Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open Jaktstart 10. mai 2009

Klasse: D -6N/Småtroll

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

10:54

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

8:51

DSQ

Ella Sandstad

Freidig, SPK

16:40

81 88 93 103 104 102 103 148 147 103 92 149 15...

Klasse: D 7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Charlotte Sætherhaug

Trollelg, OL

8:13

Martine Nilsen

Wing OK Trondheim

12:15

Vilde Avlesbug

Wing OK Trondheim

12:05

Klasse: D 9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristin Rolseth Øygarden

Forra IL

17:32

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

15:55

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

15:45

Sofie Lynum

STeinkjer OK

21:22

Vibekke Drengerud

Steinkjer OK

21:46

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

18:03

Jorunn Leithe

Selbu OK

17:49

Ragnhild Eide

Byåsen IL

15:28

Hege Lien

Selbu OK

19:34

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK Trondheim

21:24

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Line Sølberg

Leik, IL

18:18

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

11:39

Ronja Kjelaas

Malvik IL

14:29

Helga Stenvik

Byåsen IL

19:29

Linn Lodgaard

Byåsen IL

16:04

Trine Stokke

Selbu OK

19:23

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Eide

Byåsen IL

21:12

Malin Sandstad

Freidig, SPK

25:58

Emma Arnesen

Byåsen IL

22:50

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

30:51

Kjersti Dengerud

Steinkjer OK

24:00

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

38:40

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

23:52

Brutt

Tina Løvås

Freidig, SPK

1:26

153 154 155 156 151 150 145

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

23:45

+0:00

2.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

23:50

+0:05

3.

Magni Smedås

Nord-Østerdal OK

32:15

+8:30

DNS

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

32:44

+0:00

2.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

37:42

+4:58

3.

Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

37:43

+4:59

4.

Anna Solberg

Trollelg, OL

37:52

+5:08

5.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

37:57

+5:13

6.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

39:09

+6:25

7.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

44:11

+11:27

8.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

48:01

+15:17

9.

Rebecca Sætherhaug

Trollelg, OL

50:23

+17:39

10.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

50:39

+17:55

11.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

52:34

+19:50

12.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

52:51

+20:07

13.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

53:48

+21:04

14.

Pauline Bellingmo Røstum

Gaula, OL

1:01:25

+28:41

15.

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

1:12:32

+39:48

16.

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

1:14:00

+41:16

DNS

Ida Øien

Trollelg, OL

DNS

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

DNS

Frida Sæther

Freidig, SPK

DNS

Tora Matberg

Frol IL

DNS

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

49:27

+0:00

2.

Åsta Wibe

Frol IL

1:06:27

+17:00

3.

Ida Rønning

Freidig, SPK

1:16:45

+27:18

4.

Camilla Lyngen

Skøynar, OK

1:18:10

+28:43

5.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

1:45:25

+55:58

DSQ

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

1:06:46

84

DSQ

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

1:09:38

102

DNS

Ingrid Morset

Wing OK Trondheim

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Arnesen

Byåsen IL

50:56

+0:00

2.

Helena Olsson

Brunflo IF

51:27

+0:31

3.

Marit Skoglund

Byåsen IL

53:38

+2:42

4.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

56:06

+5:10

5.

Inga Sirum

Frol IL

1:01:37

+10:41

6.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

1:03:51

+12:55

7.

Evelina Wallentin

Östersunds OK

1:08:11

+17:15

8.

Hege Døllner

Wing OK Trondheim

1:12:01

+21:05

DNS

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

Klasse: D 17-K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

52:16

+0:00

2.

Kirsten Marie Lynum

Skøynar, OK

1:09:51

+17:35

3.

Anne-Grete Olsen

Eget

1:13:31

+21:15

4.

Ingrid Berg Jørgensen

Trollelg, OL

1:20:52

+28:36

DSQ

Chloé Blanc

NTNUI

36:26

93 103 104 102 103 148 147 103 92 149 151 84 8...

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

50:54

+0:00

2.

Guro Torpe

NTNUI

1:03:07

+12:13

3.

Synnøve Lofthus

NTNUI

1:20:22

+29:28

DSQ

Sara Profors

NTNUI

29:43

93 97 100 103 104 102 103 148 147 103 92 149 15...

