Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvistkvaset 1. mai 2014

Klasse: HD 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

14:45

7:01

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

24:48

11:48

Sondre Engebretsen

OK Moss

15:31

7:23

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

13:23

6:22

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

24:46

11:47

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

17:16

8:13

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

13:02

6:12

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

18:50

8:58

Andreas Gjetanger

Måren OK

15:34

7:24

Eileen Bjanes

IL Tyrving

32:00

15:14

Mille Baastad Berg

IL Tyrving

31:31

15:00

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

31:30

15:00

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

15:36

7:25

Axel Aalde

Nydalens SK

17:25

8:17

Mikkel Katla

Fossum IF

16:26

7:49

Birk F. Sætnan

Fossum IF

15:02

7:09

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

17:15

8:12

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

19:09

9:07

Marie Kvarme

Røyken OL

21:39

10:18

Nora Christine Hansen

Røyken OL

22:23

10:39

Oda Sørlie

Nydalens SK

24:33

11:41

Ola Kjølstad

Røyken OL

21:42

10:20

Martin Flatemo

Nydalens SK

25:18

12:02

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

21:39

10:18

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

27:50

13:15

Mari Eggen

Nydalens SK

46:30

22:08

Theo Winsents Sæter

Måren OK

25:03

11:55

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

15:13

7:14

Oda Scheele

Nydalens SK

15:32

7:23

Theresa Fürstenberg

Nydalens SK

15:32

7:23

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

12:53

6:08

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

18:39

8:52

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

15:38

7:26

Fanny Staff Valstad

Nittedal OL

22:54

10:54

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

22:06

10:31

Alfred Bjørnerød

OK Moss

14:46

7:01

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

12:57

6:10

Christian Fredrik Borg

IL Koll

22:32

10:43

Martin Christoffer Borg

IL Koll

24:46

11:47

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

22:41

10:48

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

22:49

10:51

Balder Gammelli-Messel

IL Koll

29:48

14:11

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

22:27

10:41

Erlend Tveite

Ås-NMBU Orientering

21:40

10:19

Eirik Sørlie

Nydalens SK

32:22

15:24

Marius Bakke

Fossum IF

16:32

7:52

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

16:17

7:45

Torjus Hoel Bjora

IL Koll

22:30

10:42

Marte Lundquist

Ås-NMBU Orientering

16:34

7:53

Sondre Lundquist

Ås-NMBU Orientering

32:16

15:21

Camilla Lundquist

Ås-NMBU Orientering

32:21

15:24

Jakobh Nygaard

Nittedal OL

16:58

8:04

Eskil Auestad

Nittedal OL

17:11

8:10

Eline Skjevdal

Ås-NMBU Orientering

22:20

10:38

Anders B. Andersen

Ås-NMBU Orientering

27:20

13:00

DSQ

Tiril Elisabeth Eggen

Nydalens SK

19:09

162

Klasse: DH 11-16

1.

Fossum IF 1

 

1:51:10

 

1

Victoria Hæstad Bjørnstad

30:48

10.

30:48

10.

2

Ingrid G. Kvålsgard

18:52

4.

49:40

8.

3

Øyvind Hjermstad

24:09

4.

1:13:49

4.

3

Einar Melsom

24:47

5.

1:13:49

4.

4

Erling Hjermstad

37:21

1.

1:51:10

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

1:52:28

 

1

Ola Løvald Bråten

26:14

5.

26:14

5.

2

Tilla Farnes Hennum

17:57

2.

44:11

2.

3

Synne Strand

28:07

6.

1:12:18

1.

4

Vegard Gulbrandsen

40:10

3.

1:52:28

2.

3.

Fossum IF 2

 

1:52:31

 

1

Fredrik Ramstad Hoff

25:52

3.

25:52

3.

2

Pernille Katla

18:55

5.

44:47

3.

3

Line Wegner Hodt

28:15

7.

1:13:02

3.

4

Martin Borge Heir

39:29

2.

1:52:31

3.

4.

Halden SK 1

 

1:55:03

 

1

Idun Kristine Felde Olaussen

30:50

12.

30:50

12.

2

Hedda Raadal Bjørlo

20:13

6.

