Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet - Jaktstart 26. april 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Tangvold

Freidig

33:48

+0:00

2.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

37:42

+3:54

3.

Fredrik Stensrud

OL Trollelg

37:47

+3:59

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

41:06

+7:18

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

31:55

+0:00

2.

Trude Markhus

Verdal OK

32:19

+0:24

3.

Mari Eidsmo

Freidig

34:10

+2:15

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

25:49

+0:00

2.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

38:18

+12:29

3.

Sofie Hallem

Verdal OK

42:08

+16:19

4.

Dina Reitan

Freidig

42:14

+16:25

5.

Anna Renolen

Wing OK

49:32

+23:43

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Stensrud

OL Trollelg

54:19

+0:00

2.

Andrine Næss Kvam

OL Trollelg

54:26

+0:07

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

33:43

+0:00

2.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

34:38

+0:55

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

44:05

+10:22

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

44:19

+10:36

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

44:21

+10:38

6.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

44:41

+10:58

7.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

45:42

+11:59

8.

Vera Melkild

Freidig

45:56

+12:13

9.

Pernille Opheim

Freidig

49:22

+15:39

10.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

51:11

+17:28

11.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:01:40

+27:57

12.

Oda Q Fossum

Freidig

1:22:34

+48:51

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

36:51

+0:00

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Profors

Frol IL

46:21

+0:00

2.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

53:59

+7:38

3.

Jenny Persson

Byåsen IL

57:54

+11:33

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

31:57

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

38:21

+6:24

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

39:48

+7:51

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

42:36

+10:39

5.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

44:23

+12:26

6.

Tone Almås

IL Leik

45:31

+13:34

7.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

51:02

+19:05

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

31:35

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

43:58

+0:00

2.

Oskar Tangvold

Freidig

45:21

+1:23

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

23:01

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

25:03

+2:02

3.

Lars Sandstad

Freidig

25:08

+2:07

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

28:08

+5:07

5.

Simen Spets Storhov

Freidig

30:25

+7:24

6.

Jonas Grønli

Freidig

32:54

+9:53

7.

Morten Svendgård

OK Skøynar

32:59

+9:58

8.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

33:15

+10:14

9.

Kristian Veie

OK Skøynar

33:21

+10:20

10.

Matias Nissen

Freidig

38:30

+15:29

11.

Are Lodgaard

Byåsen IL

39:41

+16:40

12.

Mats Eidsmo

Freidig

42:03

+19:02

13.

Håkon Holstad

Freidig

42:29

+19:28

14.

Martin Selmer

Freidig

44:16

+21:15

15.

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

1:29:43

+1:06:42

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:11

100 101 102 95 103 104 105 106 101 88

DSQ

Tore Markhus

Verdal OK

47:57

97

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

46:12

112 106 113 114 93 101 88

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

28:29

+0:00

2.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

29:15

+0:46

3.

Oscar Lyngen

Frol IL

30:39

+2:10

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

31:15

+2:46

5.

Adrian Opheim

Freidig

33:37

+5:08

6.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

34:59

+6:30

7.

Mathias Hermstad

Freidig

40:53

+12:24

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

41:41

+13:12

9.

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

45:49

+17:20

10.

Petter Markhus

Verdal OK

47:58

+19:29

11.

Håkon Grande

Verdal OK

1:15:47

+47:18

12.

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

1:20:31

+52:02

13.

Jostein Aanes

Freidig

1:37:00

+1:08:31

DSQ

Kjetil Mølnvik

Freidig

28:38

95

DSQ

Mathias Vindal

Freidig

34:33

76

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

31:08

+0:00

2.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

35:16

+4:08

3.

Magnus Beyer Brattli

Frol IL

37:27

+6:19

4.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

40:41

+9:33

5.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

44:52

+13:44

6.

Tommy Schmid

OL Trollelg

54:29

+23:21

7.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

54:30

+23:22

8.

Ola Keiserås

IL Leik

57:17

+26:09

DSQ

Jan Schmid

OL Trollelg

39:50

77

DNS

Alex Pedersen

OL Trollelg

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

34:44

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

40:06

+5:22

3.

Jon Røstum

OL Gaula

41:38

+6:54

4.

Bjørnar Lynum

Freidig

41:54

+7:10

5.

Andreas Sylte

Freidig

42:32

+7:48

6.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

42:47

+8:03

7.

Per Grande

Verdal OK

45:01

+10:17

8.

Brage Keiserås

IL Leik

45:50

+11:06

9.

Frode Haugskott

OL Trollelg

46:29

+11:45

10.

Øyvind Schjelderup

Freidig

47:30

+12:46

11.

Olle Malmring

Freidig

53:32

+18:48

12.

Reidar Selmer

Freidig

53:47

+19:03

13.

Harald Storrønning

Byåsen IL

53:55

+19:11

14.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

54:05

+19:21

15.

Jon Holstad

Freidig

58:49

+24:05

16.

Jan Hage

IL Leik

59:30

+24:46

DSQ

Stein-Erik Fleten

Wing OK

53:58

71 73 87 83 82 78 79 80 81 78

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:07:31

80

DNS

Tor Ove Hallem

Verdal OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

34:05

+0:00

2.

Stein Markhus

Verdal OK

36:53

+2:48

3.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

44:44

+10:39

4.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

1:05:00

+30:55

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

47:32

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

53:55

+6:23

DSQ

Anders Waage

Freidig

45:08

94

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

32:12

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

38:34

+6:22

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:21:13

+0:00

DSQ

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

23:45

95 103 104 105 106 101 88 249

DSQ

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

30:10

100 101 102 95 103 104 105 106 101 88

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Eidsmo

Stjørdals-Blink Orientering

43:02

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 april 2014, 00:35:53

Arrangør:

Bjugn IL

Antall deltagere:

115

Antall startet:

113