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Konnerud IL NORGE

40:46

+0:00

2.

Mari Fasting

NTNUI NORGE

46:38

+5:52

3.

Anne Margrethe Hausken

Halden SK NORGE

46:48

+6:02

4.

Elise Egseth

Wing OK Trondheim NORGE

47:33

+6:47

5.

Line Hagman

NTNUI NORGE

50:08

+9:22

6.

Signe Søes

IFK Lidingø DANMARK

50:44

+9:58

7.

Silje Ekroll Jahren

Sävedalens AIK NORGE

51:13

+10:27

8.

Siri Ulvestad

Heming/Njård OL NORGE

52:24

+11:38

9.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL NORGE

52:33

+11:47

10.

Ida Marie Bjørgul

Halden SK NORGE

52:49

+12:03

11.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

54:49

+14:03

12.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

55:42

+14:56

13.

Guro Flatekval

NTNUI

55:54

+15:08

14.

Marte Reenaas

Wing OK Trondheim

56:07

+15:21

15.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL NORGE

1:01:20

+20:34

16.

Emma Lähdekorpi

Kalevan Rasti

1:05:23

+24:37

17.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:05:25

+24:39

18.

Inger Liv Bjekreim Nilsen

Lillehammer OK

1:05:49

+25:03

19.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

1:06:14

+25:28

20.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Løten O-Lag

1:06:15

+25:29

21.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:06:23

+25:37

22.

Nina Smestad

Løten O-Lag

1:06:26

+25:40

23.

Sandy Hott

Kristiansand OK

1:08:02

+27:16

24.

Marit Isachsen

Asker SK

1:09:41

+28:55

25.

Marianne Mellbye Larsen

Asker SK

1:10:24

+29:38

26.

Natalie Egli

NTNUI

1:12:16

+31:30

27.

Solveig Angell-Petersen

Freidig, SPK

1:13:41

+32:55

28.

Vibeke Falck

NTNUI

1:21:25

+40:39

29.

Kirsten Vike

Wing OK Trondheim

1:22:39

+41:53

30.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

1:36:21

+55:35

31.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

1:36:24

+55:38

32.

Anna Skarbek

SLOW

2:49:20

+2:08:34

DNS

Gitte Bromander

NTNUI

DNS

Emma Johansson

NTNUI

DNS

Karianne Ruud

NTNUI

DNS

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

DNS

Margot Lynum

Freidig, SPK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Eidsmo

Freidig, SPK

43:42

+0:00

2.

Kjersti Rønning

Tynset IF

43:54

+0:12

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

44:12

+0:30

4.

Tone Almås

Leik, IL

1:01:23

+17:41

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:03:49

+20:07

Brutt

Mona Mølnvik

Freidig, SPK

30:05

93 103 104 102 103 148 147 103 92 149 151 84 15...

DNS

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

DNS

Turid Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

48:30

+0:00

2.

Kari Osmoen

Os IL

59:50

+11:20

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:00:00

+11:30

4.

Ingrid Kvakland

Freidig, SPK

1:05:04

+16:34

5.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

1:29:45

+41:15

6.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

1:30:28

+41:58

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

45:56

+0:00

Klasse: H -6N/Småtroll

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

11:40

Emil Grønli

Freidig, SPK

8:11

Klasse: H 7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lars Sandstad

Freidig, SPK

8:23

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

6:43

Petter Eriksen

Byåsen IL

6:15

Einar Eide

Byåsen IL

9:12

Jonas Vindal

Wing OK Trondheim

6:27

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

6:46

Jonas Grønli

Freidig, SPK

8:21

Vegard Kittilsen

Freidig, SPK

9:28

Even Lien

Selbu OK

8:41

Marius Ressem

Frol IL

7:39

Klasse: H 9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

31:00

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

12:09

Are Lodgaard

Byåsen IL

23:54

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig, SPK

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

16:33

Even Svegård Bye

Byåsen IL

15:26

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

12:51

Martin Selmer

Freidig, SPK

25:08

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

12:18

DSQ

Håvar Svorken

Wing OK Trondheim

16:24

160 165

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

17:16

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Stokke

Selbu OK

12:08

+0:00

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Korstad

Forra IL

36:08

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

26:04

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

33:50

Martin Løvås

Nidarøst, OK

51:54

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

28:56

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

30:46

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

20:51

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

20:10

Oscar Lyngen

Skøynar, OK

24:18

Eskild Avlesbug

Wing OK Trondheim

32:55

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

34:57

Einar Keiserås

Leik, IL

33:19

Brutt

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

23:54

155 156 151 150 145

DNS

Sivert Bellingmo Røstum

Gaula, OL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robin Kjelaas

Malvik IL

32:03

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik, IL

26:26

+0:00

2.

