Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup Finale 1. april 2014

Merk at det er jaktstart, så tidene er bruttotider, dvs tid fra første start for klassen. Nettotidene kan leses i siste kolonne i strekktidslista her på Brikkesys.

Klasse: H 17K Tidligstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:10:52

+0:00

16:06

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:07:22

+0:00

15:18

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

58:59

+0:00

8:56

2.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:10:08

+11:09

10:37

3.

Lars-Christian Unger

Nydalens SK

1:17:27

+18:28

11:44

4.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:22:23

+23:24

12:28

5.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:25:17

+26:18

12:55

6.

Magnus Ombustvedt

Ås-NMBU Orientering

1:25:19

+26:20

12:55

7.

Jostein Nørbech

Nydalens SK

1:25:59

+27:00

13:01

8.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:29:02

+30:03

13:29

9.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

1:29:36

+30:37

13:34

10.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:30:07

+31:08

13:39

11.

Eirik Jansson Haverstad

Ås-NMBU Orientering

1:31:46

+32:47

13:54

12.

Christian Holmboe

IL Tyrving

1:34:31

+35:32

14:19

13.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:35:22

+36:23

14:26

14.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:37:14

+38:15

14:43

15.

Stefan Ring

OK Löftan

1:57:20

+58:21

17:46

DSQ

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:32:10

182 183 179 180 181 182 194 175

DNS

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

Klasse: H 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka OL

53:19

+0:00

12:07

2.

Kjetil Karlsen

OK Moss

55:43

+2:24

12:39

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

57:48

+4:29

13:08

4.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:12:53

+19:34

16:33

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:14:14

+20:55

16:52

6.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:16:26

+23:07

17:22

7.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:20:44

+27:25

18:20

8.

Robin Bergane Jansson

Lillomarka OL

1:35:35

+42:16

21:43

9.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:44:47

+51:28

23:48

10.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:47:07

+53:48

24:20

11.

Jon Fredriksen

Hauketo

1:54:18

+1:00:59

25:58

DSQ

Øyvind Løken

OK Moss

58:22

183

DNS

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

41:07

+0:00

17:52

2.

Marit-Elin Iden

OK Moss

51:14

+10:07

22:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 april 2014, 22:24:31

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

35

Antall startet:

32