51:03

10.

3

August Asheim Birkeland

23:49

3.

1:14:52

6.

4

Håkon Østraat Sævareid

40:11

4.

1:55:03

4.

5.

Asker Skiklubb 2

 

1:58:35

 

1

Johan Teodor Westly

23:52

1.

23:52

1.

2

Ingrid Tandberg Ryan

20:18

7.

44:10

1.

3

Fanni Jauhojärvi

28:25

8.

1:12:35

2.

4

Sander Arntzen

46:00

7.

1:58:35

5.

6.

IL Tyrving 1

 

2:08:30

 

1

Oda Sikkeland

30:49

11.

30:49

11.

2

Oliver Wallin Higgins

18:05

3.

48:54

7.

3

Synne Skjærstein

31:46

12.

1:20:40

10.

4

Styrk Hundseid Kamsvåg

47:50

9.

2:08:30

6.

7.

Asker Skiklubb 3

 

2:08:46

 

1

Henrik Fredriksen Aas

29:52

8.

29:52

8.

2

Margrethe Wisløff

20:55

12.

50:47

9.

3

Lotte Jauhojärvi

32:40

15.

1:23:27

13.

3

Trygve Myhr

32:44

16.

1:23:27

13.

4

Eivind Øfsthus Gravir

45:19

6.

2:08:46

7.

8.

Asker Skiklubb 4

 

2:09:52

 

1

Sjur Kvisle

30:42

9.

30:42

9.

2

Thea Charlotte Hansen

21:32

14.

52:14

16.

3

Vegard Løvli

33:03

18.

1:25:17

15.

3

Anna Øfsthus Gravir

33:03

18.

1:25:17

15.

4

Per Clemet Wisløff

44:35

5.

2:09:52

8.

9.

Halden SK 2

 

2:09:57

 

1

Trygve Kristoffer Løvli

23:58

2.

23:58

2.

2

Nora Torgersen

21:59

15.

45:57

4.

2

Heidi Elisabeth Brække

26:35

26.

45:57

4.

3

Synne Malene Brække

34:42

21.

1:20:39

8.

3

Alexander Skaug Ytterbøl

57:06

32.

1:20:39

8.

4

Olav Schmitt Gran

49:18

10.

2:09:57

9.

10.

Fossum IF 3

 

2:16:30

 

1

Erik Hæstad Bjørnstad

25:53

4.

25:53

4.

2

Ingrid Hasaas

20:56

13.

46:49

6.

3

Åsne Holo

31:01

11.

1:17:50

7.

4

Oscar Hæstad Bjørnstad

58:40

14.

2:16:30

10.

11.

Oppsal Orientering 1

 

2:23:12

 

1

Lavran Thorstensen

27:50

6.

27:50

6.

2

Ane Sofie Krogh

24:22

19.

52:12

13.

2

Caroline Gunnufsen

24:43

20.

52:12

13.

2

Hanna Grimstad Sørhøy

25:06

21.

52:12

13.

3

Inger Marie Baugstø Rødnes

30:35

10.

1:22:47

11.

3

1.

1:22:47

11.

DNS

4

Ole Martin Edstrøm

1:00:25

16.

2:23:12

11.

12.

Østmarka OK 2

 

2:26:23

 

1

Nora Graffer

32:32

16.

32:32

16.

2

Torbjørn Pytte Nordli

26:24

24.

58:56

19.

2

Kristoffer Prøis Kagnes

1.

58:56

19.

DNS

3

Anna Cecilie Linløkken

39:56

27.

1:38:52

27.

4

Magnus Ramberg

47:31

8.

2:26:23

12.

13.

Fossum IF 5

 

2:27:55

 

1

Ragne Norrud

31:04

13.

31:04

13.

2

Silje Berner Myhre

20:49

9.

51:53

11.

2

Julie Åbyholm

20:54

11.

51:53

11.

3

Emil Størmer

38:16

23.

1:30:09

17.

3

Peter Gisholt

45:46

29.

1:30:09

17.

4

Martin Andresen Skotte

57:46

13.

2:27:55

13.

14.

Nittedal OL 1

 

2:29:13

 

1

Herman Brunborg

38:36

18.

