Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skigardsloppet, Team Løver 1 29. mars 2014

Klasse: 5.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

39:27

+0:00

2.

Syver Løken

Kongsberg O-lag

44:18

+4:51

3.

Leif Eriksson

Modum OL

46:01

+6:34

36 82

4.

David Løver

Modum O-lag

48:01

+8:34

5.

Tibor Vari

IF Sturla

49:35

+10:08

6.

Petter Løe

Notodden O-lag

52:04

+12:37

7.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

55:39

+16:12

8.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

59:04

+19:37

36 82

9.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

1:01:16

+21:49

10.

Helle Egeberg Vari

IF Sturla

1:04:18

+24:51

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:05:40

+26:13

12.

Kirsti Kringhaug

Ringerike O-lag

1:10:07

+30:40

13.

Torgrim Engell

Modum O-lag

1:11:09

+31:42

14.

Geir Nilsen

Viul OK

1:11:25

+31:58

15.

Daniel Fløtre

Kongsberg O-lag

1:12:17

+32:50

16.

Richard Zeiner Gundersen

Fossum IF

1:12:20

+32:53

17.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

1:12:29

+33:02

18.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:28:52

+49:25

Klasse: 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Lund

Kongsberg O-lag

36:50

+0:00

2.

Jørn Kløvstad

Kongsberg O-lag

36:52

+0:02

3.

Ole Jonny Petersen

Eiker O-lag

37:02

+0:12

4.

Njål Svingheim

Konnerud IL

40:40

+3:50

5.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

42:10

+5:20

6.

Gunnar Hope

Modum O-lag

42:38

+5:48

7.

Tove Strand

Måren OK

43:38

+6:48

8.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

45:35

+8:45

9.

Roar Bye

Modum OL

45:48

+8:58

10.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

47:42

+10:52

11.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

49:15

+12:25

12.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

51:52

+15:02

13.

Are Njåstein

IL Tyrving

52:30

+15:40

14.

Per Kruke

Eiker OL

52:44

+15:54

15.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

53:33

+16:43

16.

Calle Berlin

Eiker O-lag

54:42

+17:52

17.

Øystein Andersen

Konnerud IL

55:04

+18:14

18.

Sirpa Lilja

Modum OL

55:50

+19:00

19.

Hugo Christensen

Notodden O-lag

57:03

+20:13

20.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

58:01

+21:11

21.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

58:45

+21:55

22.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

59:10

+22:20

23.

Henrik Herø

Eiker O-lag

1:03:57

+27:07

24.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:04:07

+27:17

25.

Rune Hultgreen

Oppsal IF

1:04:30

+27:40

26.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

1:04:45

+27:55

27.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

1:07:27

+30:37

28.

Egil Frydelund

IF Sturla

1:10:14

+33:24

29.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

1:10:17

+33:27

30.

Torgeir Brochmann

Eiker O-lag

1:16:42

+39:52

31.

May Rognlien

Modum OL

1:32:30

+55:40

DSQ

Svein S. Jacobsen

IL Tyrving

38:36

76 80

DSQ

Snorre Frydenlund

IF Sturla

59:51

32 33 39 36

Klasse: 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Dyrkorn

Eiker O-lag

34:48

+0:00

2.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker O-lag

35:15

+0:27

3.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

35:57

+1:09

4.

Tove Sildnes

Konnerud IL

37:25

+2:37

5.

Halvor Løken

Kongsberg O-lag

37:32

+2:44

6.

Olav Lund

Kongsberg O-lag

37:57

+3:09

7.

Thea Molandstø

Eiker O-lag

38:33

+3:45

8.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

38:45

+3:57

9.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

39:08

+4:20

10.

Mia Olsen

Modum O-lag

40:29

+5:41

11.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

42:05

+7:17

12.

Ivar L. Berg

IF Sturla

42:58

+8:10

13.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

43:23

+8:35

14.

Knut Kjemhus

Kongsberg O-lag

43:39

+8:51

15.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

45:00

+10:12

16.

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik O-lag

45:58

+11:10

17.

Frode Peveri

Eiker O-lag

46:55

+12:07

18.

Solveig Letmolie

Eiker O-lag

47:51

+13:03

19.

Marit Tandberg

Modum O-lag

48:35

+13:47

20.

Åshild Egeberg Vari

IF Sturla

49:22

+14:34

21.

Lars Lund

Kongsberg O-lag

50:41

+15:53

21.

Vigdis Andersen

Konnerud IL

50:41

+15:53

23.

Helga Peveri

Eiker O-lag

51:27

+16:39

24.

Jan Lazor

Modum OL

51:31

+16:43

25.

Eli Tufte

Eiker O-lag

52:03

+17:15

26.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

53:08

+18:20

27.

Hilde Berlin

Eiker O-lag

1:07:21

+32:33

DSQ

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

32:56

76

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

41:11

75 82

DSQ

Ole Jørgen Mogen Arenth

IF Sturla

Klasse: 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristian Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

40:53

Marius Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

41:08

Berit Grønhovd Wiersdalen

Modum O-lag

41:11

Julie Bye

Modum OL

30:19

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

42:03

Felix Lunde

Asker Skiklubb

42:05

Eivind Mogen Arenth

IF Sturla

40:48

Kristoffer Aaby

Nedre Sigdal IF

30:15

Sunniva Molandstø

Eiker O-lag

19:09

Andrea Steen Klokkerud

Eiker O-lag

42:07

Frida Hope

Modum OL

29:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mars 2014, 20:55:53

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92