Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sigdalsløpet 2014, arr. Nedre Sigdal IF 11. mai 2014

Klasse: D 13-14, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

31:35

+0:00

2.

Ingvild Langeggen

Kongsberg O-lag

33:12

+1:37

3.

Helene Eger

Kongsberg O-lag

34:03

+2:28

4.

Kjersti Tønnesen Bergstøl

Kongsberg O-lag

35:26

+3:51

5.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

35:31

+3:56

6.

Kathinka Rogstad

Kongsberg O-lag

36:22

+4:47

7.

Annike Ranvik

Konnerud IL

37:17

+5:42

8.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

38:03

+6:28

9.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

39:14

+7:39

10.

Andrea Vanebo

Kongsberg O-lag

39:31

+7:56

11.

Sarah Wøllo

Kongsberg O-lag

41:31

+9:56

12.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

42:14

+10:39

13.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

46:58

+15:23

14.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

49:43

+18:08

15.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker O-lag

49:54

+18:19

16.

Kamilla Lome

Hamar OK

59:59

+28:24

DNS

Carolina H. Vråle

Konnerud IL

DNS

Julie Arnesen

Konnerud IL

Klasse: H 13-14, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

29:53

+0:00

2.

Kristian Kammerud

Ringerike OL

29:58

+0:05

3.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

31:57

+2:04

4.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

38:05

+8:12

5.

Egil Frydenlund

IF Sturla

41:56

+12:03

6.

Sølve Drage

Kongsberg O-lag

42:33

+12:40

7.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker O-lag

42:55

+13:02

8.

Simen Ruud

Konnerud IL

45:36

+15:43

9.

John Kristian Underland

IF Sturla

1:05:00

+35:07

Klasse: D 15-16, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

40:26

+0:00

2.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

43:41

+3:15

3.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

43:50

+3:24

4.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg O-lag

44:02

+3:36

5.

Fride Sørensen

IF Sturla

50:11

+9:45

6.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

54:43

+14:17

7.

Andrea W. Eiken

Kongsberg O-lag

1:28:29

+48:03

Klasse: H 15-16, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

27:54

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

29:40

+1:46

3.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

32:00

+4:06

4.

Richard Kammerud

Ringerike O-lag

34:59

+7:05

5.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

35:34

+7:40

6.

Gard Dahlen

Kongsberg O-lag

36:45

+8:51

7.

Anders Løset

Ringerike O-lag

37:08

+9:14

8.

Sander Arnevik

Ringerike O-lag

38:34

+10:40

9.

Henrik Andre Larsen

Kongsberg O-lag

39:36

+11:42

10.

Ole Jørgen Mogen Arenth

IF Sturla

46:18

+18:24

11.

Henrik Haug

Kongsberg O-lag

50:55

+23:01

12.

Henrik Herø

Eiker O-lag

1:12:39

+44:45

Klasse: 7.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

49:11

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

52:10

+2:59

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

52:42

+3:31

4.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike O-lag

53:03

+3:52

5.

Øivind Drage

Kongsberg O-lag

53:59

+4:48

6.

Harald Thon

IF Sturla

58:27

+9:16

7.

David Løver

Modum O-lag

59:12

+10:01

8.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

59:31

+10:20

9.

Per Øivind Eger

Kongsberg O-lag

1:01:36

+12:25

10.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

1:02:20

+13:09

11.

Roar Grande

Kongsberg O-lag

1:16:42

+27:31

12.

Daniel Fløtre

Kongsberg O-lag

1:18:40

+29:29

13.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

1:27:00

+37:49

14.

Robert Fredriksen

Notodden O-lag

1:39:45

+50:34

Klasse: 5.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tibor Vari

IF Sturla

39:30

+0:00

2.

Erik Saugerud

Konnerud IL

39:55

+0:25

3.

Lars Baklid

Konnerud IL

40:40

+1:10

4.

Roar Bye

Modum OL

43:02

+3:32

5.

Njål Svingheim

Konnerud IL

44:00

+4:30

6.

Roger A. Vanebo

Kongsberg O-lag

44:36

+5:06

7.

Gunnar Hope

Modum O-lag

44:41

+5:11

8.

Frode Løset

Ringerike O-lag

45:09

+5:39

9.