38:36

18.

2

Arthur Brunborg

22:10

16.

1:00:46

30.

2

Ellen Marie Ariansen

23:04

17.

1:00:46

30.

3

Jakob Hornseth Martinsen

31:52

13.

1:32:38

19.

3

Emma Eithun Paulsen

31:58

14.

1:32:38

19.

4

Ingvild C. Fleisje

56:35

12.

2:29:13

14.

15.

Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:35:04

 

1

Rannveig Winsnes Nordhagen

29:13

7.

29:13

7.

2

Mathias Alten

30:27

31.

59:40

21.

2

Vegard Aarstad

30:28

32.

59:40

21.

2

Nils Tveite

30:29

33.

59:40

21.

2

Matis Brøndbo

35:57

37.

59:40

21.

2

Terjei Lillehammer

44:03

40.

59:40

21.

3

Kjersti Lundqvist

38:54

25.

1:38:34

25.

3

Linda Gammelsæter

39:12

26.

1:38:34

25.

4

Linus Olhans

56:30

11.

2:35:04

15.

16.

Indre Østfold OK 1

 

2:35:06

 

1

Jorid Nandrup Nielsen

32:31

15.

32:31

15.

2

Peder Aabogen Haugaard

28:40

29.

1:01:11

32.

2

Ida Aabogen Haugaard

28:40

29.

1:01:11

32.

2

Mats Andre Nygård

28:38

28.

1:01:11

32.

DSQ

3

Guttorm Snemyr Holtet

32:55

17.

1:34:06

21.

3

Haakon Johannesen

1.

1:34:06

21.

DNS

4

Jørgen Vister

1:01:00

17.

2:35:06

16.

17.

OK Moss 1

 

2:35:29

 

1

Aurora Gjølsjø

32:23

14.

32:23

14.

2

Christopher Engebretsen

26:26

25.

58:49

17.

2

Tor Erling Gjølsjø

26:38

27.

58:49

17.

3

Karoline Bjørnerød

36:58

22.

1:35:47

23.

4

Johanne Bratland Tjernshaugen

59:42

15.

2:35:29

17.

18.

Fossum IF 4

 

2:50:19

 

1

Julie Bakke

39:28

19.

39:28

19.

2

Harald Ramm Haugland

20:31

8.

59:59

26.

2

Eivind Berner Myhre

32:08

35.

59:59

26.

2

Sivert Sande Kverme

32:08

35.

59:59

26.

2

Sigurd Grevstad

20:49

9.

59:59

26.

DSQ

3

Karen Hoel Jomaas

38:32

24.

1:38:31

24.

4

Truls Wegner Hodt

1:11:48

20.

2:50:19

18.

19.

Halden SK 3

 

2:53:02

 

1

Niels Christian Hellerud

40:18

21.

40:18

21.

2

Lisa Jenssen

25:27

22.

1:05:45

35.

2

Haakon Johann Slang-Sundsetvik

25:29

23.

1:05:45

35.

3

Hanna Moum

42:28

28.

1:48:13

29.

4

Erlend Brendstuen

1:04:49

18.

2:53:02

19.

20.

Østmarka OK 1

 

3:03:02

 

1

Ylva Horten

51:18

22.

51:18

22.

2

Alexandra Linløkken

23:52

18.

1:15:10

39.

2

Ingrid Marie Stubban Hygen

41:43

39.

1:15:10

39.

3

Andreas Ramberg

30:33

9.

1:45:43

28.

4

Hans Kristian Stubban Hygen

1:17:19

21.

3:03:02

20.

21.

IL Tyrving 2

 

3:03:47

 

1

Stine Njåstein

33:53

17.

33:53

17.

2

Hanne Kristine Helgesen

32:07

34.

1:06:00

37.

2

Ådne Skjærstein

46:00

41.

1:06:00

37.

DSQ

3

Elise Ullern

49:33

30.

1:55:33

31.

3

Hanne Grandal

55:30

31.

1:55:33

31.

4

Anniken Helland-Hansen

1:08:14

19.

3:03:47

21.

