Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gate-O #8 Finale 10. april 2014

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Gravir

Asker SK

25:08

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

37:13

+12:05

DSQ

Helle Hundseid

Tyrving, IL

30:05

144 168

DSQ

Aud Spjelkavik

Tyrving, IL

36:44

165

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker

27:14

+0:00

2.

Synne Strand

Asker

29:19

+2:05

3.

Ingrid Gulbrandsen

Asker

29:38

+2:24

4.

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

30:52

+3:38

5.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

31:50

+4:36

6.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

32:04

+4:50

7.

Nanna Norderud

Tyrving, IL

33:05

+5:51

8.

Fanni Markussen

Asker

33:52

+6:38

9.

Lotte J. Markussen

Asker SK

33:58

+6:44

10.

Margrethe Wisløff

Asker SK

35:35

+8:21

11.

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

36:02

+8:48

12.

Åsne Holo

Fossum IF

37:43

+10:29

13.

Svenja Kernstock

OSI Orientering

38:08

+10:54

14.

Pernille Katla

Fossum IF

39:04

+11:50

15.

Maren Norderud

Tyrving, IL

40:28

+13:14

16.

Gunhild Hennum

Lierbygda

40:51

+13:37

17.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

42:31

+15:17

18.

Maria Nygaard-Østby

Fossum IF

42:38

+15:24

19.

Berit Berge

Tyrving IL

43:44

+16:30

20.

Solveig Eline Berg

Tyrving, IL

46:11

+18:57

DSQ

Ane Ramtvedt

Sarpsborg ol

29:27

138 145 148 144 157 163 162

DSQ

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

34:34

143 145 148 157 163 162 166 169

DSQ

Silje Arntzen

Asker SK

37:18

143 145 148 163 162 168 166 169

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Aas

Asker

29:24

+0:00

2.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

31:26

+2:02

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Øystein Nybråten

Tyrving, IL

23:15

+0:00

2.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

23:43

+0:28

3.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

23:46

+0:31

4.

Stian Bergersen

Tyrving, IL

23:51

+0:36

5.

Vegard Brun Saga

Tyrving, IL

25:08

+1:53

6.

Johan Westly

Asker

25:14

+1:59

7.

Eivind Gravir

Asker SK

27:05

+3:50

8.

Geir Hoff

Tyrving, IL

27:46

+4:31

9.

Morten Nilstad Pettersen

Tyrving, IL

29:06

+5:51

10.

Arild Andresen

Fossum IF

30:26

+7:11

11.

Einar Gisholt

Fossum IF

30:36

+7:21

12.

Trond Myhre

Fossum IF

30:49

+7:34

13.

Trond Lund

Tyrving, IL

30:55

+7:40

14.

Sander Arntzen

Asker

31:05

+7:50

15.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

32:23

+9:08

16.

Bjørn Willy Arntzen

Lierbygda

32:47

+9:32

17.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

32:50

+9:35

18.

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

33:22

+10:07

19.

Olav Hasaas

Fossum IF

33:55

+10:40

20.

Stefan Kernstock

OSI Orientering

34:09

+10:54

21.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

34:13

+10:58

22.

Erling Hjermstad

Fossum IF

34:33

+11:18

23.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

35:54

+12:39

24.

Vidar Strand

Lierbygda

36:41

+13:26

25.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

36:51

+13:36

26.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

36:54

+13:39

27.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

36:55

+13:40

28.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

38:58

+15:43

29.

Peter Gisholt

Fossum IF

39:00

+15:45

30.

Are Njåstein

Tyrving, IL

40:33

+17:18

31.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

47:57

+24:42

DSQ

Einar Melsom

Fossum IF

5:46

149 153 154 155 157 161 162 157 163 162 164 165 16...

DSQ

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

12:15

138 145 148 144 157 161 162 157 163 162 164 165 16...

DSQ

Are Kristiansen

Tyrving, IL

18:03

138 145 148 144 155 157 161 162 157 163 162 164 16...

DSQ

Vegard Løvli

Asker SK

24:07

157 161 162 157 163 162 164 168 166 169

DSQ

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

25:26

138 145 148 144 157 163 162

DSQ

Henrik Fredriksen Aas

Asker SK

27:25

143

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

28:04

157

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

28:07

157

DSQ

Bent Kverme

Fossum IF

31:30

161 157 163 162

DSQ

Vegard Kvisle

Asker

32:21

138

DSQ

Tarjei Holo

Fossum IF

33:19

143 144 138 145 148 144 149 153 154 155

DSQ

Lars Hjermstad

Fossum IF

34:17

148 153 157

Klasse: Nybegynner/C-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Sørensen

Tyrving, IL

15:50

+0:00

2.

Mina Jørgensen

Tyrving, IL

19:05

+3:15

3.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

24:15

+8:25

3.

Silje Lund Hovden

Tyrving, IL

24:15

+8:25

5.

Caroline Bjørgum

Fossum

31:42

+15:52

6.

Mari Gåsbakk

Fossum IF

33:42

+17:52

7.

Hege Pettersen

Fossum IF

33:43

+17:53

7.

Sofia Øhlckers

Tyrving, IL

33:43

+17:53

9.

Mille Therese Jacobsen

Fossum IF

34:59

+19:09

10.

Max Nybråten

Tyrving, IL

53:14

+37:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2014, 22:17:59

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82