Vegard Skinnes

Nedre Sigdal IF

46:10

+6:40

10.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg O-lag

47:43

+8:13

11.

Øyvind Myhre

Kongsberg O-lag

48:37

+9:07

12.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

49:10

+9:40

13.

Tord Andersen

Eiker O-lag

49:31

+10:01

14.

Hilde Storløkken

Kongsberg O-lag

49:36

+10:06

15.

Johan Ruud

Modum O-lag

50:48

+11:18

16.

Toralf Grande

Kongsberg O-lag

51:53

+12:23

17.

Beth Nicolaysen

Kongsberg O-lag

52:31

+13:01

18.

Geir Svingheim

Hadeland O-lag

53:04

+13:34

19.

Helle Egeberg Vari

IF Sturla

54:03

+14:33

20.

Atle Wøllo

Kongsberg O-lag

54:25

+14:55

21.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

1:01:03

+21:33

22.

Terje U. Eiken

Kongsberg O-lag

1:01:06

+21:36

23.

Kjetil Skjelbred

Modum O-lag

1:12:13

+32:43

24.

Truls Håkon Skjelbred

Modum O-lag

1:16:00

+36:30

25.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

1:16:09

+36:39

Klasse: 3.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Sandvold

Eiker O-lag

28:29

+0:00

2.

Ole Jonny Petersen

Eiker O-lag

31:59

+3:30

3.

Torgeir Andersen

Eiker O-lag

32:44

+4:15

4.

Ingrid Kvistad

Kongsberg O-lag

33:28

+4:59

5.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

34:09

+5:40

6.

Hans Roar Bakken

Eiker O-lag

35:02

+6:33

7.

Hans Ole Wærsted

Nedre Sigdal IF

35:28

+6:59

8.

Svein Olav Torø

Kongsberg O-lag

35:46

+7:17

9.

Richard Zeiner Gundersen

Fossum IF

35:55

+7:26

10.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

36:10

+7:41

11.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

36:57

+8:28

12.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

38:01

+9:32

13.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

38:22

+9:53

14.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

38:55

+10:26

15.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

39:09

+10:40

16.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

39:30

+11:01

17.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

40:28

+11:59

18.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

40:30

+12:01

19.

Rune Sørensen

IF Sturla

40:39

+12:10

20.

Tove Jelstad

Modum O-lag

41:03

+12:34

21.

Ragnar Hillestad

Lardal O-lag

41:45

+13:16

22.

Elling Frøvoll

IF Sturla

42:10

+13:41

23.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

42:21

+13:52

24.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

43:51

+15:22

25.

May Ingela Hope

Modum O-lag

44:32

+16:03

26.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

44:58

+16:29

27.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

45:41

+17:12

28.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg O-lag

45:56

+17:27

29.

Bård Stang

Modum O-lag

46:39

+18:10

30.

Eirin Disch Mathisen

Ringerike O-lag

46:49

+18:20

31.

Øystein Andersen

Konnerud IL

47:16

+18:47

32.

Arild Larsen

Kongsberg O-lag

47:17

+18:48

33.

Pirjo Luchsinger

Kongsberg O-lag

47:59

+19:30

34.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

48:44

+20:15

35.

Gunnar Sanden

Eiker O-lag

50:21

+21:52

36.

Kari Smeby

Kongsberg O-lag

50:39

+22:10

37.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

53:12

+24:43

38.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

55:21

+26:52

39.

Torgeir Brandal

Kongsberg O-lag

56:22

+27:53

39.

Knut Kjemhus

Kongsberg O-lag

56:22

+27:53

41.

Jane Rødder

Kongsberg O-lag

1:09:19

+40:50

42.

Inga Reistad

Nedre Sigdal IF

1:15:44

+47:15

43.

Helge Reistad

Nedre Sigdal IF

1:15:49

+47:20

44.

Kristoffer Kroken

Nedre Sigdal IF

1:55:12

+1:26:43

45.

Mette Synstelien

Holeværingen Il

1:55:20

+1:26:51

46.

Knut Bye

Nedre Sigdal IF

1:55:24

+1:26:55

Klasse: 3.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Heggedal

Konnerud IL

27:36

+0:00

2.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

30:18

+2:42

3.

Linda Verde

IF Sturla

33:31

+5:55

4.

Henning Rørvik

Nedre Sigdal IF

36:04

+8:28

5.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

37:15

+9:39

6.