DSQ

Sarpsborg OL / Varteig OL 1

 

2:54:05

 

1

Helena Åsberg

39:36

20.

39:36

20.

2

Siri Pedersen

36:13

38.

1:15:49

41.

3

Rikke Blakkestad Ingesen

34:15

20.

1:50:04

30.

4

Even Lunde

1:04:01

.

0:00

.

DSQ

DNS

Heming Orientering 1

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

4

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 17

1.

Asker Skiklubb 1

 

3:04:06

 

1

Marit Isachsen

1:02:06

2.

1:02:06

2.

2

Jorun Ruud

1:03:59

4.

2:06:05

2.

3

Hilda Øfsthus

58:01

2.

3:04:06

1.

2.

Indre Østfold OK 1

 

3:20:49

 

1

Margit Sandem Fjellengen

1:19:08

7.

1:19:08

7.

2

Anne Haugerud

1:00:58

1.

2:20:06

4.

3

Linda Torper Bystrøm

1:00:43

4.

3:20:49

2.

3.

Oslostudentenes IK 1

 

3:26:08

 

1

Ida Hope

1:16:05

5.

1:16:05

5.

2

Audrun Utskarpen

1:03:56

3.

2:20:01

3.

3

Undis Ellevog

1:06:07

6.

3:26:08

3.

4.

IL Tyrving 1

 

3:44:07

 

1

Ingrid Helene Skantze

1:29:35

8.

1:29:35

8.

2

Mari Jellum Helgerud

1:10:26

6.

2:40:01

6.

3

Camilla Stridsklev

1:04:06

5.

3:44:07

4.

5.

Nittedal OL 1

 

3:47:58

 

1

Hedda Vonen

1:36:27

9.

1:36:27

9.

2

Ingrid Nytun Nergård

1:13:58

7.

2:50:25

7.

3

Hanne Staff

57:33

1.

3:47:58

5.

6.

Oslostudentenes IK 2

 

4:04:28

 

1

Gunn Camilla Stang

1:07:43

4.

1:07:43

4.

2

Alexandra Devik

1:20:15

8.

2:27:58

5.

3

Peichi Chuang

1:36:30

8.

4:04:28

6.

7.

Sarpsborg OL 1

 

4:05:00

 

1

Ingvild Ramtvedt Næsset

1:16:07

6.

1:16:07

6.

2

Ane Næsset Ramtvedt

1:48:11

9.

3:04:18

9.

3

Anne Elisabeth Ramtvedt

1:00:42

3.

4:05:00

7.

8.

Sarpsborg OL / NTNUI 2

 

4:24:05

 

1

Benedicte Pedersen

1:52:07

10.

1:52:07

10.

2

Ida Katrine Børstad Thoresen

1:03:49

2.

2:55:56

8.

3

Margrete Krage

1:28:09

7.

4:24:05

8.

DSQ

Raumar Orientering 1

 

5:07:11

 

1

Marie Hammer Håversen

1:06:58

3.

1:06:58

3.

2

Aurelia Korthauer

1:26:12

.

0:00

.

DSQ

3

Anna L. Coulter

2:34:01

.

0:00

.

Brutt

Kongsberg OL 1

 

2:00:46

 

1

Åsne Skram Trømborg

52:00

1.

52:00

1.

2

Siri Moholth

1:08:46

5.

2:00:46

1.

3

.

0:00

.

DNS

Brutt

Østmarka OK 1

 

2:44:30

 

1

Heidi Vogt

1:26:52

.

0:00

.

DSQ

2

Camilla Horten

1:17:38

.

0:00

.

3

Mona Elisabeth Østvang

.

0:00

.

Brutt

Klasse: D 120

1.

Nittedal OL 1

 

2:09:45

 

1

Hilde Tellesbø

37:50

1.

37:50

1.

2

Marit B. Eithun

38:10

1.

1:16:00

1.

3

Hilde Martinsen

53:45

2.

2:09:45

1.

2.

Røyken OL 1

 

2:16:50

 

1

Ida Syversen

47:35

2.

47:35

2.

2

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

48:50

2.

1:36:25

2.

3

Ida Svanberg

40:25

1.

2:16:50

2.

Klasse: D 150

1.