Ivar Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

30:05

+3:39

3.

Vegard Rønning Huber

Tynset IF

37:16

+10:50

4.

Jonas Ressem

Frol IL

37:21

+10:55

5.

Ola Keiserås

Leik, IL

37:24

+10:58

6.

Vegard Ressem

Frol IL

37:26

+11:00

7.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

39:32

+13:06

8.

Vegard Hassel

Malvik IL

46:07

+19:41

9.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

50:47

+24:21

10.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:10:44

+44:18

DNS

John Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

DNS

Torbjørn Lunde

Malvik IL

DNS

Øyvind Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

DNS

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

36:32

+0:00

2.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

45:54

+9:22

3.

Martin Rønning

Freidig, SPK

46:22

+9:50

4.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

46:47

+10:15

5.

Paul Sirum

Frol IL

48:13

+11:41

6.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

1:01:55

+25:23

7.

Fredrik Skjerve

Frol IL

1:04:50

+28:18

8.

Ola Bellingmo Røstum

Gaula, OL

1:04:51

+28:19

9.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:18:31

+41:59

DNS

Tore Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

DNS

Kristian Øien

Trollelg, OL

DNS

Håkon Selmer

Freidig, SPK

DNS

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

DNS

Brage Sæther

Freidig, SPK

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

44:14

+0:00

2.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

55:27

+11:13

3.

Simen Olafsen

Freidig, SPK

55:34

+11:20

4.

Tor Håkon Skogstad

Gaula, OL

55:40

+11:26

5.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

1:01:43

+17:29

6.

Sindre Sæther

Freidig, SPK

1:03:40

+19:26

7.

Øyvind Witsø Jacobsen

Freidig, SPK

1:03:48

+19:34

8.

Per Harald Skogstad

Gaula, OL

1:11:02

+26:48

9.

Mattias Hallmans

Frösö IF

1:20:18

+36:04

10.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

1:20:20

+36:06

11.

Martin Husbyn

Wing OK Trondheim

1:31:56

+47:42

DNS

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

DNS

Magnus Overvik Gilde

Freidig, SPK

Klasse: H 17-K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Wing OK Trondheim

49:09

+0:00

2.

Bård Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

49:18

+0:09

3.

Erling Bye

Byåsen IL

58:51

+9:42

4.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:56

+14:47

5.

Jo Eirik Gjul

NTNUI

1:27:21

+38:12

DSQ

Snorre Hansen

Byåsen IL

33:58

103 104 102 103 148 147 103 92 149 84 85 82

DNS

Arild Heggeset

Freidig, SPK

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Rune Holberg

Skøynar, OK

1:12:48

+0:00

2.

Paul Jensen

Frol IL

1:45:03

+32:15

3.

Marius Døllner

Wing OK Trondheim

1:51:56

+39:08

DNS

Jon Sivertsen

Verdal OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Francois Gonon

Paimion Rasti FRANKRIKE

54:20

+0:00

2.

Anders Nordberg

Halden SK NORGE

55:31

+1:11

3.

Lars Skjeset

NTNUI NORGE

55:40

+1:20

4.

Carl Waaler Kaas

NTNUI NORGE

55:46

+1:26

5.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK Trondheim NORGE

56:28

+2:08

6.

Anders Tiltnes

Tyrving, IL NORGE

56:32

+2:12

7.

Ola Berger

Wing OK Trondheim

56:33

+2:13

8.

Holger Hott

Kristiansand OK NORGE

56:54

+2:34

9.

Mikkel Lund

Bækkelagets SK DANMARK

57:15

+2:55

10.

Audun Weltzien

Tyrving, IL NORGE

57:27

+3:07

11.

Mathias Bjugan

Wing OK Trondheim

57:28

+3:08

12.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering NORGE

59:12

+4:52

13.

