Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gate o-løp Eiksmarka 30. januar 2014

Klasse: Herrer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

39:14

+0:00

2.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

39:26

+0:12

3.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

40:09

+0:55

4.

Knut Aasheim

OPpsal IF

41:39

+2:25

5.

Leif Størmer

Fossum IF

41:50

+2:36

6.

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

42:35

+3:21

7.

Stian Bergersen

Tyrving, IL

43:40

+4:26

8.

Are Wigaard

OPpsal IF

44:51

+5:37

9.

Einar Melsom

Fossum IF

46:12

+6:58

10.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

47:22

+8:08

11.

Erling Hjermstad

Fossum IF

50:27

+11:13

12.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

51:31

+12:17

13.

Ludvig Rødnes

OPpsal IF

53:24

+14:10

14.

Stefan Kernstock

OSI Orientering

54:58

+15:44

15.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

55:15

+16:01

16.

Olav Hasåås

Fossum IF

56:35

+17:21

17.

Terje Mathisen

Evry Oslo

58:10

+18:56

18.

Ole Martin Edstrøm

OPpsal IF

58:40

+19:26

19.

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:01:14

+22:00

20.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

1:01:23

+22:09

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:02:59

+23:45

22.

Sivert Kverme

Fossum IF

1:05:27

+26:13

23.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

1:05:57

+26:43

24.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:11:20

+32:06

25.

Bent Kverme

Fossum IF

1:13:12

+33:58

DSQ

Geir Hoff

Tyrving, IL

50:54

134

DSQ

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

52:14

148

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

52:35

154 133 147

DSQ

Terje Melsom

Fossum IF

59:05

134

Klasse: Herrer Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Størmer

Fossum IF

28:15

+0:00

2.

Øyvind Gilver

Asker

31:46

+3:31

3.

Espen Wigaard

OPpsal IF

41:30

+13:15

Klasse: Damer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Vassend

Fossum IF

50:14

+0:00

2.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

52:06

+1:52

3.

Siri Grandal

Tyrving, IL

56:11

+5:57

4.

Ida Feiring Haltia

Tyrving, IL

57:40

+7:26

5.

Maria Nygaard

Fossum IF

59:06

+8:52

6.

Ane Ramtvedt

Sarpsborg ol

1:06:07

+15:53

7.

Åsne Holo

Fossum IF

1:06:14

+16:00

8.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

1:06:39

+16:25

9.

Berit Danielsen

Tyrving IL

1:11:12

+20:58

10.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

1:12:19

+22:05

11.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

1:14:48

+24:34

DSQ

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

42:38

133 147 137 153 148 140

DSQ

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

1:01:08

153 148 140

DSQ

Sissel Nørstebø

Tyrving IL

1:04:50

129

Brutt

Line Hodt

Fossum IF

Klasse: Damer Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Feitring Haltia

Tyrving, IL

27:59

+0:00

2.

Svenja Kernstock

OSI Orientering

28:09

+0:10

3.

Silje Berner Myhre

Fossum IF

33:35

+5:36

4.

Margrete Engselius

Asker SKiklubb

35:22

+7:23

DSQ

Hege Feiring

Tyrving, IL

23:52

134 87 154 133 147 137 153 148 140

DSQ

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

25:37

87 154 133 147 137 153 148 140


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 januar 2014, 20:25:55

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53