Lierbygda OL 1

 

1:37:03

 

1

Kari Strand

28:57

1.

28:57

1.

2

Helga Haverstad

35:47

1.

1:04:44

1.

3

Gunhild Hennum

32:19

1.

1:37:03

1.

2.

Måren OK 1

 

1:55:21

 

1

Kjersti Holt Hanssen

28:57

1.

28:57

1.

2

Gro Hege Ludvigsen

52:29

2.

1:21:26

2.

3

Tove Strand

33:55

2.

1:55:21

2.

Klasse: H 17

1.

Raumar Orientering 1

 

2:26:59

 

1

Trygve Tømta

47:41

1.

47:41

1.

2

Harald Aas

50:39

3.

1:38:20

3.

3

Torben Wendler

48:39

1.

2:26:59

1.

2.

Kongsberg OL 1

 

2:27:04

 

1

Sigur Heggedal

47:47

2.

47:47

2.

2

Sindre Sandven

50:24

2.

1:38:11

2.

3

Mathias Drage

48:53

2.

2:27:04

2.

3.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:37:32

 

1

Eirik Jansson Haverstad

49:08

3.

49:08

3.

2

Kristoffer Fiane Pedersen

47:03

1.

1:36:11

1.

3

Magnus Ombustvedt

1:01:21

6.

2:37:32

3.

4.

Oppsal Orientering 1

 

2:43:19

 

1

Are Wigaard

1:00:30

10.

1:00:30

10.

2

Sigve Vågsnes

52:16

4.

1:52:46

7.

3

Ola Marius Pedersen

50:33

3.

2:43:19

4.

5.

Bø OL 1

 

2:47:27

 

1

Dag Steinar Ragvin

50:58

5.

50:58

5.

2

Lars Steinar Hefre

54:44

9.

1:45:42

5.

3

Steinar Lande

1:01:45

7.

2:47:27

5.

6.

Ås-NMBU Orientering 2

 

2:51:57

 

1

Peder Gjølstad Røhnebæk

1:07:41

15.

1:07:41

15.

2

David Gottfridsson

53:39

7.

2:01:20

9.

3

Thomas Ruud

50:37

4.

2:51:57

6.

7.

Konnerud IL 1

 

2:52:29

 

1

Audun Heimdal

52:57

7.

52:57

7.

2

Kristian Kullerud

53:06

5.

1:46:03

6.

3

Lars Baklid

1:06:26

9.

2:52:29

7.

8.

NTNUI 3

 

2:57:00

 

1

Rasmus Rørholt Theisen

50:08

4.

50:08

4.

2

Magne Jutulstad

53:35

6.

1:43:43

4.

3

Sindre Engzelius Gylver

1:13:17

11.

2:57:00

8.

9.

Nydalens SK 1

 

3:05:33

 

1

Petter Kaarby

57:01

8.

57:01

8.

2

Simen A Bjøringsøy

1:02:56

11.

1:59:57

8.

3

Sofie Aarnes

1:05:36

8.

3:05:33

9.

10.

Oppsal Orientering 2

 

3:13:59

 

1

Knut Aasheim

51:27

6.

51:27

6.

2

Ludvig Andreas Baugstø Rødnes

1:24:25

14.

2:15:52

14.

3

Per-Ivar Nikolaisen

58:07

5.

3:13:59

10.

11.

Nittedal OL 1

 

3:18:00

 

1

Rune Brunborg

1:07:35

14.

1:07:35

14.

2

Bjørnar Valstad

54:01

8.

2:01:36

10.

3

Lars Gustav Rogne

1:16:24

14.

3:18:00

11.

12.

IL Tyrving 1

 

3:20:34

 

1

Morten Nilstad Pettersen

58:37

9.

58:37

9.

2

Fredrik Rosenqvist

1:07:21

12.

2:05:58

12.

3

Skjalg Hundseid Kamsvåg

1:14:36

13.

3:20:34

12.

13.

Ås-NMBU Orientering 3

 

3:30:19

 

1

Henrik Eijsink

1:07:42

16.

1:07:42

16.

2

Malin Eijsink

1:08:03

13.

2:15:45

13.