Anders Skarholt

Södertälje Nykvarn NORGE

1:01:08

+6:48

14.

Jonn Are Myhren

Lidingö SOK NORGE

1:01:10

+6:50

15.

Anders Einum

NTNUI

1:01:49

+7:29

16.

Johan Ivarsson

Freidig, SPK

1:02:00

+7:40

17.

Espen Fiskum

NTNUI

1:02:17

+7:57

18.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

1:03:52

+9:32

19.

Jon Pedersen

Halden SK NORGE

1:04:08

+9:48

20.

Christopher Forne

Wing OK Trondheim NEW ZEALAND

1:04:14

+9:54

21.

Christian Christensen

IFK Göteborg DANMARK

1:04:31

+10:11

22.

Rasmus Djurhuus

Kristiansand OK DANMARK

1:06:18

+11:58

23.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

1:06:33

+12:13

24.

Andraz Hribar

Slovenia

1:07:02

+12:42

25.

Vegard Brun Saga

NTNUI

1:07:21

+13:01

26.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

1:08:11

+13:51

27.

Vegard Ruttenborg

Løten O-Lag

1:08:29

+14:09

28.

Pål Kittilsen

Freidig, SPK

1:08:57

+14:37

29.

Rasmus Søes

Pan-Kristianstad DANMARK

1:09:17

+14:57

30.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

1:11:43

+17:23

31.

Jan Schmid

Trollelg, OL

1:13:18

+18:58

32.

Christian Nielsen

IFK Göteborg DANMARK

1:13:58

+19:38

33.

Olav Lundanes

Halden SK NORGE

1:14:09

+19:49

34.

Jaka Piltaver

Slovenia

1:14:42

+20:22

35.

Espen Jakobsen

IFK Göteborg

1:15:04

+20:44

36.

Vegard Grønli

Freidig, SPK

1:15:06

+20:46

37.

Wolfgang Kampel

NTNUI

1:17:03

+22:43

38.

Trond Strandberg

NTNUI

1:17:34

+23:14

39.

Tore Dyrhaug Mo

NTNUI

1:20:09

+25:49

40.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

1:21:42

+27:22

41.

Bjørn Owren

NTNUI

1:24:16

+29:56

42.

Sigbjørn Ytrehus

NTNUI

1:26:07

+31:47

43.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:26:12

+31:52

44.

Ove Antvord Haugereid

NTNUI

1:26:51

+32:31

45.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

1:27:41

+33:21

46.

Robert Nyhus

OK Fjell

1:28:01

+33:41

47.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

1:28:39

+34:19

48.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

1:29:29

+35:09

49.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:29:54

+35:34

50.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

1:29:57

+35:37

51.

Frank Aasgård

NTNUI

1:31:25

+37:05

52.

Martin Stehlik

NTNUI

1:34:33

+40:13

53.

Klemen Kenda

Slovenia

1:38:48

+44:28

54.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

1:41:27

+47:07

55.

Olle Malmring

Freidig, SPK

1:41:47

+47:27

56.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

1:42:45

+48:25

57.

Håvard Korsvoll

Freidig, SPK

1:51:20

+57:00

Brutt

Rune Strandberg

NTNUI

6:20

82 88 93 97 100 103 146 151 83 150 81 91 9...

Brutt

Christian Bobach

Kristiansand OK DANMARK

21:59

97 100 103 146 151 83 150 81 91 93 149 151 8...

Brutt

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

25:06

103 146 151 83 150 81 91 93 96 101 92 149 15...

Brutt

Rune Olsen

Pan-Kristianstad DANMARK

42:23

82 88 93 97 100 103 146 151 83 150 81 91 9...

Brutt

Håvard Vassenden

Frol IL

50:05

82 88 81 91 93 96 101 92 149 151 84 85 8...