Kristin Sørensen

IF Sturla

38:38

+11:02

7.

Lasse Vråle

IF Sturla

39:54

+12:18

8.

Marta Stang

Modum O-lag

41:52

+14:16

9.

Marte Karine Larsen

Kongsberg O-lag

41:54

+14:18

10.

Tonje Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

46:10

+18:34

11.

Berit Grosvold

Eiker O-lag

46:24

+18:48

12.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

48:02

+20:26

13.

Eli Tufte Hanssen

Eiker O-lag

49:23

+21:47

14.

Vigdis Andersen

Konnerud IL

50:30

+22:54

15.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg O-lag

50:43

+23:07

16.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklubb

51:12

+23:36

17.

Torkild Torkildsen

Modum O-lag

52:03

+24:27

18.

Anne Grete Tonna

Eiker O-lag

55:52

+28:16

19.

Andrea, Magnhild,Ingeborg

Nedre Sigdal IF

58:28

+30:52

20.

Berit Grønhovd Wiersdalen

Modum O-lag

58:44

+31:08

21.

Torgeir Brochmann

Eiker O-lag

1:00:00

+32:24

21.

Jakob Wiersdalen

NROF

1:00:00

+32:24

21.

Henning Rørvik

OK Moss

1:00:00

+32:24

21.

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

1:00:00

+32:24

21.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

1:00:00

+32:24

Klasse: 2.4 km C-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg O-lag

20:19

+0:00

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg O-lag

21:23

+1:04

3.

Johan Eger

Kongsberg O-lag

21:48

+1:29

4.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg O-lag

24:18

+3:59

5.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

25:31

+5:12

6.

Ingrid Arenth

IF Sturla

27:43

+7:24

7.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

30:04

+9:45

8.

Kari Helene Bjertnes

IF Sturla

30:12

+9:53

9.

Iselin Sørensen

IF Sturla

30:40

+10:21

10.

Karoline Torø

Kongsberg O-lag

32:03

+11:44

11.

Ole Kristoffer Wærsted

Nedre Sigdal IF

34:04

+13:45

12.

Johanna Verhulst

Modum O-lag

36:00

+15:41

13.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:54

+17:35

14.

Vetle L. Norbom

Konnerud IL

39:08

+18:49

15.

Reno Pape

Konnerud IL

39:10

+18:51

16.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg O-lag

44:01

+23:42

17.

Irene Langeggen

Kongsberg O-lag

48:04

+27:45

18.

Inger Anne Skinnes

Nedre Sigdal IF

51:56

+31:37

19.

Helene Brandal Søfting

Kongsberg O-lag

1:19:48

+59:29

DNS

Thea Land

Konnerud IL

DNS

Cora Ebner

Kongsberg O-lag

Klasse: 2.2kmnaapen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Torø

Kongsberg O-lag

29:36

Oskar Hope

Modum O-lag

29:20

Oda, Julie, Thea

Nedre Sigdal IF

39:48

Frida og Oskar Hope

Modum OL

48:26

Anna Dehmer

Modum O-lag

36:43

Karoline Arvik

Konnerud IL

34:47

Sara Ruud

Konnerud IL

48:57

Anne Grete Pape

Konnerud IL

49:18

Henrik Holm Nes

Modum O-lag

44:31

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

44:41

Iben Krogh

Nedre Sigdal IF

53:40

Katja Wærsted

Nedre Sigdal IF

53:37

Magnus Wickmann

Nedre Sigdal IF

46:57

Sondre Østby Støvern

Nedre Sigdal IF

46:28

Magnus Baklid

Konnerud IL

52:57

Andrea Rørvik

Nedre Sigdal IF

38:33

Kristian Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

37:21

Jakob Wærsted

Nedre Sigdal IF

1:13:09

Eli,Kristoffer

Nedre Sigdal IF

51:52

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

51:44

Grimsrud

Nedre Sigdal IF

51:23

Tommy,Charlotte

Nedre Sigdal IF

1:06:02

Sandra,Louise,

Nedre Sigdal IF

1:06:11

Thomas Rørvik

Nedre Sigdal IF

30:00

Klasse: 2.4 km, A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gry Vråle

IF Sturla

44:31

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2014, 23:10:04

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

202

Antall startet:

198