3

Kaja Winsnes Nordhagen

1:14:34

12.

3:30:19

13.

14.

Kongsberg OL / Asker SK / Løten OL 2

 

3:46:57

 

1

Ola Lesteberg

1:00:33

11.

1:00:33

11.

2

Kjetil Kjernsmo

1:28:25

15.

2:28:58

15.

3

Bent Ove Barmoen Rinden

1:17:59

15.

3:46:57

14.

15.

OK Moss 1

 

3:57:03

 

1

Karl Kristen Gjølsjø

1:10:28

17.

1:10:28

17.

2

Tuva Bjerketvedt

1:36:25

16.

2:46:53

16.

3

Henning Bratland Carlsen

1:10:10

10.

3:57:03

15.

DSQ

Lutelaget 1

 

3:21:11

 

1

Pali Ingierd

1:21:42

18.

1:21:42

18.

2

Runar Hafskjold

58:50

.

0:00

.

DSQ

3

Knut Landstad

1:00:39

.

0:00

.

Brutt

Raumar Orientering 1

 

1:02:01

 

1

Einar Often

1:02:01

12.

1:02:01

12.

2

Øyvind Lund

.

0:00

.

Brutt

3

Ståle Sønsterudbråten

.

0:00

.

Brutt

Brutt

Heming Orientering 1

 

2:05:54

 

1

Kimme Arnesen

1:05:07

13.

1:05:07

13.

2

Ulrik Astrup Arnesen

1:00:47

10.

2:05:54

11.

3

Tarjei Vollset

.

0:00

.

Brutt

DNS

Fredrikstad SK 1

 

0:00

 

1

Kristian Dalby

.

0:00

.

DNS

2

Audun Bjerkreim Nilsen

.

0:00

.

DNS

3

Kjell Arild Karlsen

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 130

1.

Fossum IF 1

 

2:17:25

 

1

Arild Andresen

49:05

10.

49:05

10.

2

Nils Hæstad

46:11

2.

1:35:16

2.

3

Leif Størmer

42:09

1.

2:17:25

1.

2.

Måren OK / Sandefjord OK 1

 

2:26:21

 

1

Audun Bjerknes

48:21

7.

48:21

7.

2

Lars Erik Gjein

47:40

3.

1:36:01

4.

3

Pål Winsents

50:20

6.

2:26:21

2.

3.

OK Moss 1

 

2:28:23

 

1

Kjetil Karlsen

48:51

8.

48:51

8.

2

Erik Sandbæk

55:11

8.

1:44:02

8.

3

Tore Bjørnerød

44:21

2.

2:28:23

3.

4.

Lierbygda OL 1

 

2:31:49

 

1

Kim Farnes Hansen

47:28

3.

47:28

3.

2

Ingemar Jansson Haverstad

51:34

6.

1:39:02

6.

3

Vidar Strand

52:47

8.

2:31:49

4.

5.

OK Moss 2

 

2:32:00

 

1

Hallvard Koren

51:23

12.

51:23

12.

2

Tore Granheim

43:45

1.

1:35:08

1.

3

Karl Aasmund Erøy

56:52

12.

2:32:00

5.

6.

Asker Skiklubb 1

 

2:32:23

 

1

Svein Granerud

47:59

5.

47:59

5.

2

Gjermund Gravir

49:56

5.

1:37:55

5.

3

Bjørn Gulbrandsen

54:28

11.

2:32:23

6.

7.

Østmarka OK 1

 

2:35:07

 

1

Trond Kortner

44:02

1.

44:02

1.

2

Rune Teigland

56:51

11.

1:40:53

7.

3

Øystein Kildahl

54:14

10.

2:35:07

7.

8.

IL Tyrving 1

 

2:35:52

 

1

Zsuzsa Fey

51:08

11.

51:08

11.

2

Henning Spjelkavik

56:05

9.

1:47:13

10.

3

Per Kristian Ekeberg

48:39

4.

2:35:52

8.

9.

Halden SK 1

 

2:36:13

 

1

Magnus Nordbrøden

48:53

9.

48:53

9.

2

Bjørn Axel Gran

58:28

12.

1:47:21

11.