Brutt

Einar Hjortås

NTNUI

1:01:43

81 91 93 96 101 92 149 151 84 85 87 150

DSQ

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:01:11

81 91 93 96 101 92 149 151 84 85 87 150

DSQ

Jostein Nørbech

NTNUI

1:09:25

103 146 151 84 85 87

DSQ

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

1:14:14

81 91 93 96 101 92 149 151 84 85 87 150

DSQ

Marius Dietrichson

Kongsberg OL

1:16:09

81 91 93 96 101 92 149 151 84 85 87 150

DSQ

Tue Lassen

Bækkelagets SK DANMARK

1:17:55

93

DSQ

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

1:38:44

92

DSQ

Christian K Sandvik

NTNUI

1:38:45

84

DNS

Lars Andreas Solås

Alta OL

DNS

Christian Hohl

Wing OK Trondheim

DNS

Marius Bjugan

Halden SK

DNS

Trygve Olsen

Løten O-Lag

DNS

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

DNS

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

DNS

Jakub Silhavy

NTNUI

DNS

Hans Trøan

Bækkelagets SK

DNS

Ragnar Tonjer

NTNUI

DNS

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

DNS

Johan Halvarsson

Trollelg, OL

DNS

Magnus Nicolaisen

Malvik IL

DNS

Martin Hoset

NTNUI

DNS

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig, SPK

DNS

Jon Anders Røe

Verdal OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

44:39

+0:00

2.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

52:59

+8:20

3.

Jon Røstum

Gaula, OL

53:46

+9:07

4.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

53:57

+9:18

5.

Arne Helland

Wing OK Trondheim

54:13

+9:34

6.

Arvid Mølnvik

Freidig, SPK

54:32

+9:53

7.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

56:46

+12:07

8.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

58:45

+14:06

9.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

59:02

+14:23

10.

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

59:06

+14:27

11.

Hakon Arnesen

Byåsen IL

59:40

+15:01

12.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

1:01:33

+16:54

13.

Arild Clausen

Freidig, SPK

1:01:52

+17:13

14.

Øystein Grøvlen

Nidarøst, OK

1:03:46

+19:07

15.

Trond Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

1:04:30

+19:51

16.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

1:04:51

+20:12

17.

Sturla Sæther

Freidig, SPK

1:05:00

+20:21

18.

Robert Ressem

Frol IL

1:06:56

+22:17

19.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:57

+23:18

20.

Trond Sletner

Byåsen IL

1:10:45

+26:06

21.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:15:14

+30:35

22.

Øystein Rønning

Freidig, SPK

1:15:20

+30:41

23.

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

1:16:02

+31:23

24.

Robert Lewis

SLOW

1:19:30

+34:51

25.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

1:26:34

+41:55

26.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:26:54

+42:15

DSQ

Torben Utzon

OK Pan Århus

1:13:15

81

DNS

Atle Dengerud

Steinkjer OK

DNS

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

54:10

+0:00

2.

Bernt Rognes

Freidig, SPK

57:29

+3:19

3.

Geir Owren

Freidig, SPK

59:15

+5:05

4.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

1:01:51

+7:41

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

1:05:06

+10:56

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:06:24

+12:14

7.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

1:06:41

+12:31

8.

Ingar Solberg

Olderskog IL

1:16:29

+22:19

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:16:51

+22:41

10.

Olav Kvittem

Freidig, SPK

1:17:11

+23:01

11.

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:19:13

+25:03

12.

Tor Lunde

Malvik IL

1:28:25

+34:15

DSQ

Hans Boye Skogstad

Gaula, OL

59:41

81

DSQ

Gunnar Snorroeggen

Trollelg, OL

1:06:23

92

DNS

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

DNS

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

50:27

+0:00

2.

Svein Hove

Byåsen IL

59:36

+9:09

3.

Frode Stensrud

Trollelg, OL

1:02:45

+12:18

4.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

1:02:55

+12:28

5.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

1:03:25

+12:58

6.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

1:03:30

+13:03

DSQ

Tom Bugge

Byåsen IL

1:03:05

150

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

1:06:57

92

DNS

Johan Arnt Johansen

Nord-Østerdal OK

DNS

Tore Angell-Petersen

Freidig, SPK

DNS

Egil Repvik

Byåsen IL

DNS

Helge Revhaug

Ringerike OL

DNS

Stig Berge

Freidig, SPK

DNS

Knut Lillealtern

Freidig, SPK

DNS

Jon Arne Klemetsaune

Trollelg, OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:00:17

+0:00

2.

Paul Forseth

Trollelg, OL

1:01:48

+1:31

3.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

1:02:39

+2:22

4.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst, OK

1:04:45

+4:28

DNS

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK


Sist oppdatert:

18 mai 2009, 22:53:41

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

376

Antall startet:

317