+31:56

15:13

DSQ

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:05:31

184 188 190 197 198 36

DNS

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

40:47

+0:00

9:35

2.

Simo Martomaa

Kalevan rasti

41:09

+0:22

9:40

3.

Håkon Danevad

Ås-UMB Orientering

50:48

+10:01

11:57

4.

Terje Wiig Mathisen

Evry Oslo BIL

56:36

+15:49

13:19

5.

Øyvind Løken

OK Moss

57:39

+16:52

13:33

6.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:00:02

+19:15

14:07

7.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-UMB Orientering

1:00:22

+19:35

14:12

8.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

1:01:42

+20:55

14:31

9.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

1:03:03

+22:16

14:50

10.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:04:32

+23:45

15:11

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:45

+24:58

15:28

12.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

1:09:39

+28:52

16:23

13.

Eirik Jansson Haverstad

Ås-UMB Orientering

1:12:11

+31:24

16:59

14.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:16:39

+35:52

18:02

15.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:19:55

+39:08

18:48

16.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:22:27

+41:40

19:24

17.

Christopher Schive

OK Moss

1:22:50

+42:03

19:29

18.

Robert Banfi

Ås-UMB Orientering

1:37:52

+57:05

23:01

DSQ

Christian F Schive

Halden SK

41:01

194 183 188 197 36

DSQ

Svein Nygård

Lillomarka OL

51:36

183 188 197 36 175

DSQ

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:04:45

183 188

DNS

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-UMB Orientering

58:08

+0:00

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

1:02:47

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:16:26

+13:39

3.

Marit-Elin Iden

OK Moss

1:24:36

+21:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 januar 2014, 21:45:57

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

37

Antall startet:

34