3

Svend Arne Ytterbøl

48:52

5.

2:36:13

9.

10.

IL Tyrving 2

 

2:36:23

 

1

Bjørn Henning Grandal

48:06

6.

48:06

6.

2

Christian Grotnes

56:30

10.

1:44:36

9.

3

Dag Helland-Hansen

51:47

7.

2:36:23

10.

11.

Vålerengens IF 1

 

2:45:00

 

1

Stein Blomseth

47:49

4.

47:49

4.

2

Jon Ivar Juvik

1:03:20

14.

1:51:09

12.

3

Kjetil Bjørlo

53:51

9.

2:45:00

11.

12.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:56:43

 

1

Trond Sigvald Hetland

1:15:58

15.

1:15:58

15.

2

Knut Bjørkelo

53:26

7.

2:09:24

14.

3

Bjørnar Gammelsæter

47:19

3.

2:56:43

12.

13.

Fossum IF 2

 

3:00:51

 

1

Knut Jostein Sætnan

55:05

13.

55:05

13.

2

Terje Næss

1:01:35

13.

1:56:40

13.

3

Terje Melsom

1:04:11

13.

3:00:51

13.

14.

Indre Østfold OK 1

 

3:01:15

 

1

Thomas Bedin

47:09

2.

47:09

2.

2

Sigmund Vister

48:46

4.

1:35:55

3.

3

Rune S. Nielsen

1:25:20

15.

3:01:15

14.

15.

Østmarka OK 2

 

3:25:44

 

1

Inge Ramberg

1:03:37

14.

1:03:37

14.

2

Dag Haugland

1:06:37

15.

2:10:14

15.

3

Hans Olav Hygen

1:15:30

14.

3:25:44

15.

DSQ

IL Tyrving 3

 

2:44:25

 

1

Kristoffer Jacobsen

43:20

.

0:00

.

DSQ

2

Svein S Jacobsen

53:16

.

0:00

.

3

Silje Jacobsen Myklatun

1:07:49

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Indre Østfold OK 2

 

3:48:38

 

1

Tore Sandem

1:16:52

.

0:00

.

DSQ

2

Svend Saxe Frøshaug

1:09:14

.

0:00

.

DSQ

3

Roy Vidar Johannesen

1:22:32

.

0:00

.

Klasse: H 170

1.

Oslostudentenes IK 1

 

1:36:30

 

1

Bjørn Grinde

29:57

1.

29:57

1.

2

Are Eriksen

35:20

1.

1:05:17

1.

3

Guttorm L Egge

31:13

1.

1:36:30

1.

2.

Røyken OL 1

 

1:43:05

 

1

Øyvind Roger Hansen

32:30

3.

32:30

3.

2

Morten Johannessen

38:01

3.

1:10:31

2.

3

Torgeir Strandhagen

32:34

2.

1:43:05

2.

3.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

1:52:53

 

1

Bjørn Sverre Gulheim

37:45

6.

37:45

6.

2

Olav Johannessen

36:15

2.

1:14:00

3.

3

Jon Færden

38:53

4.

1:52:53

3.

4.

Notodden OL 1

 

1:56:29

 

1

Petter Løe

30:26

2.

30:26

2.

2

Reidar Slokvik

53:06

7.

1:23:32

7.

3

Jørn Myrland

32:57

3.

1:56:29

4.

5.

Måren OK 1

 

2:00:32

 

1

Arve Opheim

33:05

5.

33:05

5.

2

Stein Turtumøygard

42:58

5.

1:16:03

4.

3

Per Hermann Krøger

44:29

5.

2:00:32

5.

DSQ

Notodden OL 2

 

2:19:08

 

1

Harald Kvisli

32:58

4.

32:58

4.

2

Sveinung Rekaa

46:20

6.

1:19:18

6.

3

Hugo Christensen

59:50

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Vestre Akers SK 1

 

1:18:05

 

1

Tormod Øvergaard

39:45

7.

39:45

7.

2

Ketil Berge

38:20

4.

1:18:05

5.

3

Rune Halke

.

0:00

.

Brutt


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 april 2015, 21:17:46

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

351

Antall startet:

340