Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #8 18. mars 2014

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

32:08

+0:00

korriger

2.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

32:39

+0:31

korriger

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

35:54

+3:46

korriger

4.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

37:06

+4:58

korriger

5.

Dag Aalvik

Lillomarka OL

37:21

+5:13

korriger

6.

Magnus Ombustvedt

Ås-NMBU Orientering

38:05

+5:57

korriger

7.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

38:07

+5:59

korriger

8.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

38:23

+6:15

korriger

9.

Matthew Speake

Lillomarka OL

40:11

+8:03

korriger

40

10.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

41:01

+8:53

korriger

11.

Halvor Saunes

Nydalens SK

41:35

+9:27

korriger

40

12.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

41:37

+9:29

korriger

13.

Sindre Sandven

Kongsberg OL

42:19

+10:11

korriger

14.

Lars-Christian Unger

Nydalens SK

43:19

+11:11

korriger

15.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

44:49

+12:41

korriger

16.

Lars Eid Nielsen

Nydalens SK

46:16

+14:08

korriger

17.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

47:03

+14:55

korriger

18.

Haakon Ingvaldsen

Nydalens SK

47:59

+15:51

korriger

19.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

49:00

+16:52

korriger

40

20.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

49:54

+17:46

korriger

21.

Einar Bjørkaas Helle

Ås-NMBU Orientering

1:05:27

+33:19

korriger

DSQ

Jostein Nørbech

Nydalens SK

47:15

korriger

181 182

DSQ

Peder Gjølstad Røhnebæk

Brandval/Kongsvinger OK

49:00

korriger

Fullført, død brikke

DNS

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

32:08

+0:00

korriger

2.

Anette Baklid

Konnerud IL

32:39

+0:31

korriger

173

3.

Sofie Aarnes

Nydalens SK

36:53

+4:45

korriger

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

46:18

+14:10

korriger

DSQ

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

42:00

korriger

Fullført, død brikke

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

28:16

+0:00

korriger

2.

Erik Sandbæk

OK Moss

29:09

+0:53

korriger

3.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

30:27

+2:11

korriger

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

32:02

+3:46

korriger

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

32:15

+3:59

korriger

6.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

32:34

+4:18

korriger

7.

Ove Martinsen

Hauketo IF

33:32

+5:16

korriger

8.

Kjetil Karlsen

OK Moss

33:34

+5:18

korriger

9.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

33:46

+5:30

korriger

40

10.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

36:46

+8:30

korriger

11.

Dag Haugland

Østmarka OK

38:47

+10:31

korriger

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

39:02

+10:46

korriger

13.

Sigurd Hynne

Ås-NMBU Orientering

41:06

+12:50

korriger

14.

Christopher Schive

OK Moss

43:32

+15:16

korriger

15.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

48:03

+19:47

korriger

16.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

48:49

+20:33

korriger

17.

Jon Fredriksen

Hauketo

50:04

+21:48

korriger

DSQ

Christian F Schive

Halden SK

46:48

korriger

173 194 197

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

korriger

DNS

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

16:48

+0:00

korriger

2.

Fredrik Blomberg

Ås-NMBU Orientering

36:39

+19:51

korriger

DSQ

Line Valen

Ås-NMBU Orientering

1:45:15

korriger

36 37

DSQ

Simon Barane

Ås-NMBU Orientering

1:45:26

korriger

36 37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 mars 2014, 07:39:12

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

50